Origin - що це і з чим його їдять

130 0 Новини високих технологій

Мільйони геймерів по всьому світу грають, спілкуються, діляться інформацією. Великі ігрові компанії-холдинги зацікавлені в тому, щоб об'єднати якомога більше гравців. Вони створюють свої сервіси, в яких вони продовжують вести діалог, грати, а також купувати ігри. Цифрові копії ліцензій виходять на перший план, перекриваючи фізичні диски і носії. По-перше, це не вигідно для покупця і продавця, а по-друге, набагато зручніше і приємніше мати під рукою платформу, де зібрана колекція куплених ігор. Але в цій сфері існує велика трійка конкурентів, які намагаються обійти своїх опонентів за рахунок нововведень, додавання контенту і розваг.

Origin - що це таке?

Це програма, яка є дочірньою компанією Electronic Arts. Також це офіційний менеджер структури EA, де можливо купувати і оновлювати гри компанії. Платформа підтримує всі операційні системи, починаючи з Windows 7 і вище, OS X. Єдине співтовариство, об'єднане програмою Origin, постійно розвивається, а також додаються нові функції для інтеграції гравців. Платформа надає широкий спектр послуг для спілкування гравців: налаштування профілю, діалоги і ігровий процес разом з друзями, пряма трансляція на платформу Twitch. Гравець за найкоротший час може поділитися інформацією про досягнення, думці та інше в соціальних мережах. Якщо ви побачите підтримку сучасних консолей, наприклад, Xbox Live і Playstation Network, то будьте впевнені, що це Origin. Однією з відмінних функцій є збереження сейвів і прогресу гравця, навіть коли він видалив повністю гру зі свого комп'ютера.


Origin.com - офіційний сайт, де користувач може завантажити клієнт.
Origin - що це і з чим його їдять

Переваги платформи

 • Покупка з поверненням грошей. Власник облікового запису здатний повернути свої гроші, якщо він не був задоволений продуктом, з допомогою програми підтримки від EA "Гарантія відмінної гри". В неї входять такі видання як "Dragon Age", "Sims 4", "Batman Arkham" і деякі інші. Компанія намагається довести всьому світу, що Origin - це надійна платформа.
 • Такі ігри завжди змінюються іншими, тому це хороша можливість спробувати цю гру безкоштовно. Оцінка демо-версій ігор і програм. Origin надає безкоштовні демо-версії, за оцінку яких можна отримати приємний бонус від компанії.
 • Підписка і попередні замовлення. Платформа надає гравцям активувати підписку на більш, ніж 40 безкоштовних ігор. Власники акаунтів можуть оформити попереднє замовлення на нові релізи і отримати доступ до них раніше, ніж вони вийдуть офіційно на платформі.
 • Режим офлайн. Користувач може грати в улюблені ігри, які прив'язані до його облікового запису, без доступу до Інтернету. Прогрес і досягнення будуть зараховані після підключення до мережі.
 • Хмарність платформи і єдність бібліотеки. Все збереження і прогрес гравця зберігається на хмарі, якщо гравець пересідає за інший пристрій, то його прогрес автоматично завантажується на новий комп'ютер. Каталог куплених ігор єдиний для всіх пристроїв, підключених до аккаунту.
 • Прискорена завантаження. Можна починати користуватися продуктом до закінчення його повного завантаження.
  Origin - що це і з чим його їдять
 • Недоліки платформи

 • Високі ціни. Обумовлено високою якістю сервісу.
 • Список ігор менше, ніж у конкурентів. В основному це пов'язано з тим, що Origin - це платформа, яка представляє інтереси EA. Компанія додає доступ тільки ті ігри, з розробниками яких у них є угода.
 • Менше функцій, ніж у конкурентів. Діяльність користувача обмежена покупкою ігор, спілкування з іншими гравцями і самою грою.
  Origin - що це і з чим його їдять
 • Прямі конкуренти

  Battle.net від Blizzard. Має дуже схожий інтерфейс, приблизно такі ж плюси і недоліки. На платформі тільки іменні гри від "близзардов". Зручна інтеграція з інтернет-сервісами та проста система підписок. Steam від Valve. Ця гігантська платформа має дуже вражаючим розміром бібліотеки. У цій платформі здійснюється ведення внутрішньої економічної середовища. Гравці здатні продавати ігрові речі і предмети, створювати у "майстерні" додатковий контент. Безліч акцій з великими знижками до 98%.

  Популярі новини
  Загрузка...