Як збільшити швидкість завантаження в "Стиме": найбільш ефективні методи

212 0 Новини високих технологій

У даній статті буде розглянуто питання про те, як збільшити швидкість завантаження ігор в "Стимі". Ця проблема зачіпає більшість користувачів цієї ігровий платформи як по Росії, так і по всьому іншому світу. Швидкість завантаження ігор в Steam може перебувати на низькому рівні, навіть якщо у вас дуже гарне інтернет-з'єднання. Вирішити цю проблему зможе будь-який, навіть початківець користувач комп'ютера.

Сторонні програми

Швидкість скачування будь-яких додатків менеджерів завантажень залежить від безлічі нюансів. Наприклад, в якості обмежує швидкість фактора може виступати завантаженість мережі, так як якщо вона мінімальна, то всі файли будуть завантажуватися в операційну систему набагато швидше.


Як збільшити швидкість завантаження в "Стимі": найбільш ефективні методи
В тому, як збільшити швидкість скачування в Steam, може допомогти закриття всіх сторонніх завантажувальних менеджерів або торрентів. Завантаження файлів через браузери також доведеться призупинити. Потрібно вимкнути весь софт, який використовує ваше інтернет-з'єднання. Наприклад:
 • Skype.
 • Будь-який з антивірусів.
 • Центр оновлень Windows.
 • Ігровий центр Mail.ru.
 • Після того як навантажують вашу мережу додатки були відключені, можна проаналізувати позитивне зміна швидкості завантаження в програмі. Найчастіше даний спосіб допомагає небагато, але збільшити швидкість завантаження в "Стимі".

  Регіон користувача

  Ми збільшували швидкість завантаження з Steam за допомогою ослаблення навантаження на своє інтернет-з'єднання, але тепер слід перейти до наступного ради, який також активно застосовується користувачами ігрової платформи.


  Як збільшити швидкість завантаження в "Стимі": найбільш ефективні методи
  Тепер піде мова про зміну регіону гравця у налаштуваннях Steam, так як в деяких країнах і областях завантаження додатків йде значно повільніше, ніж в інших. Саме тому варто змінити свій регіон, щоб домогтися такого результату, як збільшення швидкості скачки. Для цього необхідно слідувати наступним методом:
 • Запустити Steam.
 • Перейти у розділ меню «Налаштування – Завантаження – Регіон».
 • Змінити регіон на такий, щоб він розташовувався ближче до вашого місця проживання.
 • Зберегти задане значення.
 • Далі необхідно вимкнути Steam і зайти до нього знову. Після цього ви зможете перевірити результат своїх дій. Як збільшити швидкість завантаження в "Стимі" на пару сотень кілобайт в секунду? Даний метод допоможе вам у цьому. При виставленні регіону вашого місця розташування в налаштуваннях можна вибрати абсолютно будь-який регіон.

  Проблеми з інтернет-з'єднанням

  У певних обставинах користувачам потрібно гра в конкретний час доби. Але буває, що саме в цей час настає так званий prime time, коли швидкість завантаження всіх додатків може просто скотитися до нуля.
  Як збільшити швидкість завантаження в "Стимі": найбільш ефективні методи
  Справа в тому, що саме в цей проміжок часу навантаження на сервера ігрової платформи Steam буде максимальною і її потужностей на вас просто може не вистачити. Навіть якщо ви просто запустіть гру, то вона буде функціонувати з перебоями або помилками. Як збільшити швидкість завантаження в "Стимі"? Перш за все вам необхідно виждати час, коли на ігровій платформі не буде такої високої активності як в «прайм тайм». Найчастіше це виникає у вечірній час, якщо ви живете на території країн СНД. До і після цього проміжку часу сервера "Стима" повинні бути більш менш розвантажені, і швидкість відновиться до звичного рівня
  Друге, що необхідно пам'ятати про швидкості завантажень "Стимі" – це ваш провайдер і підключений тариф інтернету. Якщо вам необхідно мати більш високу швидкість скачки, то слід підключити високооплачуваний пакет інтернет-з'єднання або взагалі змінити провайдера. Але на таке кардинальне дію щодо того, як збільшити швидкість завантаження в "Стимі", варто звертати увагу в останню чергу.
  Як збільшити швидкість завантаження в "Стимі": найбільш ефективні методи

  Інші методи

  Існують ще деякі способи того, як збільшити швидкість завантаження в "Стимі". Часто може бути так, що проблема зі швидкістю завантаження додатків виникає тільки на даній ігровій платформі, а в інших менеджерів завантажень і торрентах все йде добре. Наприклад, можна спробувати наступні методи:
 • перезапуск "Стима";
 • персонального комп'ютера або ноутбука;
 • модему;
 • перевірка комп'ютера на наявність шкідливого ПЗ.
 • Це були основні способи того, як збільшити швидкість завантаження в "Стимі". Все перераховане може допомогти в цьому питанні, необхідно лише набратися зовсім трохи терпіння.

  Популярі новини
  Загрузка...