Як скрафтить годинник, і для чого вони потрібні?

199 0 Новини високих технологій

У будь-якій грі, подібної "Террарии", необхідно враховувати безліч нюансів. Навіть у самій грі людина повинна володіти ситуацією і знати, як з неї виходити, і яку вигоду з неї отримати. В екшен-бродилки з елементами RPG велика увага приділяється всьому, що пов'язано з прокачуванням персонажа. В таких іграх, в залежності від дня і ночі, відбуваються тісно пов'язані з часом доби події. Вночі небезпек завжди більше, ніж вдень. Тому виникає потреба у відстеженні часу. На щастя, в Terraria є корисний девайс, який показує ігровий час. У статті буде розглянуто питання, як скрафтить години в Terraria.

Як скрафтить годинник, і для чого вони потрібні?

Кому і навіщо потрібні годинник

Дуже корисний пристрій, який можна поєднати з іншими предметами і отримати вдосконалену версію. Цей аксесуар буде особливо корисний, коли гравець знаходиться під землею, і не має можливості орієнтуватися по сонцю. У грі геймери дуже часто знаходяться в шахтах і нижче, так як в таких умовах з'являються унікальні монстри, збільшено кількість скринь. Найголовніша причина спуску під товщу землі - видобуток руди і корисних каменів. Руда - один з головних матеріалів для крафта в Террарии.


Як скрафтить годинник, і для чого вони потрібні?

Як скрафтить годинник

Один з ключових питань у цій статті. Перед тим, як скрафтить годинник, вам необхідно підготувати робоче місце і обзавестися потрібними частинами. В ідеальному варіанті у майбутнього володаря повинен бути будинок, в якому є ковадло, а також стілець і стіл. Існує 6 видів годин. Як скрафтить один примірник? Визначтеся, з якою точністю вам потрібно знати час. Нижче представлений список годин, які показують час з різною точністю.
 • Мідні і олов'яні - показують з точністю до години.
 • Срібні і вольфрамові - з точністю до півгодини.
 • Золоті і платинові - з точністю до хвилини.
 • Чим вища точність, тим складніше скрафтить годинник. Як говорилося раніше, користувач повинен визначитися самостійно, але, проте, найчастіше створюють найточніший годинник із золота і платини, так як потім годинник можна проапгрейдити до мобільного телефону.


  Для будь-годин необхідний компонент - ланцюг. Робиться вона на ковадлі з одного залізного/свинцевого злитка. В результаті отримуємо ланцюг в кількості 10 штук. Так як скрафтить годинник "Террарии" не так складно, матеріалів знадобитися трохи. Десять злитків обраної геймером руди поєднуємо з ланцюгом на столі зі стільцем. Після того, як скрафтили годинник, покладіть їх в слот аксесуарів. Тепер у лівому верхньому кутку з'явилася значення часу.
  Як скрафтить годинник, і для чого вони потрібні?

  Для чого використовуються годинник

  З питанням, як скрафтить годинник, ми розібралися. Годинник потрібні не тільки для того, щоб дивитися час. Після того, як скрафтили годинник і екіпірували їх - не поспішайте позбавлятися від них. Ви можете з користю утилізувати цей предмет, додавши його, як інгредієнт для інших речей.
 • Годинник - головний інгредієнт для секундних таймерів. За допомогою секундоміра і проводів можна: активувати статуї, автоматично освітлювати приміщення, відкривати двері, створювати пастки та інші хитрощі гри.
 • Годинник входять в довгу ланцюжок крафтінга мобільного телефону. Це вкрай корисний предмет на всіх етапах гри - показує докладну і корисну інформацію. Особливо важливий у хардмоде, так як з появою нових монстрів, руд гравець повинен збирати якомога більше інформації.
 • Популярі новини
  Загрузка...