Як накрутити годинник "Стиме" безпечно

236 0 Новини високих технологій

Steam - багатокористувацька майданчик по поширенню цифрових копій ключів ігор і програм. Так само "Стім" дає можливість швидкого доступу до завантаження.

Як накрутити годинник "Стимі" безпечно
Спочатку Steam складався з маленького магазину ключів до ігор і "бібліотеці", в якій зберігалися куплені користувачем раніше цифрові копії. На "Стім" по своїй будові схожі й інші платформи, такі як Origin, Uplay і ще безліч майданчиків. Всі вони пішли від " Стима ". Бібліотека навіть з самого початку її створення бути дуже зручною функцією, без якої складно уявити Steam.


Steam: бібліотека

Як накрутити годинник "Стимі" безпечно
В бібліотеці можна з легкістю перейти на сторінку гри в магазині, можна також переглянути свої зароблені досягнення, перевірити наявність оновлень і пошкодження файли, відображаються годинник, проведені в грі, які стали зовсім не маловажні для гравців. Час, витрачений на додаток для користувачів, в якомусь сенсі є показником скілла і майстерності. Багато хто дійсно просиджують за кілька тисяч годин, а деякі просто знають, як накрутити годинник "Стимі". Це не такий вже складний процес, і в цій статті буде розказано про це. Також будуть описані схеми роботи шахраїв, охочих нажитися на вашому акаунті.

Як у "Стимі" накрутити годинник у грі?

Накрутка годин не додасть вам скілла або особливих привілеїв, але можна буде похвалитися перед друзями. У спірній ситуації можна звернути увагу опонента на те, скільки ж багато у вас годин, і ви знаєте, про що говорите. Про те, як накрутити час в інтернеті, існує безліч матеріалу. Тут будуть представлені способи, завдяки яким ви не заразіть свій комп'ютер і не втратите аккаунт.


Перший метод полягає в тому, що вам буде потрібно всього лише запустити гру, згорнути її в фоновий режим і займатися своїми справами. Недоліками цього способу є завантаженість ПК в залежності від програми і те, що ви можете підвищити час тільки в одній грі. Другий спосіб накрутки годин в "Стимі", як ви вже могли припустити, полягає в скачуванні софта, який цілеспрямований на накрутку. Такі програми зазвичай здатні збільшувати час відразу в декількох іграх, абсолютно не завантажуючи ваш комп'ютер. Одне з таких додатків називається HourBoostr. Вам потрібно завантажити і встановити, після чого налаштувати, вибравши програми, в яких вам потрібно підвищити кількість годин, і запустити процес накрутки. "Стім" буде думати, що на даний момент ви граєте в ці ігри, і спокійно зарахує вам ці години. Подібна програма перевірена користувачами і не несе загрози для вашого облікового запису. Найголовніше при скачуванні - перевірити її на віруси, так як в оригіналі в софті вони відсутні.

Сервіси шахраїв по накрутці годин в грі

Як накрутити годинник "Стимі" безпечно
Так само деякі гравці не хочуть чекати і шукають способи того, як накрутити години в стиме швидко . На жаль, подібного методу немає і, швидше за все, не буде. Але на просторах інтернету є сервіси, які пропонують вам за певну плату або навіть абсолютно безкоштовно накрутити час. Всі ці сервіси - обман, спрямований на тих, хто не знає, як накрутити години в стиме , і для подальшої вигоди з цих людей. Ніколи не вводите свої дані на подібних сайтах. Одна біда, якщо з вас візьмуть гроші та годинник залишаться колишніми. Але часто у вас можуть вкрасти аккаунт, і всі ваші ігри і програми потраплять в руки шахраям. Після чого на відновлення може піти чимало часу і нервів. Так що використовувати такі сервіси не рекомендується. Тепер ви знаєте, як накрутити години в стиме .

Популярі новини
Загрузка...