Як скрафтить рамку в «Майнкрафте»? Детальна інструкція

533 0 Новини високих технологій

В даному матеріалі ми розглянемо, як скрафтить рамку в «Майнкрафт 1.8». Дана інструкція універсальна, тому підійде і для інших версій гри. Нижче ми подамо перелік вихідних матеріалів, які будуть потрібні для отримання необхідної конструкції.

Визначення

Як скрафтить рамку в «Майнкрафте»? Детальна інструкція
Перш ніж перейти до докладної інструкції, як скрафтить рамку в «Майнкрафт», слід описати предмет, який повинен у вас вийде в кінці. Мова йде про особливий блоці, який ви можете помістити різні предмети. Отриманим результатом можна прикрасити стіну. Цей предмет можна розміщувати всередині блоків. Якщо ви ставите питанням, як скрафтить рамку в "Майнкрафте", вам слід знати, що вона досить легко руйнується. Предмет при необхідності можна вийняти. Подробиці його виготовлення обговоримо далі.

Палиця

Як скрафтить рамку в «Майнкрафте»? Детальна інструкція
Отже, як скрафтить рамку в "Майнкрафте"? Для цього вам буде потрібно ряд ресурсів. Насамперед необхідна палиця. Причому вона повинна бути не одна. Цей елемент використовується в різних випадках, і не тільки для створення рамки. Даний ресурс можна віднести до поширеним. Він активно використовується при різних видах будівництва. Щоб б ви не намагалися створити в даному віртуальному світі, швидше за все, вам знадобляться палиці. Цей предмет можна відшукати в природі. Однак він зустрічається досить рідко. Як правило, виявляється простіше створити даний ресурс на верстаті. Для цього знадобляться дерев'яні дошки. А ось їх дістати можна без особливої праці. Дошки виходять, якщо обробити деревину. Цей матеріал можна добути з будь-якого вигляду дерева. Можна, наприклад, обробити дуб і отримати необхідну кількість цікавить вас ресурсу. При суміщенні двох дощок отримуємо 4 палиці. Спробуйте зібрати якомога більше цього ресурсу. Без діла він не залишиться.

Шкіра

Переходимо до наступного етапу вирішення питання, як скрафтить рамку. Тепер займемося здобиччю більш важкодоступних та цікавих матеріалів. Якщо мова зайшла про пристрої інтер'єру житла, не завадило б скористатися самої звичайної шкірою. Мова йде, звичайно ж, про звіриних шкурах.

З кожної тварини можна отримати до двох одиниць потрібного матеріалу. Вирушаємо на полювання. Потрібний вам ресурс можна отримати від коней, корів і грибних корів. Більш гуманним способом в даному випадку можна вважати риболовлю. Вам буде потрібно кілька одиниць видобутого ресурсу.

Створення

Як скрафтить рамку в «Майнкрафте»? Детальна інструкція
Ми розібралися теоретично, як скрафтить рамку в "Майнкрафте". Тепер перейдемо до практики і опишемо сам процес створення. Він набагато простіше безпосереднього пошуку вихідних матеріалів, особливо якщо дія відбувається на початкових рівнях гри. Перш за все необхідно підготувати шкіру. Для цього вам буде потрібно одна одиниця зазначеного ресурсу. Поміщаємо даний елемент у центр верстата, на другу клітку середнього ряду. Далі слід звернутися до дерева. Вам знадобляться дошки. Якщо доведеться працювати з одним типом деревини, це не викличе будь-яких проблем. Все трохи складніше, якщо під рукою опиняться одночасно дуб і береза. У такому випадку слід пам'ятати, що суміщати можна лише ті дошки, які відносяться до одного типу. Дошки всередині нього можуть також відрізнятися за кольором. Всього у віртуальному світі "Майнкрафта" представлена деревина шести видів. Коли палиці будуть створені, їх слід помістити на верстаку навколо шкіри. Для створення необхідної вам конструкції необхідно вісім таких елементів. Заповнюємо палицями всі вільні клітини. В результаті отримуємо маленьку симпатичну дерев'яну рамку. На цьому робота завершена. Отриманий в результаті предмет можна використовувати за власним розсудом. Найчастіше всередину нього поміщають яку-небудь зброю або карту.

Популярі новини
Загрузка...