Налаштування годиника G-Shock від Casio

813 0 Новини високих технологій

Японська корпорація Casio відома багатьом шанувальникам хороших годин як виробник лінійки носяться аксесуарів G-Shock. Годинники цієї серії встигли себе зарекомендувати з точки зору зручності, практичності та якості виконання, тому всі – від підлітків до бізнесменів – не проти мати такі годинники в своїй колекції. Тепер варто зауважити наступне: більш досвідчені користувачі знають, що після покупки гаджета від Casio необхідна настройка годин G-Shock. Можна налаштувати будильник, підсвічування і секундомір, але основний час налаштувати потрібно обов'язково, тому що спочатку в них встановлено час, що вимірюється по часовому поясу Токіо, яке зовсім не підходить для жителів більшої частини Росії і країн ближнього зарубіжжя.

Налаштування годиника G-Shock від Casio

Навігація

Так як же проводити налаштування годинника "Касіо" G-Shock? Перш ніж це з'ясувати, потрібно познайомитися з тим, як влаштовані аксесуари від Casio. У переважній більшості випадків годинник цієї компанії представляють собою циферблат, навколо якого розташовані чотири клавіші управління. Зліва вгорі розташовується кнопка Adjust, яка виконує роль клавіші установки. Праворуч вгорі розташовується кнопка Reverse, з допомогою якої можна регулювати стрілки, наприклад. Ліворуч внизу розташовується кнопка Mode. З її допомогою як раз і налаштовуються всі режими годин. Праворуч унизу розташовується кнопка Forward, яка виконує роль клавіші з командою «Вперед». Іноді назви кнопок можуть відрізнятися, але їх принцип дії і розташування залишаються все тими ж. Також бувають моделі, у яких клавіша для підсвічування винесена окремо. Вона називається Light. Варто відзначити, що настройка всіх моделей проводиться однаково, що помітно спрощує життя їх власникам.
Налаштування годиника G-Shock від Casio

Кнопка Mode

Про кнопку Mode, як про майже основну клавішу, варто розповісти докладніше. Вона дозволяє перемикатися між режимами. Годинник від Casio мають наступні режими роботи:
 • режим поточного часу, який відображає на дисплеї точну дату й день тижня;
 • секундомір, який скорочено може називатися STW;
 • таймер, службовець для зворотного відліку часу (скорочено TMR);
 • режим, який показує світовий час (очевидно, WT);
 • будильник (скорочено ALM).
 • Налаштування годинника Casio G-Shock

  Тепер можна перейти до налаштування годин G-Shock. Щоб налаштувати поточний час, показане годинами, необхідно затиснути клавішу Adjust. Робити це потрібно до тих пір, поки на дисплеї не буде блимати код місцезнаходження. Щоб змінити код міста, потрібно натискати клавіші Reverse і Forward. Якщо необхідно налаштувати годинник на Московський часовий пояс, то необхідно перегорнути до MOW або JED. Позначення інших часових поясів можна знайти в інструкції.


  Налаштування годиника G-Shock від Casio
  Взагалі в інструкції по налаштуванню годин G-Shock майже завжди міститься вся необхідна інформація, тому, якщо виникає питання, можна звернутися до неї. Японські розробники дуже завбачливі в цьому плані. Як тільки місце розташування налаштовано, необхідно натиснути на кнопку Mode і перейти до налаштування часу по сезону. Якщо перехід на літній час – DST – знаходиться в активному стані, тобто під ним написано On, то слід його вимкнути натисканням кнопки Forward, щоб на екрані стало написано Off.

  Якщо натиснути на кнопку Mode ще раз, то годинник налаштувати режим відображення часу – формат 12 або 24 годин. Далі почнеться налаштування годин, хвилин і секунд, року, місяця і числа, регулювання яких так само здійснюється клавішами Reverse і Forward. Останнє, що необхідно настроїти в годинах при відображенні часу, – підсвічування. До цього етапу так само можна перейти завдяки кнопку Mode. Якщо на екрані написано LT1 то підсвічування буде активна 15 секунди, якщо LT3 – то всі 3 секунди.
  Як тільки налаштування часу на годиннику G-Shock закінчена, достатньо натиснути кнопку Adjust.
  Налаштування годиника G-Shock від Casio

  Додаткова настройка годин

  Тепер у налаштуванні годин G-Shock можна перейти до будильника і підсвічуванням (так, підсвічування може налаштовуватися і іншим способом). Щоб відключити або, навпаки, включити режим автоматичного підсвічування (активується при повороті годин на 40 градусів), потрібно затиснути кнопку Reverse. Утримувати її до тих пір, поки на екрані Casio не загориться індикатор A. Light або ж LT – в різних моделях годинників це називається по-різному. Щоб налаштувати будильник, необхідно перевести годинник в режим ALM затисненням кнопок Adjust. Як тільки стане блимати час на дисплеї, можна почати встановлювати час спрацьовування будильника. Переходити між різними будильниками можна за допомогою кнопки Mode, а відключати їх спрацьовування потрібно кнопкою Adjust.

  Висновок

  Як видно з вище написаного, з налаштуванням годин G-Shock може впоратися кожен. Це зовсім не складно, благо, інженери корпорації Casio про це подбали. Головне – не забувати користуватися інструкцією, в якій можна знайти відповіді майже на всі ваші питання по налаштуванню. Різні моделі Casio G-Shock – відмінні годинник, які виконують свою безпосередню функцію – показувати час, але і грають роль календаря, будильника і секундоміра, що явно заслуговує похвали. Укупі з відмінною якістю виконання, високою надійністю і практичністю, стає ясно, по-перше, чому Casio займає лідируючі позиції на світовому ринку, а, по-друге, звідки у компанії така велика фанатська база не тільки в Росії, але і по всьому світу.

  Популярі новини
  Загрузка...