Системні вимоги Warcraft 3: для Windows і Mac OS

114 0 Новини високих технологій

Системні вимоги Warcraft 3 не вважаються якими-небудь завищеними. Гра вже немолода, тому важко назвати геймера, який би не об'їздив уздовж і впоперек цей проект з усіма його доповненнями. Про це шедеврі минулого піде мова в статті.

Системні вимоги Warcraft 3: для Windows і Mac OS

Про гру

З моменту виходу в 2002 році популярність проекту перевершила всі очікування розробників: менше ніж за місяць було продано більше мільйона копій, а кількість замовлень (ще до релізу) склало близько 45 млн. Фанати зустріли проект позитивними відгуками, а ряд друкованих ігрових видань присвоїв нагороди «Краща гра року» та «Найкраща стратегія року». За традицією Blizzard сюжет Warcraft 3: Reign of Chaos промальовується протягом кампанії за кілька сторін військового конфлікту. І завершується протистоянням між об'єднаними силами всього Азерота і Палаючий Легіон Лорда Архимонда.


Додаток під назвою Frozen Throne продовжує історію Лорда Артеса і його перевтілення в Короля Ліча, а також розповість про подальшу діяльність Иллидана.

Ігрові системні вимоги PC

Warcraft 3 потягне навіть на слабкому комп'ютері. Зрештою, в ній немає сверхдинамичных ефектів, з-за яких зростає fps, і проект не навантажує систему в цілому. Стара класика тим і хороша, що в цій невигадливої кутастої графіку з героями, в яких квадратні біцепси і трикутна груди, є душа. Системні вимоги для Warcraft 3 наступні:
 • Мінімально можлива операційка для запуску - це Windows XP (з усіма останніми оновленнями) або Vista. Максимум - грати на Windows 7 /8 і 10.
 • Запуститься на процесор 400 МГц, для більшого комфорту рекомендується 1 ГГц.
 • Відеокарта повинна коректно працювати з DirectX і підтримувати функціонування проекту в дозволі 800x600 або 1024x768.
 • Знадобиться близько 13 гігабайт асвободного місця на жорсткому диску.
 • Оперативної пам'яті потрібно не так вже й багато: мінімум 128 Мб, максимум — 1 Гб.
 • В іншому слід лише переконатися, що монітор підтримує потрібний дозвіл екрану.
 • Системні вимоги Warcraft 3: для Windows і Mac OS

  Для «Маку»

  Шанувальників Mac OS розробники також не обійшли стороною. І в даному випадку системні вимоги для гри Warcraft 3 не можна назвати жорстокими:


 • Проект запуститься на версії 1010 рекомендовані вимоги — 1011.
 • Обов'язковий двоядерний процесор, наприклад, Intel Core 2 Duo.
 • Оперативна пам'ять в розмірі 2 Гб.
 • Відеокарта NVIDIA GeForce GT 330M або вище (або аналог від компанії ATI).
 • Так само як і у випадку з Windows, потрібно 13 Гб місця на диску.
 • Екран з мінімальним дозволом - 640x480.
 • Вердикт

  Резюмуючи, слід зазначити, що системні вимоги для Warcraft 3 настільки несуттєві, що важко повірити, ніби така гра все ще користується популярністю. Проте це так. І серед геймерів є прихильники як мережевих змагань, так і прихильники онлайнової версії World Of Warcraft. Саме в WoW свого часу продовжилася історія Лорда Артаса вже під ім'ям Нер'Зул, де оновлення «Гнів Короля-ліча» учасникам проекту довелося сходити в рейд на цього персонажа.
  Між тим проект все більше набирає популярність, яка знову зросла зважаючи виходу фільму «Варкрафт». Після походу в кінотеатр багато віддалися ностальгії і пройшли заново не тільки Warcraft 3 але навіть 1 і 2. Адже у розробників ще є такі проекти, як HearthStone і Heroes Of The Storm, де задіяні персонажі не тільки з даної всесвіту.
  Системні вимоги Warcraft 3: для Windows і Mac OS
  Загалом, кожен шанувальник фентезі обов'язково повинен оцінити авторську ідею, сюжет і можливості Warcraft 3. Системні вимоги для 2018 року настільки малі, що створюється враження, ніби проект запуститься навіть на мобільному телефоні. Тому власники слабких комп'ютерів можуть не турбуватися — гра гарантовано принесе масу задоволень, в неї захочеться повертатися знову і знову. І цьому є багато пояснень: цікаві герої, захопливий сюжет, російськомовна озвучка як оригіналу, так і доповнення, приголомшливі кат-сцени, які розповідають про розвиток сюжетної лінії. І звичайно ж, чудові ігрові раси, у кожної з яких свої особливості!

  Популярі новини
  Загрузка...