Новини високих технологій
» » DayZ: системні вимоги та огляд гри

DayZ: системні вимоги та огляд гри

3-05-2018, 19:22
497
DayZ - популярна комп'ютерна гра в жанрі survival horror з елементами екшену і у відкритому світі. Фахівці студії Bohemia Interactive на основі шутера Arma 2 створили власне бачення проекту на зомбі тематику. Познайомимося ближче з цією грою і розглянемо системні вимоги DayZ.

Про чим гра?

В даному проекті за основу була взята тема зомбі і виживання після апокаліпсису. Повністю багатокористувацька модифікація пропонує відкритий світ, безліч предметів, можливість крафта і взаємодія з іншими гравцями за допомогою письмового і голосового чату. Створення гри почалося в 2012 році і триває по сей день. Незважаючи на такий довгий період розробки, гравці по всьому світу купили більше 2 мільйонів копій. Додавання нового контенту та поліпшення вже наявного відбувається досить повільно, тому у гри не найкращі відгуки навіть серед завзятих шанувальників. Також на популярність і затребуваність вплинули системні вимоги DayZ. Хоч основою для гри і є досить застарілий двигун від Arma 3 оптимізація проекту сильно кульгає. З-за цього ви не досягнете стабільного кількості ФПС протягом всієї сесії навіть на потужному комп'ютері. Познайомимося з мінімальними і рекомендованими характеристиками персональних комп'ютерів, які будуть потрібні для низьких і високих параметрів якості графіки відповідно.


Системні вимоги DayZ

Мінімальні вимоги до комп'ютера для запуску гри на слабких налаштуваннях графіки досить демократичні. Для комфортного геймплея вам потрібно буде приблизно наступна конфігурація: операційна система Windows Vista і новіше; 2-ядерний процесор Intel Dual Core або аналогічний від компанії AMD з частотою 24 ГГц; мінімум 2Гб оперативної пам'яті; відеокарта GeForce 8800 GT або аналог від AMD з пам'яттю 512 Мб або більше; 10 Гб вільного місця на жорсткому диску для інсталяції. На такому комп'ютері ви зможете насолодитися грою DayZ, виставивши низьку графіком. Однак і в цьому випадку не гарантується повна стабільність. Щоб мінімізувати шанс появи лагів або зависань, необхідно дотримувати наступні системні вимоги DayZ Standalone: операційна система Windows 764-bit або новіше; процесор Intel Core i5 або аналог від AMD; мінімальна кількість оперативної пам'яті - 4 Гб; відеокарта з пам'яттю 1 Гб або більше; 14 Гб вільного місця на вінчестері для установки. Також вам обов'язково потрібно швидкісне і стабільне підключення до інтернету. Швидкість і якість з'єднання прямо впливають на пінг і зв'язок з сервером. З-за постійних розривів можуть статися неприємні ситуації, пов'язані з іншими гравцями. Ми розглянули системні вимоги DayZ, тому тепер трохи поговоримо про сам геймплеї.

Суть геймплея

На початку гри вам необхідно створити унікального персонажа, якому належить виживати у ворожому і злом світі. Цей світ наповнений зомбі і порожніми будинками, в яких можна знайти дорогоцінні речі у вигляді зброї, броні, медичних засобів та їжі. Останнє буде чи не першорядним, оскільки без їжі і води ваш герой довго не протримається (навіть якщо переживе напад зомбі). Складності додає те, що ви з'являєтеся тут абсолютно один, без карти, без допомоги. Навіть кооперуватися з зі своїми друзями доведеться дуже довго. Якщо ваш пристрій відповідає вимогам DayZ на PC, то обов'язково виставляйте дальність промальовування місцевості і персонажів на максимум. Так вам буде простіше помітити інших гравців і ворогів, тобто бути готовим до нападу або раптового спілкування з іншими выживающими.

Висновок

В DayZ Standalone немає права на помилку - після кожної смерті ви втрачаєте лут і всього персонажа. Від цього визначення survival стає ще більш точним і відповідним до даної гри. Якщо ви є шанувальником жанру, то обов'язково придбайте копію гри в Steam.
Цікаво по темі
Онлайн-гра ArcheAge. Системні вимоги
Онлайн-гра ArcheAge. Системні вимоги
Щоб вибраний додаток або гра запускалася і працювала на вашому комп'ютері, він повинен відповідати заявленим розробниками вимогам. Незважаючи на те,
Мінімальні і рекомендовані L A Noire системні вимоги
Мінімальні і рекомендовані L A Noire системні вимоги
LA Noire - проект від компанії Rockstar в жанрі інтерактивного детектива і екшену від третьої особи у відкритому світі. Розробники пішли на
Гра "Доту 2": системні вимоги
Гра "Доту 2": системні вимоги
У сучасному світі багатокористувацькі комп'ютерні ігри завоювали особливу популярність, так як інтернет-з'єднання ...
"Арма 2": системні вимоги для комфортного запуску
"Арма 2": системні вимоги для комфортного запуску
У будь-якій грі є ряд вимог, яким повинна відповідати система комп'ютера для комфортного запуску клієнта. "Арма 2" відрізняється реалістичною