I Am Alive: системні вимоги і рекомендації по запуску

111 0 Новини високих технологій

Світ комп'ютерних ігор продовжує вражати шанувальників своєю різноманітністю. Серед них є гра I Am Alive, в жанрі Action. Вона пройшла через величезний шлях розробки. Щоб її запустити, потрібно враховувати вимоги до Im Alive. Адже її здатний запустити не кожен комп'ютер.

Гра являє собою

I Am Alive: системні вимоги і рекомендації по запуску
Цей твір було випущено в світ у далекому 2012 році компанією Ubisoft. Грати в неї можна на пк і приставках. Розробник стверджує, що її жанр - Action, і він не збрехав. Її підтримує тільки операційна система Windows, MAC OS і Linux вона не запуститься. Цей твір являє собою динамічну пригодницьку гру з деякими деталями виживання. Для комфортного геймплея потрібно враховувати системні вимоги I Am Alive. В процесі людині необхідно звертати увагу на стан здоров'я героя, враховувати витрати енергії персонажа і боротися з втомою. Також геймеру потрібно добувати їжу і воду. Адже без них персонаж почне втрачати здоров'я і дуже швидко втомлюватися. Все це знаходиться на згенерованої місцевості, проте за ці ресурси йде запекла боротьба.


У разі смерті можна завантажитися з останнього збереження. Однак кількість таких відроджень обмежена. Щоб цим скористатися, потрібно роздобути спеціальні предмети, які розташовані в самих важкодоступних місцях. Якщо ці спроби закінчаться, то конкретний відрізок гри необхідно буде проходити з самого початку. В цьому творі у людини обмежений набір патронів. За них потрібно боротися з іншими людьми, які захищають свою територію. Також це стосується харчів і води. Адже кожен налаштований вороже по відношенню до гравця.

Im Alive: системні вимоги розробника

I Am Alive: системні вимоги і рекомендації по запуску
Геймплей гри є динамічним і точним. Людині необхідно прислухатися до найменших шорохам і моментально реагувати на непередбачені ситуації. Системні вимоги I m Alive, за твердженням розробника, невисокі, необхідно мати:


 • Комп'ютер з встановленим «Віндовс», починаючи від версії XP.
 • Процесор з наявністю двох ядер.
 • Щоб запустити гру, потрібно мати мінімум один гігабайт оперативної пам'яті.
 • Відеокарта повинна бути мінімум на 256 мегабайтів.
 • Місця для установки і запуску гри досить 2 гігабайти.
 • Проте покладатися на такі характеристики не варто, адже гра вимагає концентрації і уваги. На слабкому комп'ютері вона може іноді затормаживать і лагают. Це вплине на ігровий процес негативно, адже в критичних ситуаціях геймер може неправильно зреагувати, або комп'ютер зіпсує всі його задуми. Тому системні вимоги до I Am Alive трохи вище, ніж заявляє розробник. В іншому випадку можна легко зіпсувати ігровий процес. Щоб не виникало таких ситуацій, можна оновити характеристики комп'ютера.

  Що потрібно для комфортної гри

  Запустити цей екшен можна з більшості комп'ютерів. Однак ігровий процес буде доставляти задоволення тільки на деяких машинах, які підходять під оптимальні налаштування цього твору.
  I Am Alive: системні вимоги і рекомендації по запуску
  Для цього людині потрібно мати:
 • Операційну систему «Віндовс» будь складання.
 • Потужність процесора 3 ГГц, від Intel або AMD.
 • Близько двох гігабайтів оперативної пам'яті, краще 4.
 • Відеокарту з кількістю пам'яті 512 мегабайтів.
 • Вільного місця для установки - близько трьох гігабайтів.
 • Таких налаштувань комп'ютера буде достатньо, щоб досліджувати великий світ, і захищатися від ворожих загарбників. Комп'ютер повинен швидко промальовувати всі локації, інакше грає людина втратить багато на полі бою. Також це важливо, щоб влучність стрільби підвищилася, адже кількість патронів обмежена, і їх складно знайти. Також, якщо системні вимоги I Am Alive виявилися занадто високими, можна скачати спеціальні модифікації для стиснення текстур. Вони дозволять підвищити кількість кадрів в секунду, і людина зможе комфортно грати цей твір.

  Рекомендації по запуску

  I Am Alive: системні вимоги і рекомендації по запуску
  Далеко не кожен геймер може грамотно оптимізувати свій ігровий процес. Якщо системні вимоги до I Am Alive виявилися занадто високими, то людина може розібратися в її настройках і збільшити кількість кадрів в секунду. Для цього потрібно зайти в розділ налаштувань гри. Після чого перейти у вкладку з графікою. У цьому меню необхідно поставити всі значення на мінімум. Якість текстур і графіки в цілому погіршиться, однак підвищиться кількість кадрів в секунду. На деяких ПК він зростає в 2 рази, тому варто скористатися таким методом.

  Популярі новини
  Загрузка...