"Portal 2": системні вимоги та огляд

103 0 Новини високих технологій

"Portal 2" - продовження незвичайної головоломки від першої особи, розроблена компанією Valve. Друга частина розвиває ідеї оригіналу і додає нові фішки, сюжет і героїв. Щоб ви могли скласти свою думку про гру, а також ознайомитися з системними вимогами "portal 2", прочитайте даний огляд.

"Portal 2": системні вимоги та огляд

Сюжет гри

Почнемо з того, що проходження гри ділиться на поодинокий і кооперативний режими. У першому випадку ви знайомитеся з історією героїні з першої частини. Дізнаєтеся більше подробиць про її долю, а також знову зустрінетеся з GlaDOS, яка так сподобалася більшості геймерів з-за своїх жартів і монологів. Після того, як героїня прокинулася, вона зустрічає Вітлі, який погоджується провести дівчину до рятувального модулю. Після успішного втечі герої збираються знищити систему GlaDOS раз і назавжди. Весь подальший геймплей проходить у звичному вигляді для даної серії - проходження тестів і головоломок. Іноді трапляються непередбачені ситуації, з яких гравець повинен знаходити вихід, проявляючи кмітливість і кмітливість.


Кооперативний режим повністю відрізняється від одиночного. Тому ми рекомендуємо вам пройти обидва режиму, тим більше, що системні вимоги до "portal 2" досить низькі, тому ви зможете запустити одну копію на стаціонарному ПК, а другу на ноутбуці. Змінилося все, аж до головних героїв. Гравцям доведеться взяти на себе роль Атласу і Пі-Боді. Як і в першій частині, події починаються з традиційних випробувань, які проводить GlaDOS. Після успішного проходження тестів роботів відправляють за межі лабораторії на завдання. Герої повинні знайти секретні дані в закинутому бункері. У ньому знаходяться капсули з людьми. GlaDOS оголошує про те, що ця знахідка і була її метою. Після цього роботи були знищені. Але їх можна перевипустити в лабораторії і продовжити проходження тестів.


"Portal 2": системні вимоги та огляд

Геймплей і гумор

В ігровому процесі змін, на жаль, досить мало. Основний механікою залишається використання портальної гармати. Звичайно, задачки і головоломки не перетинаються і не повторюються з першою частиною, тому грати буде цікаво. Також можна сказати, що в одному Portal 2 поєднується дві повноцінні ігри з різними сюжетними лініями. Невід'ємною частиною серії є фірмовий гумор. Гра влаштована так, що всі жарти і сарказм виходять саме від роботів, а головні герої залишаються байдужими. Багато хто пам'ятає GlaDOS з її тонкими жартами. У другій частині ви отримаєте ще більше гумору від напарника героїні - Вітлі. Тепер перейдемо до системним вимогам для "portal 2".

Мінімальна конфігурація

Гра створена на популярному движку Source, який славиться непоганим рівнем графіки, а також хорошою оптимізацією. З-за цього розробники добилися гарної продуктивності, тому гра здатна стабільно працювати і видавати гарний кількість ФПС навіть на слабких комп'ютерах. До того ж, розробниками були представлені тільки мінімальні системні вимоги для "portal 2". Щоб пограти на низьких налаштуваннях графіки, вам буде потрібно наступна конфігурація комп'ютера:
 • операційна система Windows XP або новіший;
 • процесор Pentium 4 або аналогічний від компанії AMD;
 • відеокарта з обсягом пам'яті не менше 128 Мб;
 • мінімум 2 Гб оперативної пам'яті;
 • 8 Гб вільного місця на вінчестері для установки;
 • стабільне підключення до інтернету для гри в кооперативному режимі.
 • Також варто зазначити, що для гри по мережі необхідна купівля ліцензійної версії. Придбати ключ можна в офіційному магазині Valve - Steam. Гра найчастіше продається в комплекті із оригінальною частиною, тому ви можете долучитися до класики. Тим більше, що системні вимоги до "Портал" ще нижче, ніж до другої частини.
  "Portal 2": системні вимоги та огляд

  Висновок

  Розробники не вказали рекомендовану конфігурацію, тому таких даних немає. Однак можна припустити, що максимальні рекомендовані системні вимоги "portal 2" на ПК перевищують мінімальні максимум в два рази. Якщо ви володієте сучасним комп'ютером або ноутбуком, то проблем з продуктивністю Portal 2 у вас точно не виникне.

  Популярі новини
  Загрузка...