Новини високих технологій
» » Як зробити черевики в "Майнкрафте": швидкий крафт доповнень

Як зробити черевики в "Майнкрафте": швидкий крафт доповнень

14-08-2018, 11:54
502
Багато завзяті гравці в "Майнкрафт" не раз задавалися питаннями, що стосуються створення будь-яких предметів одягу для персонажа. Найчастіше користувачі намагалися дізнатися, як зробити черевики в "Майнкрафте". Прочитавши статтю, ні в кого більше не залишиться питань щодо створення такого виду броні.

Що таке "Майнкрафт"

"Майнкрафт" – 3D гра в жанрі пісочниці з елементами симулятора і виживання. У ньому користувачеві доведеться стежити за показниками здоров'я і голоду, а також намагатися не потрапити в пастку в світі, населеному різними смертельно небезпечними створіннями, щоб в кінцевому підсумку вивчити всю випадково згенероване карту, створити безліч різних предметів і побудувати щось незвичайне. Для пошуку компонентів у небезпечному світі гравцеві необхідна хороша захист і швидкість. Тут і постає питання про те, як зробити черевики швидкості в "Майнкрафте".


Види черевиків

Існує кілька видів. Одні надягають просто для краси. Другі призначені для забезпечення захисту, проте вони сильно уповільнюють пересування. Треті дозволяють гравцеві пересуватися з подвоєною швидкістю. Ідеальним поєднанням в даній ситуації буде використання нагрудної броні, шоломи для захисту, черевик для прискорення "Майнкрафте". Тоді швидкість персонажа не зміниться, при тому що він надійно захищений від пошкоджень.

Процес створення черевик

Без використання додаткових модів створити черевики швидкості не вийде, як і просто їх знайти. Їх не можна дістати в пеклі або вибити з якого-небудь мобу. Саме тому багато користувачів і спантеличені питанням, як зробити черевики в "Майнкрафте". Насправді є один спосіб, що складається з декількох дій.


Першим ділом гравцеві необхідно створити найбільш прості черевики. Вони можуть бути призначені для простого носіння, так і дають якийсь захист для персонажа. Для першого типу черевик знадобиться знайти і вбити кілька корів, щоб дістати шкіру. Для створення потрібно чотири шкіри. Для других черевик доведеться створити кирку і спуститься в шахту, щоб знайти залізо або будь-яку іншу руду.
Після створення черевик із зібраних матеріалів необхідно відправитися майже на саме дно карти під землю і роздобути там чотири обсидіану, два алмазу і книгу. Останню можна знайти в скринях на поверхні. Примітно те, що обсидіан можна зламати тільки алмазної киркою, а роздобути алмази – залізниці. При наявності всіх необхідних матеріалів кладемо їх на верстат і створюємо стіл для чар. Тепер необхідно зробити кілька книжкових полиць і встановити їх навколо чаклунського столу. Для створення одного блоку потрібно шість дощок і три книги. Для хорошої роботи столу рекомендується встановити десять блоків книжкових полиць. Наступним кроком необхідно відкрити стіл, покласти в нього створені раніше черевики, і вибрати поліпшення швидкості. Однак зробити це не так-то просто, тому що назви поліпшень написані незрозумілою мовою. На цьому етапі велика частина користувачів і вирішує звернутися до Інтернету, щоб дізнатися, як зробити черевики в "Майнкрафте".
Незрозумілий мова не є великою проблемою. Гравцеві всього лише необхідно знайти і скачати в Мережі додаток, яке автоматично переводить текст, написаний в чаровальне, на російську. Додаток необхідно закинути в папку з грою і знову спробувати покласти черевики в чаровальный стіл. Залишається тільки знайти поліпшення, дає швидкість, і вибрати його.Тепер ні у вас більше не виникне питання про те, як зробити черевики в "Майнкрафте", і продовжити гру з новим сучасним пристроєм.
Цікаво по темі
Війна в "Майнкрафте" або як урізноманітнити симулятор будівництва
Війна в "Майнкрафте" або як урізноманітнити симулятор будівництва
"Майнкрафт" завжди була спокійною грою. Її часто називали симулятором будівництва. Однак народні умільці подбали і зробили безліч самих різних
"Варфейс": характеристики черевик "Атлас" та їх призначення
"Варфейс": характеристики черевик "Атлас" та їх призначення
Досить багато гравців вважають за краще проводити свої вечори за грою у комп'ютерні ігри, але частіше воліють онлайнові ігри. В онлайнових іграх
Докладно про те, як наближати в «Майнкрафте»
Докладно про те, як наближати в «Майнкрафте»
У грі «Майнкрафт» присутня велика кількість можливостей для гравця, якими він може скористатися. Віртуальний світ дійсно дуже великий і має безліч