"Варфейс": характеристики черевик "Атлас" та їх призначення

216 0 Новини високих технологій

Досить багато гравців вважають за краще проводити свої вечори за грою у комп'ютерні ігри, але частіше воліють онлайнові. В онлайнових іграх існує набагато більше елементів, ніж в одиночній версії. Тому гравцям доводиться досить докладно розбиратися в ігрових предметах, у тому, як вони поєднуються між собою, в їх цінах, де вони випадають і багато в чому іншому. В даній статті піде мова про «Варфейс», черевиках "Атлас", характеристиках. Знання предметів обов'язково обереже вас від конфузу під час кооперативної гри.


Предмети в Warface

Багато хто знає, що онлайнові ігри поділяються на 2 типи: купуються зі всім контентом на все життя і безкоштовні, але контент повинен купуватися в результаті довгої гри або доната. Warface є як раз грою другого типу. В плані прибутковості другий варіант є найсприятливішим як для користувача, так і для видавця, тому що приплив нових фінансів куди більше, ніж у першому варіанті.
"Варфейс": характеристики черевик "Атлас" та їх призначення
В Warface здійснено досить багатий і різноманітний ігровий магазин, в якому можна купувати предмети як за безкоштовну ігрову валюту, так і за платну. За платну ігрову валюту доступні більш вишукані та ефективні предмети, ніж за звичайну. Але не варто робити поспішних висновків, тому що розробники намагаються встановити баланс між платними і безкоштовними предметами. У даній статті буде розглянута тема характеристики черевик "Атлас". «Варфейс» - досить різноманітна гра, тому в ній можна змінювати зовнішній вигляд свого персонажа аж до взуття. Крім зміненого зовнішнього вигляду деяка взуття також і покращує характеристики персонажів.


"Варфейс": черевики загону "Атлас". Характеристики

Розглянемо основні моменти. Як всім відомо, головне призначення черевик – це захист кінцівок військовослужбовця від осколкових поранень, а також запобігання виявлення в бойових умовах. Чим краще черевики, тим боєць більш мобільний. У «Варфейс» черевики є однією з головних складових бійця. Адже ривки є вельми значущим перевагою в бою.
"Варфейс": характеристики черевик "Атлас" та їх призначення
Характеристики черевик "Атлас" ("Варфейс") такі:
 • Збільшується швидкість пересування навприсядки на 15%.
 • На 15% збільшується дальність подкаток.
 • На 16% швидше ривки.
 • Вони заборонені на турнірах.

  На закінчення

  Сподіваємося, що ви зрозуміли всі характеристики черевик "Атлас". «Варфейс» - досить захоплива гра, але вона потребує ретельного вивчення кожного з предметів. Якщо ж ця умова виконується, то легкі гри вам гарантовані. Варто пам'ятати, що ці черевики доступні тільки в іграх, але на турнірах заборонені через своїх занадто хороших якостей.

  Популярі новини
  Загрузка...