GRID Autosport: системні вимоги та огляд

62 0 Новини високих технологій

Гоночна серія GRID пропонує гравцям суміш серйозних змагань з веселощами і аркадним управлінням. Перші дві оригінальні частини були спрямовані саме на це - ліцензійні машини, набір трас, чемпіонати. Але в той же час відсутня нудна частина автомобільного спорту - довгий навчання, кваліфікації, налаштування авто. Підписуйте контракт зі спонсором - і вперед! В GRID Autosport, системні вимоги для якої будуть наведені нижче, розробники відійшли в сторону. В яких саме аспектах і стало краще, ви дізнаєтеся далі.

GRID Autosport: системні вимоги та огляд

Опис гри

Движок, управління і графіка залишилися на рівні оригінальної другої частини. З цими елементами у гоночної гри і так все було в порядку. До того ж із-за незначних змін у графічній частині системні вимоги GRID на PC майже не змінилися на радість фанатам серії.


Зміни торкнулися тематики і подачі гонок. Тепер гра "косить" під більш серйозний симулятор з великою кількістю чемпіонатів, необхідністю проходити кваліфікації та подібними елементами, притаманними офіційним автоспорту. При цьому фізика машин і поведінку ворогів залишилися приблизно на тому ж рівні. Тому грати в новий GRID цікавіше любителям аркад, ніж професіоналам.

Геймплей

Тут все стандартно. Ви - початківець гонщик, який повинен вибрати команду або створити свою. Усю відповідальність за організацію, менеджмент і контракти бере на себе команда, а гравцеві залишається тільки відточувати свої вміння на треках. Раніше гоночна кар'єра розділена на чемпіонати, які відрізняються один від одного класом автомобілів, сумою виграшу і престижністю турніру. За час проведення сезону ви набираєте очки для загального заліку - все як у реальному спорті. Якщо вас зацікавила подібна концепція укупі з легким і невимушеним геймплеєм, то ознайомтеся з системними вимогами GRID Autosport перед тим, як завантажувати гру.


GRID Autosport: системні вимоги та огляд
Деякі фішки були використані в даній грі. Наприклад, перемотування часу. Звичайно, цей елемент сильно б'є по реалізму і в цілому слабо в'яжеться з серйозним автомобільним спортом. Але, враховуючи фізичну модель поведінки авто і аркадну спрямованість, такі рішення цілком припустимі. Також в грі немає додаткових налаштувань характеристик автомобіля. При виборі високого рівня складності хочеться більш детально підлаштовувати болід під свої вимоги і переваги. Однак на кермі грати в GRID необов'язково, тому управляти машиною з геймпада терпимо.

Мінімальні вимоги

Як було згадано вище, дана гра не занадто вимоглива до потужності заліза порівняно з іншими сучасними проектами. При цьому вона показує відмінний рівень деталізації і якості текстур. На такі низькі системні вимоги GRID Autosport на PC вплинула хороша оптимізація і відсутність багів у фінальній версії. Нижче ви можете ознайомитися з мінімальною конфігурацією, яка буде потрібно для запуску гри і комфортного геймплея на низьку якість графіки:
 • операційна система Windows Vista або краще;
 • 2-ядерний процесор 2.4 ГГц або потужніший;
 • 2 Гб оперативної пам'яті;
 • відеокарта на 512 Мб;
 • 15 Гб для інсталяції.
 • GRID Autosport: системні вимоги та огляд

  Рекомендовані вимоги

  Для того щоб насолодитися місцевими краєвидами трас, спортивними автомобілями, пейзажами, вам потрібно виставити високі або максимальні графічні налаштування. При цьому рекомендуємо не знижувати дозвіл ігрового вікна. Якщо це зробити, то якість зображення сильно знизиться. Краще зменшити графічні налаштування, щоб домогтися високого кількості ФПС.
  Рекомендовані системні вимоги GRID Autosport представлені нижче:
 • операційна система Windows Vista або новіше;
 • процесор з 4 ядрами і частотою 3 ГГц;
 • мінімум 4 Гб оперативної пам'яті на борту комп'ютера;
 • для установки на жорсткий диск - не менше 20 Гб;
 • відеокарта з 2Гб пам'яті і підтримкою DirectX 11.
 • І мінімальні і рекомендовані системні вимоги GRID Autosport на 32 біт і 64 біт повністю однакові. Розрядність операційної системи не впливає на результат. Як бачите, мінімальні вимоги сильно відрізняються від рекомендованих - вони майже в два рази нижче. Особливо відрізняються процесори і відеокарти. У випадку з графічним прискорювачем достатньо всього 512 Мб пам'яті, щоб пограти на низьких налаштуваннях. Для рекомендованих системних вимог GRID Autosport цей обсяг підвищено до 2 Гб. Зате з подібною потужністю ви зможете викрутити всі налаштування на максимум і насолоджуватися якісним зображенням при стабільних 60 ФПС або більше. Також варто відзначити, що в грі є мультиплеер і кооперативний режим. Вам необхідно мати стабільне підключення до Інтернету, щоб змагатися з іншими гравцями онлайн. Для гри з друзями можна організувати мережу між комп'ютерами, якщо вони знаходяться близько.
  GRID Autosport: системні вимоги та огляд

  Висновок

  GRID Autosport - хороший приклад аркадной гонки з ліцензійними автомобілями і купою контенту для фанатів жанру і серії. Незважаючи на те що гра вийшла досить давно, гідних альтернатив не так багато. Тому дану гонку можна рекомендувати навіть зараз. До того ж системні вимоги GRID 2 Autosport досить демократичні і дозволяють насолодитися геймплеєм на не самому потужному комп'ютері.

  Популярі новини
  Загрузка...