Сюжетне опис і системні вимоги для "Готики 3"

130 0 Новини високих технологій

RPG жанр завжди привертав користувачів різного віку та уподобань. За весь час ігрова індустрія наситилася різноманітністю жанрів і величезною кількістю проектів. Навіть зараз, коли анонсуються гри з колосальними можливостями, чудовою графікою і просунутої механікою, багато геймери повертаються до ігор десятирічної давності з різних причин. Перший дуже хоче віддатися ностальгії за минулим рокам, другий не сприймає нові релізи - вважає, що створюється неякісний продукт, третій володіє слабким комп'ютером і може задовольнятися лише іграми, перевірені роками.

Gothic 3

Проект, розроблений студією Piranha Bytes в 2006 році, є продовженням культової серії Doom і Doom 2. Після скандалу з видавцем JoWooD Productions компанія-розробник втратила право на розробку четвертої частини серії та доповнення до "Готиці 3". Системні вимоги PC виявилися дуже прийнятними для 2006 року, і гра стала набирати популярність серед спільноти. Гра в стилі RPG приписалась до класики жанру. Однак через місяць деякі гравці почали давати їй негативну оцінку. Це пов'язано з сирої механікою, великою кількістю помилок і недоробок, а також порушеннями сюжетної складової гри. Розробники зреагували на критику і почали анонсувати патчі, які допоможуть позбутися від помилок.


Зараз Gothic 3 має 79 % позитивних відгуків на платформі Steam. Негативні позначки переважно дають фанати попередніх частин, які розуміють, що третя частина пішла врозріз попереднім за всіма параметрами (крім графіки і движка).
Сюжетне опис і системні вимоги для "Готики 3"

Сюжет Gothic 3

Герой зі своїми друзями підпливає до материку Мідленда. Відразу ж після висадки біля села Ардея команда потрапляє в гущу подій - орки борються проти людей. Головний герой, не роздумуючи, кидається в бій. Після перемоги стає ясно, що відбувається на материку. Королівство людей програло битву з орками. Тепер ті зі своїми найманцями контролюють майже всі міста, узбережжя і дороги. Вдалося встояти лише столиці людей - Венграду. Маги вогню в самий відповідальний момент створили бар'єр над містом, тепер ні орки і ніхто інший не може потрапити під створений купол. Головний герой повинен вирішити, куди він піде і яку долю вибере.


Існують три варіанти кінцівки гри, в основному вони залежать від вибору сторони конфлікту:
 • Иннос і повстанці. Основним завданням є звільнення Миртаны від орків. За заслуги перед людьми в кінці гри герою пропонують стати правителем королівства.
 • Ксардас і орки. Ксардас виступає проти богів і не визнає їх впливу. В кінці ви з магом залишаєте Миртану, залишивши її напризволяще.
 • Беліар і ассасини. Ассасини уклали крихкий мир з орками, але орки зрадили бога Белиара. В кінці вам доведеться вбити ватажка асасинів і короля Миртаны.
 • Гра насичена другорядними і побічними завданнями, які відмінно вписуються в ігровий процес і дозволяють прокачуватися герою. У "Готиці 3" є три додаткові фракції: кочівники, мандрівники і нордмарцы.
  Сюжетне опис і системні вимоги для "Готики 3"

  Системні вимоги "Готики 3"

  Перед придбанням цього продукту користувач повинен переконатися, що його конфігурація системи зможе задовольнити системні вимоги. Дотримання цих вимог забезпечить гравцеві стабільний перебіг ігрового процесу, а також зменшить вірогідність провисань і лагів у "Готиці 3". Максимальні системні вимоги зазвичай замінюються на рекомендовані. Тоді гравець зможе грати на максимальних налаштуваннях графіки. Мінімальні системні вимоги для "Готики 3":
 • Операційна система Windows XP, Vista і вище.
 • Процесор Intel Pentium IV 2 ГГц або Athlon XP 2000.
 • Оперативна пам'ять 1 Гб.
 • Вільне місце на диску - 46 Гб.
 • Відеокарта GeForce 3 Radeon 8500 і вище.
 • Сюжетне опис і системні вимоги для "Готики 3"

  Gothic 3: Forsaken Gods

  Довгоочікуваний аддон, випущений індійською компанією Trime Games через два роки після релізу оригінальної частини, який повертає головного героя в Миртану. Безіменний герой обрав минулого бік Ксардаса і залишив королівство. В невідомих землях маг і герой сперечалися над долею Миртаны, так як після відходу головного героя війна не вщухла. Ксардас був переможений, при спробі перешкодити героєві повернутися в королівство. Тепер у Миртане 4 фракції:
 • Королівська гвардія, яка розташувалася в Ардее і Венграде (нейтральна).
 • Союз Гельдерна і Сильдена (нейтральна).
 • Орки і найманці під проводом Торуса (воює).
 • Люди під проводом Горна (воює).
 • На жаль, передбачає лише один результат - перемога над Торусом. Доступно меншу кількість квестів, прибрані Варант і Нордмар, скорочення видів зброї і броні. У грі з'явилося ще більше помилок, ніж у первісній "Готиці 3". Системні вимоги практично не змінилися. Доповнення не вимагає оригінальної частини, тобто функціонує самостійно.
  Сюжетне опис і системні вимоги для "Готики 3"

  Системні вимоги для доповнення Gothic 3: Forsaken Gods

  Дивно те, що аддон, в якому половина контенту вилучена, займає стільки ж місця, скільки потрібно для оригінальної частини. Слід зауважити, що в доповненні поліпшені шейдери і графічна складова гри.
 • Операційна система Windows XP, Vista і вище.
 • Процесор: Intel або одноядерний від AMD (25 ГГц).
 • Оперативна пам'ять: 15 Гб для Windows Vista і Windows 7.
 • Жорсткий диск: 4 Гб вільного місця.
 • Відеокарта: ATI X1900 або Nvidia 7900.
 • Популярі новини
  Загрузка...