Remember Me: системні вимоги та огляд гри

99 0 Новини високих технологій

Remember Me - екшен від третьої особи, дія якого відбувається в Парижі майбутнього. У 2084 році великі міста повністю охоплені технологіями, а головною валютою стають спогади. Ви граєте за Нілін - колишню мисливця за пам'яттю. Саме з такою зав'язкою стартує гра Remember Me. Системні вимоги, огляд геймплея і сюжету ви можете дізнатися нижче.

Короткий опис

Головна героїня гри виділяється серед її напарників по професії. Крім звичайних фізичних якостей, що дозволяють з легкістю долати перешкоди і битися з супротивниками, Нілін володіє талантом по зміні людських спогадів. Одного разу героїня сама стає жертвою подібних здібностей. В результаті чого дівчина відправляється на пошук правди і тих, хто стоїть за цим випадком. Перед тим як перейти до системним вимогам Remember Me, варто поговорити про засади геймплея.


Remember Me: системні вимоги та огляд гри

Геймплей

В основі гри лежить класичний екшен від третьої особи, в якому вам належить багато стрибати, битися врукопашну і ховатися від ворогів. Розробники розбавили звичайну концепцію, з якою гра навряд чи б виділялася на тлі інших. Оскільки головною темою гри є пам'ять, спогади і все, що з цим пов'язано, творці додали геймплейний елемент з перемішуванням пам'яті. При зломі спогадів Нілін переміщається в якусь абстрактну середовище, де гравець повинен відновлювати хід подій з допомогою спеціальної рукавиці. Гра підсвічує ключові точки, за якими Нілін збирає спогади. Ви повинні максимально точно налаштувати пам'ять, щоб отримати картину реальних подій без спотворень і підміни.


В іншому гра складається з постійних переміщень по місту з допомогою трюків паркуру, рукопашного бою з охоронцями і діалогів.
Remember Me: системні вимоги та огляд гри

Мінімальні вимоги

Якщо вас зацікавила концепція гри, то перед установкою спочатку ознайомтеся з вимогами Rememer Me. Почнемо з мінімальної конфігурації, на якій ви зможете пограти в екшен на низьких налаштуваннях графіки. Для запуску гри в такому режимі вам потрібно буде приблизно наступний ПК:
 • операційна система Windows XP або новіший;
 • 2-ядерний процесор з частотою 24 ГГц і вище;
 • мінімум 2 Гб оперативної пам'яті;
 • 512 Мб відеопам'яті або більше;
 • 9 Гб місця на вінчестері.
 • Якщо у вас подібна конфігурація комп'ютера або потужніший, то ви зможете насолодитися грою, але з поганою якістю картинки. У деяких випадках знадобиться навіть зниження роздільної здатності екрана, щоб добитися прийнятного кількості кадрів в секунду. Тепер перейдемо до рекомендованих системним вимогам Remember Me.
  Remember Me: системні вимоги та огляд гри

  Рекомендовані вимоги

  Щоб насолодитися усіма красотами Парижа з 2084 року, ви повинні запускати гру на приблизно наступного за потужності комп'ютері:
 • ОС Windows 7 і новіше;
 • 4-ядерний процесор на 27 ГГц або краще;
 • відеокарта з 1 Гб пам'яті або більше;
 • 4 Гб ОЗУ;
 • ті ж 9 Гб для інсталяції на жорсткий диск.
 • Якщо ваш комп'ютер перевершує по потужності представлені системні вимоги на PC, Remember Me запуститься на максимальних налаштуваннях якості графіки і з хорошим значенням ФПС. Наведена конфігурація актуальна в тому випадку, якщо ви збираєтеся грати на дозволі Full HD. Ми розглянули всі системні вимоги Remember Me. Тепер ви зможете визначитися, чи підійде ваш ПК для даної гри.

  Популярі новини
  Загрузка...