Remember Me: системні вимоги та огляд гри

12 0 Новини високих технологій

Remember Me - екшен від третьої особи, дія якого відбувається в Парижі майбутнього. У 2084 році великі міста повністю охоплені технологіями, а головною валютою стають спогади. Ви граєте за Нілін - колишню мисливця за пам'яттю. Саме з такою зав'язкою стартує гра Remember Me. Системні вимоги, огляд геймплея і сюжету ви можете дізнатися нижче.

Короткий опис

Головна героїня гри виділяється серед її напарників по професії. Крім звичайних фізичних якостей, що дозволяють з легкістю долати перешкоди і битися з супротивниками, Нілін володіє талантом по зміні людських спогадів. Одного разу героїня сама стає жертвою подібних здібностей. В результаті чого дівчина відправляється на пошук правди і тих, хто стоїть за цим випадком. Перед тим як перейти до системним вимогам Remember Me, варто поговорити про засади геймплея.


Remember Me: системні вимоги та огляд гри

Геймплей

В основі гри лежить класичний екшен від третьої особи, в якому вам належить багато стрибати, битися врукопашну і ховатися від ворогів. Розробники розбавили звичайну концепцію, з якою гра навряд чи б виділялася на тлі інших. Оскільки головною темою гри є пам'ять, спогади і все, що з цим пов'язано, творці додали геймплейний елемент з перемішуванням пам'яті. При зломі спогадів Нілін переміщається в якусь абстрактну середовище, де гравець повинен відновлювати хід подій з допомогою спеціальної рукавиці. Гра підсвічує ключові точки, за якими Нілін збирає спогади. Ви повинні максимально точно налаштувати пам'ять, щоб отримати картину реальних подій без спотворень і підміни.


В іншому гра складається з постійних переміщень по місту з допомогою трюків паркуру, рукопашного бою з охоронцями і діалогів.
Remember Me: системні вимоги та огляд гри

Мінімальні вимоги

Якщо вас зацікавила концепція гри, то перед установкою спочатку ознайомтеся з вимогами Rememer Me. Почнемо з мінімальної конфігурації, на якій ви зможете пограти в екшен на низьких налаштуваннях графіки. Для запуску гри в такому режимі вам потрібно буде приблизно наступний ПК:
 • операційна система Windows XP або новіший;
 • 2-ядерний процесор з частотою 24 ГГц і вище;
 • мінімум 2 Гб оперативної пам'яті;
 • 512 Мб відеопам'яті або більше;
 • 9 Гб місця на вінчестері.
 • Якщо у вас подібна конфігурація комп'ютера або потужніший, то ви зможете насолодитися грою, але з поганою якістю картинки. У деяких випадках знадобиться навіть зниження роздільної здатності екрана, щоб добитися прийнятного кількості кадрів в секунду. Тепер перейдемо до рекомендованих системним вимогам Remember Me.
  Remember Me: системні вимоги та огляд гри

  Рекомендовані вимоги

  Щоб насолодитися усіма красотами Парижа з 2084 року, ви повинні запускати гру на приблизно наступного за потужності комп'ютері:
 • ОС Windows 7 і новіше;
 • 4-ядерний процесор на 27 ГГц або краще;
 • відеокарта з 1 Гб пам'яті або більше;
 • 4 Гб ОЗУ;
 • ті ж 9 Гб для інсталяції на жорсткий диск.
 • Якщо ваш комп'ютер перевершує по потужності представлені системні вимоги на PC, Remember Me запуститься на максимальних налаштуваннях якості графіки і з хорошим значенням ФПС. Наведена конфігурація актуальна в тому випадку, якщо ви збираєтеся грати на дозволі Full HD. Ми розглянули всі системні вимоги Remember Me. Тепер ви зможете визначитися, чи підійде ваш ПК для даної гри.