Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд

156 0 Новини високих технологій

Барнакл Бей – місто в «Сімс 3». Він створений офіційними розробниками гри. Барнакл Бей не включений в базову гру або доповнення. Придбати його можна онлайн у The Sims 3 Store.

Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
Барнакл Бей – острівне місто в Симуанском море. Колись на його землі оселилися пірати, рибалки, художники – романтики, які шукають кращого життя. Їх нащадки, сучасні мешканці Барнакл Бей, пам'ятають про минуле і пишаються своєю спадщиною.

Пейзаж

У Барнакл Бей скелясті кручі плавно перетікають в рівний піщаний берег. У місті чотири пляжі, на яких можна по-різному провести час. Центральна набережна обладнана всім необхідним для веселощів і відпочинку, але і любителі усамітнення знайдуть собі куточок душі: в їх розпорядженні "Берег Сухопутної щури", "Пляж Засновників" і "Пляж Контрабандиста".


Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
Місцеві жителі люблять кемпінг і риболовлю, і у них є можливість займатися і тим, і іншим. За Барнакл Бей розкидані парки різного розміру. А також ділянки для рибної ловлі: ставки, озера і навіть водоспад.
Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
Барнакл Бей складається з декількох островів. Один з них електрично з'єднаний з головним дорогами і мостом, але до інших ви зможете дістатися тільки вплав.

Архітектура

Центр міста виглядає цілком сучасно: є і висотні будівлі, і виблискуючі вивіски. Відкриті ділянки декоровані в морському стилі, але більшість "кролячих нір" гравець вже міг бачити у Сансет Веллі.
Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
Нове закритий заклад, що прийшло в гру з містечком - закусочна "Морські копченості", стилізована під піратський корабель. Незважаючи на назву, за своїм типом будівля є рестораном, і з ним доступні відповідні взаємодії. Їжа в "Морських копченостях" смачніше і дорожче звичайної. Закусочну можна відвідати з компанією або парою; при вході сіми перевдягнуться в офіційну одяг.


Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
На пляжах і в центрі міста посаджені пальми, клумби рясніють квітами. Відкриті громадські ділянки та житлові будинки побудовані з використанням тематичних об'єктів, серед яких ілюмінатори і морські скульптури.
Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
Ви можете знайти в Барнакл Бей таємний ділянку. Загадкова сходи, захована серед рослин, відведе вас під землю, і ви опинитеся в переплетенні похмурих кам'яних коридорів. На стінах чадять факели, по кутках стоять старі бочки з загадковим вмістом - колись давно пірати заховали тут свої скарби.
Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд

Жителі

Мешканці Барнакл Бей такі ж особливі, як і їх містечко. Вони люблять піратські костюми: їх можна помітити на ігрових і неігрових сімах в місті. Їх життя, як і раніше тісно пов'язана з морем, і "рибалка" - популярна у місцевих симов риса характеру.
Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
Деякі сім'ї в Барнакл Бей пов'язані з персонажами в інших містах, а хтось навіть знайомий нам по іншим частинам "Сімс". Ви можете зустріти в місті сестер Гонгадзе - Діну і Ніну. Навички сестер вище, ніж були в "Сімс 2": швидше за все, вони переїхали в Барнакл Бей з Плезантвью (Новосельська) і вже поклали око на нового кавалера. Їх співмешканка Луїза Либрос, до зустрічі з сестрами любила провести час за книгою, може змінитися під впливом сусідок.
Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
У сім'ї Джильскарбо, що складається з матері-одиначки Еліс та її дочки Селести, є родичі (предки?) у Монте Віста.

Ігрові особливості

У містечку можуть бути проблеми з садівництвом. У Барнакл Бей можна знайти рідкісні види риб і металів, але відшукати насіння самого високого рівня неможливо. Це можна виправити за допомогою кодів:
 • У режимі редагування міста зайдіть на будь-який громадський ділянка, поруч з яким ви хочете знаходити рідкісні насіння.
 • Викличте консоль, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + Shift + C.
 • Введіть код розробника TestingCheatsEnabled true.
 • Перейдіть в режим покупки і введіть ще один код: buydebug.
 • З'явиться кнопка зі знаком питання, що стоїть окремо. При натисканні на неї відкриється вкладка з безліччю секретних предметів. Серед них вам потрібно знайти генератор рідкісних насіння і встановити його на ділянці.
 • Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
  З Барнакл Бей в "Сімс 3" приходять одяг і меблі в морському стилі, але не з'являються нові взаємодії. Ніякого піратського геймплея: у грі не з'являється пов'язана з піратством професія, дія або риса характеру. Одягнені, як пірати, сіми говорять на симлише стандартними голосами і зайняті в звичайних кар'єрах.
  Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
  Як і в інших рано вийшли містечках, пляжні ділянки знаходяться на невеликій відстані від берегової лінії. Море недостатньо глибоке, щоб встановити ділянки для дайвінгу, які прийшли в гру з доповненням "Райські острови". Барнакл Бей вийшов раніше доповнення "Сезони" і увійшов до числа містечок, для яких розробники створили унікальний ділянку сезонного свята. Ділянка сезонного свята - наметовий табір "Вороняче гніздо".
  Місто в «Сімс 3» Барнакл Бей: огляд
  На таємному ділянці дійсно можна знайти скарби. Але не чекайте значної суми сімолеонів: зазвичай це іграшки і інші дрібниці.

  Популярі новини
  Загрузка...