Як завести вихованця "Сімс 4"? Чекаємо доповнення

559 0 Новини високих технологій

Як завести вихованця «Сімс 4»? Багато шанувальників ігор даної серії не перестають ставити це питання творцям ігровий всесвіту. На даний момент немає офіційних додатків, в яких можна було б створити кішку або собаку. Однак є інші виходи з такої ситуації.

Вихід нового доповнення

Хороша новина чекає на всіх тих, хто вже втомився задавати питання: як завести вихованця «Сімс 4»? Зовсім скоро, а саме в листопаді 2017 року, творці культової гри «Сімс» випускають новий додаток, яке дозволить заселяти будинку новими вихованцями. Варто нагадати, що у всіх попередніх частинах така функція існувала. Тому гравці посилено дресирували собак, грали з кішками, а також перемагали в кінських перегонах. Також існував певний ряд навичок, які допомагали краще займатися з вихованцями.


Чого ж чекати шанувальникам гри? Творці не особливо зберігають інтригу. Вже відомо, що в гру будуть включені кішки, собаки і коні. Також існує інформація, що вихованців можна буде підбирати на громадських ділянках, купувати в розплідниках, а також формувати в режимі створення персонажа.
Як завести вихованця "Сімс 4"? Чекаємо доповнення

А що зараз? Рибки і жаба

Як завести вихованця «Сімс 4» вже зараз, не чекаючи виходу доповнення? Що ж, це не буде займати багато часу, однак різновидів вихованців не так багато. Основними вихованцями можна назвати рибок. Персонаж з певним навиком може займатися рибальством, як наслідок, отримуючи непоганий улов. Його можна продавати, використовувати в якості добрива, а також у кулінарії. Однак якщо герой купить акваріум, то питання «Як завести вихованця "Сімс 4"?» буде знято. Виловлену рибу можна спокійно відправити в акваріум.


Аналогічно справи йдуть і з жабами або жабами. Ці істоти також відмінно живуть у спеціальних боксах, схожих на акваріум. Однак варто остерігатися. Деякі персонажі можуть боятися жаб. Від їх присутності у героя різко може зіпсуватися настрій. Також багато персонажів можуть виловлювати комах. Найчастіше їх можна знайти на громадських ділянках, наприклад, в парках. Однак багато сіми люблять збирати з ними цілі колекції. Але насправді це теж вихованець.

Оригінальні істоти

Творці гри володіють неабияким почуттям гумору. Так, у четвертій частині гри користувачі можуть створити свою квітку з нахилами хижака. Примітно, що він виглядає як гігантська голова корови. Варто бути з ним обережніше, так як він може з'їсти навіть героя. Отримати насіння цієї унікальної рослини можна з допомогою рибної ловлі. У деяких водоймах, особливо секретних, можна виявити пару насіння. А потім їх вирощують звичним способом.
Як завести вихованця "Сімс 4"? Чекаємо доповнення
Можна завести вихованця «Сімс 4»? Так, але тільки специфічного. Решті ж доведеться чекати нового доповнення.

Популярі новини
Загрузка...