Установка реплейсера броні Темного Братства для Skyrim

410 0 Новини високих технологій

Гра Skyrim користується величезною популярністю навіть зараз, через стільки часу після анонсу. Багато хто продовжує грати і навіть знаходять щось нове. Але одне можна сказати точно - графіка "Скайріма" вже застаріла. Але є модмейкеры, які постійно створюють нові, круті і цікаві моди, в тому числі і реплейсеры.

Броня Темного Братства та його переваги

Темне Братство - дуже могутня організація, хоч у п'ятій частині "Скайріма" ця фракція і практично знищена. В кінці сюжетної лінії за ТБ практично всі члени братства вмирають, а герой стає головним. Броня Темного Братства дає різні переваги, кожна частина зачарована. Наприклад, капюшон збільшує втрати від цибулі, чоботи дозволяють рухатися безшумно, а броня збільшує опір отрут. На жаль, розробники зробили броню не дуже гарною. Для цього є реплейсер броні Темного Братства для Skyrim. Реплейсеры створюються модмейкерами, які добре володіють "Фотошопом", "Нифскопом" і іншими програмами для створення 3d-моделей і якісних текстур. Реплейсеры самі по собі не змінюють нічого в грі, максимум - 3d-моделі конкретного предмета або текстури. В основному змінюються тільки текстури, а не моделі. Складно визначити, який з 1000 модів - кращий реплейсер броні Темного Братства для Skyrim, але можна спробувати.


Установка реплейсера броні Темного Братства для Skyrim

Кращі реплейсеры

Досить хороший реплейсер броні Темного Братства для Skyrim для чоловіків і жінок зміг створити модмейкер Redtox, який примудрився зробити броню в HD-якості. Виглядає це набагато краще, ніж стандартна версія. Кольори насичені, з більш темними відтінками. Автор пропонує замінити броню в декількох варіаціях. Підтримується 2к - і 4к-версія, а також різні колірні варіації: чорний і стандартний червоний.
Установка реплейсера броні Темного Братства для Skyrim
Безсумнівно, це дуже якісний реплейсер, але не найкращий. Є версії куди якісніше і цікавіше. Наприклад, черговий HD-реплейсер броні темного братства для Skyrim - Better Shrouded Armor. Що таке Better Shrouded Armor? Це черговий реплейсер, який змінює не тільки дозвіл, але і становить броні. Але тільки візуально. Тобто на броню додаються нові деталі, частинки шкіри, металу і так далі. Виглядає набагато краще, ніж оригінальна броня, та ще й у темному стилі. Дуже красиво.


Установка реплейсера броні Темного Братства для Skyrim

Установка реплейсеров

Ці реплейсеры призначені для Skyrim. Мод, обладунки Темного Братства, реплейсер броні Взагалі, без різниці, що це, практично будь-яка модифікація для даної гри встановлюється дуже легко, не займає багато часу. Для початку потрібно знайти і викачати потрібний реплейсер броні Темного Братства для Skyrim. Скачується архів, всередині якого є різні файли. Швидше за все, там буде папка Data або ж відразу його вміст. Пора приступити до установки:
  • Відкриваємо основну папку Skyrim.
  • Знаходимо там папку Data.
  • Відкриваємо в архіві папку Data (якщо він є).
  • Відкриваємо папку Data в основній папці гри.
  • Перекидаємо всі файли з архіву в папку Data і підтверджуємо заміну (якщо є). Після чого можна буде спокійно грати з новим реплейсером.
  • Ці легкі дії можна зробити і через Nexus Mod Manager. Це спеціальна програма, яка призначена для автоматичної установки модифікацій для Skyrim. Також люди, у яких є ліцензійна копія, можуть безпосередньо завантажувати моди з майстерні ігрової платформи Steam.

    Популярі новини
    Загрузка...