Як виправити помилку 1713 при установці Microsoft Office

382 0 Новини високих технологій

Помічено, що помилка 1713 може виникнути у користувачів операційних систем Windows 7 і новіше, в процесі установки як всього пакету «Майкрософт Офіс» відразу, так і окремо взятих програм (Word, Excel, Outlook або Power Point).

Причини появи помилки

Дана проблема при установці Office є системною помилкою Windows. Як правило, вона з'являється при неправильному запуску програми-інсталятора офісного пакету. Користувач запускає файл з розширенням MSI (Setup.msi або подібний), що і призводить до збою установки. Проблема проявляється для редакцій MS Office різних років, включаючи Office 2007 і 2010. Описаний метод вирішення проблеми універсальний для всіх версій офісного пакету і операційних систем Windows.
Як виправити помилку 1713 при установці Microsoft Office

Способи усунення помилки

Необхідні дії щодо усунення помилки 1713 будуть дещо відрізнятися в залежності від того, яким чином були отримані файли для установки. Якщо установник офісного пакету був завантажений з офіційного сайту Microsoft, то достатньо відкрити кореневу папку із завантаженими файлами і знайти серед інших Setup.exe — головний виконуваний файл. Слід запустити його і далі слідувати інструкціям програми.


Якщо ж був придбаний інсталяційний диск в магазині, потрібно відкрити вікно «комп'ютер» або «Мій комп'ютер» через іконку в меню «Пуск» або ярлик на робочому столі, а потім двічі клікнути лівою кнопкою миші по значку CD/DVD-приводу. У вікні потрібно вибрати автозапуску Setup.exe. У разі відсутності виконуваного файлу варто вибрати в самому кінці варіант «Відкрити папку для перегляду файлів». У вікні, так само потрібно знайти виконуваний файл Setup.exe, який необхідно запустити.
Як виправити помилку 1713 при установці Microsoft Office
Зазначені вище дії повинні допомогти в усуненні помилки 1713 при установці Office. При відсутності в кореневій папці файлу Setup.exe встановлення MS Office рекомендується звернутися в службу підтримки користувачів на офіційному сайті Microsoft або заново завантажити обрану версію пакету MS Office, так як файли могли бути не до кінця завантажені або пошкоджені під час завантаження та запису на жорсткий диск.

Популярі новини
Загрузка...