Як у "Ворді" зберегти документ - покрокова інструкція

476 0 Новини високих технологій

Різноманітність програм для роботи з текстовими даними насправді величезна. Весь цей софт можна умовно розділити на текстові редактори і текстові процесори. Перші дозволяють працювати виключно з текстом, в той час як другі дозволяють також вставляти в документ графічні файли, таблиці, математичні формули, графіки і так далі. Класичний текстовий редактор - це стандартний блокнот в операційній системі Windows. На ринку текстових процесорів з великим відривом від конкурентів лідирує Microsoft Word. Він входить в пакет програм Office і є універсальним інструментом офісного співробітника для створення текстових документів з вмістом комбінованих типів даних. У цій статті будуть дані відповіді на такі базові питання в роботі: як зберегти документ в "Ворді" або як його відновити, якщо не зберіг.


Як у "Ворді" зберегти документ - покрокова інструкція

Створюємо новий документ

Переконайтеся, що ви придбали ліцензійну версію пакету програм MS Office або окремо програми MS Word. Тепер створимо новий документ. Перейдіть в папку, де ви б хотіли зберігати робочі файли. У цій папці наведіть курсор миші на порожній простір в поле провідника та натисніть праву клавішу миші. З'явиться контекстне меню, де необхідно буде вибрати пункт "Створити документ MS Word". Файл буде створений в цьому каталозі, після чого ви зможете відкрити подвійним клацанням лівої клавіші миші або одинарним з наступним натисканням клавіші Enter. Таким чином, ви можете використовувати цей спосіб ще до того, як дізнаєтеся, як у "Ворді" зберегти документ. Існує також і інший спосіб створити новий документ "Ворд". Для цього відкрийте меню "Пуск" на панелі завдань Windows і запустіть MS Word. Програма запуститься, автоматично створивши в тимчасовій папці порожній документ для поточних завдань. Щоб після закриття програми мати доступ до цього файла, необхідно буде записати його на диск.


Як у "Ворді" зберегти документ?

Перед тим як безпосередньо записати створений вами файл, давайте визначимося, як він буде використовуватися в подальшому. Так, наприклад, якщо ви використовуєте найактуальнішу на сьогодні версію програми, а також не має необхідності відкривати цей файл з допомогою більш старих її версій, тоді виконайте наступну інструкцію:
 • У самому верхньому лівому куті стрічки інструментів знайдіть пункт меню "Файл".
 • Виберіть у меню пункт "Зберегти як", потім натисніть кнопку "Огляд" - відкриється вікно збереження в провіднику Windows.
 • Знайдіть потрібну папку в потрібному вікні або створіть її.
 • Введіть бажане ім'я файлу.
 • Після цього просто натисніть кнопку "Зберегти", не змінюючи інших параметрів.
 • Як у "Ворді" зберегти документ - покрокова інструкція

  Що робити, якщо випадково закрив Word, не зберігши файл?

  Ми вже розібралися в тому, як у "Ворді" зберегти документ. Давайте також заздалегідь вивчимо порядок дій у ситуації, коли файл був закритий без збереження. Як відновити документ "Ворд", якщо не зберіг? Якщо ви використовуєте сучасну редакцію Office, починаючи з версії 2010 зробити це буде досить просто.
  Як у "Ворді" зберегти документ - покрокова інструкція
 • Знайдіть інструментів на стрічці вкладку "Файл".
 • У правій частині екрана ви побачите область, яка буде позначена як "Відомості". Під цим заголовком знайдіть пункт "Керування версіями".
 • Натисніть кнопку "Відновити документи, які не були збережені".
 • Не бійтеся самі дослідити інтерфейс програми Microsoft Word. Так ви зможете вивчити основні її функції досить швидко, і у вас більше не виникне питань про те, як зберегти документ в форматі "Ворд".

  Популярі новини
  Загрузка...