Кільця в "Скайрим": особливості і призначення

146 0 Новини високих технологій

Кільця в "Скайрим" спочатку носили виключно естетичний характер і не давали ніяких бонусів. Але подальші оновлення внесли ряд змін, які торкнулися призначення цих аксесуарів. Змінилися властивості, а також цінність деяких предметів. Тепер кільця в "Скайрим" стали досить важливим спорядженням, яке може непогано допомогти під час пригод. Далі ми розглянемо їх різновиди та наведемо кілька прикладів.

Аксесуари в грі

Можливість споряджати свого героя в грі – відмінний шанс зробити особливі збірки для битв і пригод. Деякі варіанти пропонують магічне перевагу, інші розраховані на фізичне протистояння. У будь-якому випадку користувач отримує повну свободу в плані використання спорядження. Особливо це стосується кілець "Скайриме". Спочатку в грі будуть попадатися цілком прості і звичні різновиди аксесуарів. Вони будуть розраховані виключно на візуальну красу і послужать непоганим способом заробити. Але чим далі ви будете просуватися по сюжету, тим більш цікаві варіанти вам будуть зустрічатися.


Кільця в "Скайрим": особливості і призначення

Незвичайні обручки

Щоб ви мали уявленням про те, які елементи спорядження будуть попадатися, ми представимо декілька кілець "Висування".
 • Аксесуар Хирсина – унікальний артефакт, який можна отримати в процесі проходження квесту «Поклик місяця». В цьому завданні треба допомагати людині, яка безконтрольно перетворюється в перевертня. Якщо вам вдасться зняти прокляття з кільця, то воно дістанеться вам. Можливість перетворюватися в небезпечне створення залишиться, тільки належить розгадати, як саме їм скористатися.
 • Аксесуар срібною крові – універсальний предмет, який можна отримати в процесі проходження квесту «Нікому не втекти з Сінди». Правда, доведеться вбити ватажка Ізгоїв і постаратися залишити локацію без його допомоги. Якщо ви роздобудете аксесуар, то бонус у 15 % поліпшення зброї і броні стане вашим.
 • Артефакт Илас-Теи – кільце мага-невдаху, який занапастив себе шляхом неправильного використання заклинань. Знайти аксесуар можна в північно-східній частині локації, недалеко від Гробниці Исграмора. Він не дає жодних бонусів, але може стати основою для цікавого пригоди. Головне, надіти його і більше не знімати.
 • Аксесуар святості шлюбу – важливий предмет, що дозволяє укласти шлюб в грі. Кільце наділене «Благословенням Мари» і зняти його вже буде неможливо, хіба що застосувати пентаграму душ. Але варто враховувати, що після використання прокляття повторно використовувати аксесуар вже не вийде.
  Кільця в "Скайрим": особливості і призначення
 • На просторах "Скайріма" багато кілець, розглянути абсолютно все досить складно. Ми відзначили найбільш популярні варіанти, які точно здивують вас своїми властивостями. Всього є кілька десятків предметів даного типу, але далеко не всі вони унікальні. Крім того, кільця "Скайриме" можна додавати шляхом використання різноманітних модифікацій, але про це ми поговоримо пізніше. Для початку розберемося, а чи варто взагалі користуватися цими елементами спорядження.


  Корисність аксесуарів

  Багато користувачів напевно задавалися питаннями щодо доцільного використання аксесуарів. Але сумніватися в їх корисності не варто, так як кільця в "Скайриме" не тільки добре виглядають, але і відкривають нові можливості. За раз можна носити відразу декілька аксесуарів і бонус від кожного буде підсумовуватися. Тому не варто тонути в сумнівах і краще особисто випробувати ці елементи спорядження, вони вам напевно сподобаються.
  Кільця в "Скайрим": особливості і призначення

  Використання модифікацій

  Моди стали досить приємним доповненням для кілець в "Скайриме". Завдяки численним оновлень і поліпшень, користувачі тепер можуть отримати доступ до різних варіантів спорядження. Приміром, ми рекомендуємо використовувати наступні моди:
 • New Generic Rin – додає в гру утиліту, яка випадково генерує кільця. Особливо цікавих варіантів не з'явиться, зате буде можливість підбирати аксесуари під зовнішній вигляд обмундирування.
 • Нові магічні кільця – спеціальний мод, який додає в гру кілька різновидів магічних кілець. Частіше це цікаві варіанти з минулих частин The Elder Scrolls.
 • Expanded Jewelry Crafting – додає нові рецепти для кування різних кілець, починаючи з простих і закінчуючи легендарними.
 • Завдяки різноманітним можливостям, користувачі отримують велику колекцію аксесуарів для використання. Головне, уважно читати опис і заздалегідь підбирати під них інші елементи спорядження. Тепер ви володієте інформацією щодо кілець у грі "Скайрим". Користуватися ними чи ні, вирішувати вам, але вони гарантовано будуть для вас корисними.

  Популярі новини
  Загрузка...