Darksiders 2: системні вимоги і опис гри

236 0 Новини високих технологій

Darksiders 2 - продовження слешера на фентезійну тематику. Великі епічні боси, натовпи ворогів, комбінації ударів і барвисті локації - все це вас чекає в цій грі. Якщо ви зацікавитесь проектом і захочете встановити його на свій ПК, то спочатку ознайомтеся з системними вимогами Darksiders 2 в нашій статті.

Darksiders 2: системні вимоги і опис гри

Мінімальні вимоги

Почнемо з конфігурації, яка буде потрібно для запуску слешера на низьку якість картинки і не в самому високому дозволі. Гра досить стара, тому будь-який сучасний комп'ютер 2016-2018 року зможе впоратися з покладеним на нього навантаженням. Але у випадку з давнішими системами доведеться підібрати рівень налаштувань. Особливо це стосується ноутбуків. Отже, мінімальні системні вимоги для Darksiders 2 виглядають наступним чином:


 • Windows XP або новіший;
 • 2-ядерний процесор з частотою від 2 ГГц Intel або AMD;
 • 2 Гб ОЗУ мінімум;
 • відеокарта з 512 Мб пам'яті і обов'язковою підтримкою DirectX 9 або вище;
 • 20 Гб на вінчестері для установки на ПК.
 • Також для гри через інтернет потрібно ліцензійна версія слешера, яку можна придбати в цифровому магазині Steam. На конфігурації, яка підходить під представлені системні вимоги Darksiders 2 ви можете легко запустити гру на низьких налаштуваннях. Проте, як заявляли самі розробники, їх проект найкраще працює саме на 4-ядерних процесорах. Якщо у вас більш потужна система, то ви можете розраховувати на середні і високі параметри зображення.
  Darksiders 2: системні вимоги і опис гри

  Рекомендовані вимоги

  Тепер перерахуємо компоненти ПК, які будуть потрібні для комфортної гри при 30-60 ФПС, високому дозволі і максимальних налаштуваннях. У чому рекомендовані системні вимоги Darksiders 2 не відрізняються від мінімальних:


 • Windows 7 і новіше;
 • будь 4-ядерний процесор;
 • 2 Гб оперативки;
 • 20 Гб для установки на комп'ютер;
 • відеокарта з 1 Гб пам'яті.
 • Як бачите, головні відмінності - це більш потужний процесор і відеокарта, на які лягає основне навантаження при обробці графіки гри. Варто зазначити, що представлені конфігурації також підходять під системні вимоги Darksiders 2 Deathinitive Edition (доповнена версія, що вийшла пізніше оригіналу).
  Darksiders 2: системні вимоги і опис гри

  Опис гри

  Головний герой не змінився після першої частини. Ви граєте за Вершника Війни, якому належить воскресити людство будь-якими способами. По дорозі герою зустрінуться різноманітні боси, які будуть намагатися всіляко зупинити Смерть (так звуть вершника війни, за якого вам доведеться зіграти). Геймплей став різноманітніший, ніж в першій частині. Тепер вам доведеться не тільки натовпами вирізати супротивників, але і вирішувати головоломки, думати над прокачуванням героя і збирати предмети. Проте ці нововведення, які, здавалося б, повинні сильно бити по динаміці і екшену, не погіршують загальне враження від проходження. Попрацювали творці і над різноманітністю локацій і ворогів. Вам доведеться битися з демонами, зомбі, големами ,ангелами і багатьма іншими істотами. Якщо вам мало одного проходження, то ви завжди можете почати режим "Нова гра +" і пробігтися по рівням тим же прокачаним персонажем. По рівнях розкидані секретні місця і боси, яких знайдуть тільки найуважніші гравці. Тепер ви знаєте, які системні вимоги на PC в Darksiders 2 і познайомилися з коротким описом слешера.

  Популярі новини
  Загрузка...