Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради

355 0 Новини високих технологій

Need For Speed – легендарна серія гоночних ігор, яка почала свій шлях ще в кінці 90-х років. Золотий час серії припало на початок 2000-х, коли почався світанок вуличних гонок і погонь з поліцією. Потім були експерименти з сюжетом, легальними гонками і так далі. Зараз гонка перебуває в невизначеному стані. З одного боку, це сучасна графіка, великий автопарк і відкритий світ, а з іншого – неоднозначна оцінка від фанатів і спірні рішення в плані механіки. У даній статті ми познайомимося з настройками в NFS, а точніше, в деяких культових частинах. Почнемо порядку виходу ігор.

NFS: Underground і Underground 2

Основоположники жанру вуличних гонок під нічним небом. Перша частина виділяється динамічними заїздами і системою рейтингу авто, а в другій були додані нові фішки, відкритий місто, розширено автопарк і багато іншого. Обидві частини є повноцінними аркадами, тому керування автомобілями в них не має нічого спільного з реальним життям. Однак це не заважало гравцям у свій час проводити години і дні за налаштуваннями в NFS. Зміні піддається практично все: бампери, спойлери, тонування, вихлопні труби, двигуни, підвіски і навіть музичне обладнання. Спочатку у гравця очі розбігаються від такого різноманіття, але потім починається звикання і вибір тільки тих деталей, які по-справжньому необхідними. Оскільки кар'єра проходить у постійній нестачі коштів, витрачатися на весь тюнінг відразу не виходить, та й не хочеться, адже на наступному етапі відкриються нові авто, які будуть потужнішим і красивіше. Розберемо деякі поради для налаштування NFS: Underground 2.


Поради по грі в Underground 2

Отже, ви розібралися в управлінні і почали кар'єру. Після проходження декількох гонок на віртуальний телефон приходить безліч СМС з пропозицією придбати нові деталі. Але не поспішайте відразу ж гнати і витрачати всі гроші, оскільки скоро вони вам знадобляться. На початковому етапі кар'єри віртуальний ділер часто пропонує асортимент нових тачок, тому ви, швидше за все, захочете змінити початкову. Якщо витратити всі гроші на неї, то на тюнінг нового авто вже не залишиться. Однак пройти всю гру можна на початковому транспорті. Для цього вдосконалюйте машину з самого початку. Краще всього для цього підійде Peugeot 105 яка має відмінні базові характеристики з усіх початкових машин.


Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради

Налаштування авто

Наступна порада стосується налаштування машин в NFS: Underground 2. Якщо вам здається, щоб автомобіль погано управляється або повільно розганяється, то спробуйте змінити його параметри на тестовому стенді. Щоб туди потрапити, необхідно заїхати в магазин з запчастинами для двигуна і вибрати останній розділ. На стенді будуть проведені виміри показників, після чого ви зможете змінити налаштування. Для миттєвої перевірки результату передбачено критий трек, по якому можна покататися. Варто відзначити, що з параметрами авто можна балуватися скільки завгодно, але видимого вплив на потужність це не принесе – NFS все ж є повноцінною аркадою, в якій головне – веселощі, а не реалістичне поведінка транспорту.

Приховані гонки

При дослідженні міста ви будете зустрічати приховані заходи. На вулиці вони відображаються так само, як і інші гонки, але на глобальній та миникартах вони не відзначені. Деякі можуть подумати, що це пройдені події, але це не так. Приховані гонки ви отримуєте більше грошей, а також додаєте відсоток проходження кар'єри. Ще одна порада: це проходження гонок на позашляховиках. Щоб їх активувати, вам доведеться спочатку вибрати джип в автосалоні. Після цього на карті з'являться заходи оранжевого кольору, які призначені спеціально для позашляховиків.

NFS: Most Wanted

Наступна порядкова частина – це Most Wanted. Нічні гонки змінилися денним відкритим містом, японські бюджетні спорткари змінилися на дорогі екзотичні авто, а також з'явилася поліція. Автомобільні налаштування NFS: Most Wanted сильно спростилися. Особливо це стосується зовнішнього тюнінгу. Тепер ви можете міняти багато детально окремо, а також встановлювати підсвічування (але в денний час вона і не потрібна). Тюнінг характеристик залишився на колишньому рівні. Тепер для зміни налаштувань керування машиною не потрібно заходити в меню спеціального стенду. Всі зміни можна виконати в меню паузи. Тут встановлюється пріоритет в керованості, прискорення, розгін і так далі. Змінюючи параметри повзунками, ви тут же можете протестувати результат, вийшовши з паузи.
Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради

Погоні

Оскільки в Most Wanted з'явилися погоні з поліцією, гравцеві необхідно мати кілька тачок на всі випадок. Справа в тому, що за рівень погоні піднімається рейтинг машини. Якщо довго не міняти зовнішній тюнінг, то ваш спорткар стане більш впізнаваним, а значить, на нього буде оголошено полювання. Щоб уникнути конфіскації авто, краще всього збирати спеціальні жетони або періодично скидати рівень розшуку. Для цього необхідно змінювати зовнішній вигляд в магазині.
Якщо ризик конфіскації все ж великий, то бажано пересісти на інший транспорт і пройти завдання. Так ви збережете обидва автомобіля. Щоб не купувати машини за свій рахунок, ви завжди можете спробувати отримати авто одного з босів. Налаштування машин в NFS, які дісталися від переможених супротивників, також доступна в звичайному магазині. Тому, якщо вас не влаштовує зовнішній вигляд авто, то ви завжди можете його змінити по своєму бажанню.
Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради

NFS: Pro Street

Після гри Most Wanted вийшла частина Carbon, яка практично повністю повторює попередню частину. Тому для неї діють всі ті ж поради. Краще поговорити про налаштування в NFS: Pro Street. Саме дана частина вперше перейшла від повної аркади до полусимулятору. Гравець може вручну настроювати складність управління. Також всі автомобілі розділені на класи, а тюнінг ділиться на дисципліни гонок. У грі є грип (кільцеві гонки), швидкісні заїзди, драг, дріфт. У кожній категорії ще є свої поділу, але вони не надто відрізняються один від одного. Для кожного з класів необхідно підготувати по одному авто. У всіх машин є свої особливості. Наприклад, для дріфту необхідно взяти задньопривідну машину, а для драга буде краще передньопривідне авто, оскільки воно більш стійке на дорозі.

Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради

Отримання машин

Природно, на налаштування NFS: Pro Street для грипу, швидкості, дріфту або драга потрібні великі гроші. Крім того, всі машини доводиться купувати. Щоб не витрачатися на додатковий транспорт, обов'язково проходьте додаткові гілки турнірів. За деякі з них ви отримуєте в подарунок-по автомобілю в кожному класі. Проте не поспішайте ставити всі апгрейди відразу, а подивіться, наскільки потужні противники попадаються вам на турнірах. Наприклад, в змаганнях з дрифту не завжди потрібно найпотужніший двигун, оскільки з ним складніше контролювати машину на вузьких дорогах і крутих поворотах. Крім установки апгрейдів двигуна, налаштування машин в NFS: Pro Street проводиться по параметру аеродинаміки. Щоб досягти максимальних показників обтічності, необхідно придбати спеціальний обважування, спойлери і повітрозабірники. Стежити за показниками аеродинаміки можна за допомогою спеціального індикатора. При проходженні вікендів вам необхідно набрати певну кількість очок за кожну гонку, щоб в сумі перетнути позначку, після якої зараховують дана подія за пройдене. Але не поспішайте виходити з вікенду і пройдіть залишилися гонки, щоб отримати максимальну кількість очок за подію. В результаті вам дадуть додаткові нагороди. Тепер про налаштування NFS: Pro Street. Якщо вам здається, що грати дуже просто, то спробуйте вимкнути допоміжні служби в управлінні автомобілем. Також в грі є декілька рівнів складності. На максимальному доведеться постаратися, щоб заробити всі золоті медалі і побити рекорди.
Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради

NFS: Payback

Сама нова частина серії кардинально змінила концепцію гри. Гравцеві надано відкритий місто, величезний автопарк, додаткові гонки. Але у гри є декілька особливостей, сильно впливають на геймплей. Це наголос на сюжетному режимі і тюнінг автомобілів за спеціальні картки. З-за того, що у вас є певні герої, вам необхідно обов'язково проходити сюжетні гонки і пограбування, щоб отримувати нагороди, відкривати нові завдання і отримувати гроші. Крім цього, по всій карті розкидані додаткові змагання і секрети.
Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради
По-перше, щоб отримувати унікальні авто, яких немає в салонах, необхідно збирати підказки і шукати деталі машин за фотографіями. Всього необхідно відшукати 4 деталі в різних важкодоступних місцях, після чого відкриється доступ до місця самого автомобіля. Отримавши всі запчастини, ви зможете зібрати унікальний транспорт, який не добути іншими методами в NFS: Payback. Налаштування унікальних авто і тюнінг доступні за тим же картками, що і для звичайних машин. По-друге, основною частиною геймплея є заробляння карток тюнінгу. Без них у вас не вийде прокачати потужність авто. Не поспішайте витрачати всі карти на одну машину. Грошей і запчастин постійно не вистачає, тому гравцям доводиться проходити одну і ту ж гонку по кілька разів. Існує альтернативний спосіб отримати апгрейди – це донат. Однак такий варіант працює тільки з ліцензійною копією гри. Орієнтуватися на погоні з поліцією при тюнінгу автомобіля не варто. Переслідування починається і закінчується на сюжетних місій. Подібне рішення було погано сприйнято шанувальниками.
Налаштування NFS: інструкція для новачків, опис ігри, секрети та поради

Висновок

Ми ознайомилися з кількома варіантами класичних частин серії, а також зі свіжою грою. Згадані гонки не відрізняються підвищеною складністю або реалістичною механікою управління, тому труднощів у проходженні у вас не виникне. Концепція кожної частини гранично проста – виграти всі гонки, займаєте перші місця, набираєте очки і дивіться сюжетні заставки, якщо такі присутні в грі. Подібна схема вже багато років застосовується в іграх серії NFS лише з рідкісними відступами і експериментами.

Популярі новини
Загрузка...