Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин

1913 0 Новини високих технологій

У гру "ГТА: San Andreas" досі грають дуже багато, і це не дивно, адже вона є шедевром. Гру роблять особливою кілька факторів, а саме: величезний відкритий світ, великий вибір машин, захоплюючий сюжет і, найголовніше, онлайн-режим під назвою "ГТА Сампо". У грі є дійсно багато автомобілів, від звичайних і старих до надшвидкісних і технологічних. Яка найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас"?

Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин

Визначення хороших машин "ДТА"

Отже, як зазначалося вище, машин дійсно багато. Є різні швидкісні категорії в грі є ті, які досягають максимальної швидкості повільніше, але їх остаточна швидкість вище, а деякі, навпаки, розганяються вкрай швидко, але потім швидкість не надто висока. Також існують різні моди, які додають нові надшвидкісні машини в цю гру. Але яка найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас"?Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин

Топ швидкісних машин "ГТА: SA"

1. На першому місці знаходиться чудова, красива і надшвидкісна машина, яка називається Infernus. Вона зустрічається досить часто в грі, має дуже привабливий вигляд. "Инфернус" - найшвидша машина у "ГТА: Сан Андреас". Розганяється ця тачка вкрай швидко, максимальна швидкість складає 240 км/год. Це найкраща машина для любителів гонок. Машину можна красиво тюнінгувати, після чого буде виглядати ще крутіше. Відмінний звук від двигуна. Такі машини мають практично однакову швидкість, але були розподілені в рейтингу по виду. Хоча це, швидше, залежить від смаку гравця. Стало ясно, що Infernus - найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас", але можна вибрати й інші, які варті уваги гравця.


2. Тачка під назвою Cheetah - друга машина по швидкості, швидкості розгону і так далі. Машина виглядає дуже красиво, як і Infernus, розганяється дуже швидко. Проблема в тому, що зустрічається не так часто. Швидкість - 230 км/год.
Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин
3. Ще одна дуже швидка машина - Banshee. Вона зустрічається дуже часто, в самих рандомних місцях. Має відкритий вид. Максимальна швидкість даної гоночної машини становить 200 км/год, авто розганяється, правда, не так швидко, як "Инфернус".
Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин

Яку машину варто вибрати

Вище були описані надшвидкісні, популярні і добре опрацьовані машини. Однак не завжди зустрічаються саме вони. Вибір машин "ГТА: Сан Андреас" досить великий. Є такі авто, як "Комета" (Comet), "Імператор" (Emperor), "Фортуна" (Fortune) і інші, у яких швидкість приблизно 200 км/год, завдяки чому вони розганяються вкрай швидко. Є і унікальні, які можна знайти на гоночній арені (спорткар), а також є машинка для картингу в одному з будинків гравця. Такі унікальні автомобілі можна знайти в самих різних місцях. І якщо попалася машина з топа, обов'язково варто поставити себе в гараж.

Чому саме ці моделі?

Так, у грі дійсно дуже багато тачок з високою швидкістю і непоганим розгоном, тому в топ були внесені лише ті машини, які зустрічаються найбільш часто, виглядають краще, які можна тюнінгувати різними способами і по потужності, і по звуку мотора. Адже головне у водінні - комфорт. А встановивши деякі моди, можна перетворити ці машини в більш красиві і потужні.

Які модифікації варто встановлювати

Якщо геймер знайшов потрібну йому машину, але зовнішній вигляд і рік випуску залишають бажати кращого, то вже у цьому випадку можна скористатися спеціальними модифікаціями, створеними гравцями для гравців. З їх допомогою можна налаштувати зовнішній вигляд цих автомобілів, освіжити їх, прискорити і додати нові можливості тюнінга.

Популярі новини
Загрузка...