Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі

165 0 Новини високих технологій

Логічне запитання про те, як пройти гру «Сибір», виникав, напевно, у багатьох гравців, які бажали зануритися в цю пригоду. Здавалося б, в обмеженій кількості локацій рано чи пізно можна знайти рішення загадки, але даний проект вміло його ховає. Користувачі можуть годинами ламати голову над одним моментом або ж скористатися цим посібником, в якому все описане до деталей.

Зав'язка і перші загадки

Проходження 1 частини гри «Сибір» починається у Франції. Головна героїня на ім'я Кейт Уолкер прибуває в невелике село Валадилейн. Вона потрапляє на дивні похорон, в яких беруть участь лише роботи та іграшки різного виду. Потрапити туди гравцеві не дозволяють ворота, а тому треба податися в готель. Тут ви зіткнетеся з першими труднощами. Власника закладу ніде не видно, повертатися під дощ – не варіант, а тому доведеться організовувати нічліг. Спочатку слід взяти брошуру на стенді прямо біля входу. У ній розказано про тієї самої компанії заводних іграшок, яку повинна викупити Кейт Уолкер. Потім потрібно поговорити з хлопчиком Момо, який дряпає каракулі на столі. На цьому етапі питання про те, як пройти гру Сибір, ще не має виникати.


Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
Гравцеві достатньо піти в конторку і там уважно оглянути стіл. На ньому можна виявити ключ від дзвінка в готелі. Предмет слід застосувати на спеціальній фігурці в холі. Після цього з'явиться господар, у якого потрібно запитати про Момо. Він прожене хлопця і люб'язно надасть кімнату, після чого принесе валізи. Поруч з ліжком Кейт буде лежати повідомлення від боса. У цей момент гравець повинен дістати телефон і набрати вказаний номер. Бос вишле факс нотаріуса, а головна героїня зможе спуститися назад у хол. Далі буде розмова з тим же власником закладу. Він віддасть другий факс і розповість, що власниця фабрики заводних іграшок Ганна Воларберг померла, а ця дивна процесія з одних роботів і іграшок проводжає її в останню путь. Чоловік розповість також деякі факти про села.


Пригоди в населеному пункті

Щоб зрозуміти загальну концепцію того, як проходити гру «Сибір 1» досить уважно вивчати місцевість і прислухатися до діалогів з іншими персонажами. Після виходу з готелю слід повернути наліво, пройти два завантажувальних екрану, щоб дістатися до нотаріуса. На лавці перед самим входом буде цікава газета. Увійти в кабінеті буде не так-то просто. Спочатку потрібно з'єднати тулуб і голову аутоматона за допомогою спеціального важеля на грудях. Далі в руку слід вкласти запрошення від Марсона, після чого відкриється вхід. Містер Алфолтер впустить у свій будинок. Вже всередині Кейт повинна повідомити мету свого візиту. Нотаріус тоді скаже про заповіті, прочитає його і віддасть головної героїні. Виявляється, у Ганни є брат Ганс, але його вважають давно мертвим. За заповітом йому належить вся фабрика і договір можна укласти, тільки отримавши його підпис. Перед виходом з вішалки слід взяти цікавий інструмент у вигляді розвідного ключа. На вулицях села Валадилейн слід повернути праворуч і рухатися до фабрики. По дорозі подзвонить наречений з Нью-Йорка, Ден, розмову з яким можна швидко завершити. Щоб відкрити вхідні двері на територію заводу, гравець повинен отриманий раніше ключ використовувати на верхньому роботі, тому нижньому, а потім смикнути важіль з правого боку. У новій локації є п'ять доріг. Вирушайте за першою з лівого боку. На шляху вам попадеться металевий контейнер, який слід відправити на завод за допомогою крана. Він активується важелем і в цьому місці задача виконана. Далі слід повернутися на екран з п'ятьма стежками і фонтаном. Як проходити гру «Сибір 1» далі, запитаєте ви. Гравець повинен пройти по самій нижній стежкою ліворуч, яка веде в будівлю цеху. Тут слід звернути направо, щоб опинитися біля пульта управління. Якщо активувати спочатку ланцюг праворуч, а потім важіль, з'явиться механічний хом'як. Він буде бігати в колесі й задіює водяний млин.
Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі

Допомога одному роботу

Якщо користувач не знає, як пройти гру «Сибір 1», але бажає це зробити, то підказки у статті сильно допоможуть. Від водяного млина слід пройти наліво, повз залізниці сходи. У цей момент подзвонить мати Кейт, її можна не слухати, так як нічого путнього жінка не скаже. У новій локації слід задіяти невеликого робота, який займеться навантаженням металевого контейнера прямо на конвеєр. Далі шлях лежить в двері в дальньому кінці. Героїня потрапить в якусь майстерню, в якій під стелею знаходиться безногий робот. Якщо покрутити лебідку, то він спуститься. З ним потрібно поговорити, аутоматон випаде Оскаром. В ході розмови з'ясується, що його зробив той самий брат Анни, Ханс. Робот попросить нову пару ніг. Щоб виконати завдання знадобиться його картка від контролера. Оскар видасть її при розмові про процес виробництва. Після цього шлях лежить нагору по металевих сходах до кімнаті керівника. Тут потрібно активувати музичний апарат другою книгою з правого боку. Після прослуховування мелодії з пристрою слід забрати циліндр. Інші дії в кімнаті необов'язкові.
Після виходу слід піднятися на наступний поверх, де буде контрольна панель. Щоб вибрати потрібний зразок, потрібно натиснути клавішу під цифрою 3 а далі три рази саму ліву кнопку. Ці дії описані в брошурі, яка була підібрана в готелі. З приводу того, як пройти гру «Сибір 1» далі в цій локації, вже питань не виникне. Достатньо вийти до входу в цех і повернути направо до конвеєру. У самому його кінці будуть нові ноги Оскара. Кейт повинна віднести їх йому. Він подякує за це і відправиться шукати якийсь поїзд. Гравець повинен повернутися до самої першої локації з фонтаном, щоб піти направо. У цьому ж напрямку слід обійти новий будинок і тоді героїня виявиться в саду. Звідси шлях лежить ліворуч, до відкритих воріт. Фонтанчик потрібно уважно оглянути і забрати звідти ключ Воралберг. Після цього необхідно повернутися до дому, до якого приставлена розсувна драбина.

Знайомство з Момо

Слід зазначити, що проходження гри «Сибір 3» аналогічно. Вся серія виконана в жанрі класичних квестів з пошуком рішення загадок в замкнутих локаціях. В оригінальній грі ключ з фонтану потрібно застосувати на сходи, щоб вона раздвинулась. Після цього можна залазити на горище. Тут темно, а тому першим ділом потрібно включити лампочку. Раптово з'явиться Момо, який готовий розкрити якийсь важливий секрет. Погодиться він зробити це тільки в тому випадку, якщо Кейт намалює йому мамонта. Хлопчик дає папір з олівцем, але головна героїня зовсім не вміє малювати. Для виконання завдання слід піти ліворуч від позиції Момо до столу з письмовим приладдям. Тут потрібно забрати чорнило і щоденник Анни. Якщо придивитися уважно до стіни, на ній можна виявити вже готовий малюнок мамонта. Якщо прикласти до нього папір, то в світлі лампочки за допомогою чорнила можна створити ідеальну копії. Її слід віддати хлопчикові Момо, який поведе Кейт через усе село в ліс. Він зупиниться в потрібному місці, де з ним потрібно поговорити. Тоді хлопець відкриє ворота, а героїня пройде далі до дамбі. Щоб відкрити її, сил у Кейт не вистачить. Після спроби можна йти до Момо, він погодиться надати допомогу. Удвох персонажі також не відкриють дамбу, а хлопчик выломает рукоять. Дівчині слід її підняти і попрямувати до старої човні. Вже непотрібною рукояттю там можна дістати весло.
Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
При проходженні гри «Сибір 3» будуть схожі моменти з застосуванням одних речей для того, щоб отримати інші, більш корисні. Сама Кейт Уолкер не захоче бруднити руки об брудний предмет, а тому треба попросити Момо. Він погодиться, ще й дамбу самостійно відкриє. Подальший шлях героїні лежить через пересохлу річку до печери мамонтів. В ній знаходиться лялька цього вимерлої тварини. Її потрібно забрати і повернутися назад до готелю. Звідси новий шлях лежить до церкви, де гравця чекають нові загадки.

Сімейний склеп

Питання про те, як пройти частина 1 ігри «Сибір» у французькій селі цілком зрозумілий. Загадки тут далеко не найпростіші і вимагають максимальної зосередженості. Щоб продовжити пригода гравець повинен попрямувати направо до церкви. Будівля слід обійти з правого боку. Героїня виявить незакриту двері в кімнату священика. Під розп'яттям можна виявити захований ключ, який застосовують на комоді праворуч зверху. Тут буде п'ять полиць, відкрити спочатку потрібно все крім третьої. У кожній буде спеціальна картка з дірочками і всіх їх необхідно забрати. Коли буде відкрито залишився відділення, гравцеві варто натиснути на ручку праворуч біля меблів. Цей механізм надасть доступ до потаємних відділенню. У ньому ключ Воралберга і лист власника кімнати. Він повідомляє, що Ханс дійсно живий і є спадкоємцем всієї фабрики іграшок. У цій кімнаті дії закінчені, а тому можна виходити на вулицю і йти до ліфта. Його активують тими чотирма шестерінками з готелю. Після підйому героїня виявить робота, якого потрібно активувати. Тут знову гостро постає питання, як пройти гру «Сибір». Підказки сильно знадобляться, а інакше доведеться перебирати всі картки з кімнати священика. Краще відразу вставити ту, яка розфарбована в ліловий колір, і заощадити час. Розпочнеться заставка, а після неї можна спускатися вниз і йти до сімейного склепу Воралберг. Ключ з інвентарю необхідно вставити в капелюх робота на вході, тоді двері відчиняться. Всередині потрібно знайти місце поховання Ханса, але всередині не буде тіла. Замість цього героїня знайде циліндр Валадилейна і запис в газеті про смерть брата Анни. Цей механізм голосовий запис можна прослухати тільки в кабінеті колишньої власниці фабрики. Гравець повинен піти на завод в її кабінет і активувати циліндр на музичному апараті. Розпочнеться відео, а після його завершення Кейт повинна забрати механічну іграшку родичів разом з голосовим повідомленням.
Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі

Відправлення поїздом

У повному проходженні гри «Сибір 1» Кейт Уолкер має намір відшукати Ханса. Саме тому від фабрики їй слід попрямувати вгору до залізничної станції. Там вже стоїть поїзд, а на ньому всім заправляє Оскар. Перед відправленням він запитає квиток, який відсутній у головної героїні. Далі шлях лежить до каси, в якій знову опиниться всюдисущий Оскар. Він дасть квиток і дозвіл на проїзд у цьому транспорті. Його необхідно роздрукувати, а для цього доведеться знову відвідати нотаріуса. У його приймальні слід уважно вивчити стіл, щоб питання про те, як пройти гру «Сибір» не виникало зайвий раз. Тут гравець повинен відкрити кришку біля друку, налити туди чорнила і покласти дозвіл. Залишилося тільки натиснути на спеціальну червону кнопку. Документ готовий і його потрібно пред'явити Оскару. Після гравцеві необхідно переправитися на інший бік платформи, щоб підійти до передньої частини локомотива. Гравець повинен крутонути колесо, з'явиться механічний ключ з тросом. Щоб завести поїзд остаточно, слід активувати важіль. Потім Кейт Уолкер потрібно відправитися в пасажирські покої, поставити в центрі п'єдесталу іграшку Анни і Ханса, праворуч на полицях поставити іграшку мамонта, а зліва розмістити всі циліндри. Після цього можна йти до Оскару віддавати квиток з дозволом. Проблеми з тим, як пройти гру «Сибір» в Валадилейне залишаються в минулому. На поїзді Кейт Уолкер зможе доїхати тільки до Баррокштадта. Оскар повідомить, що заведенням закінчилася, але допомагати більше не стане. Після спуску з поїзда гравець повинен повернути наліво і йти до сходів, не заходячи при цьому на міст. Так він знайде начальника станції, що дивиться на затоку. Біля його місцезнаходження потрібно забрати гак, після чого почати розмову. Потім гравець повинен повернутися до свого транспорту і вирушити далі повз нього. Там він знайде механізм, який заведе поїзд. Проблема в тому, що він занадто далеко і дістати його ніяк не вийде.

Вирішення нової проблеми

Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
Якщо гравець здогадався, як пройти гру «Diamond Rush Сибір», то тут проблем не повинно виникнути. Після походу до механізму слід поговорити з Оскаром. Він скаже, що ректори місцевого університету хочуть поговорити з Кейт. Шлях головної героїні лежить на сходах і далі по мосту. Після його перетину потрібно повернути праворуч, щоб спуститися до баржі. Власник судна з дружиною погодяться допомогти, але тільки за сотню доларів. У дівчини лише кредитна карта, грошей немає, і їх доведеться заробити. Після цього діалогу слід відправитися до ректора, користуючись пропозицією. В університеті насамперед від входу слід попрямувати наліво до бібліотеки. На верхньому поверсі з правого боку гравець повинен забрати «Путівник по грибів». На одному зі столів знизу буде лежати друга потрібна рукопис «Книга Амерзона». З бібліотеки можна виходити, тут дії закінчені. Якщо повернути ліворуч і увійти у першу двері, то героїня потрапить прямо до ректорів. У діалозі з ними необхідно запитати про виноград Совіньйон та оплати за послуги. На вході слід піти у зворотному від бібліотеки напрямку. По дорозі зустрінеться професор Понс, з яким можна поговорити про Хансом і Совіньоні. На цьому етапі гри питання про те, як пройти гру «Сибір 1» виникають найчастіше. Гравець повинен піти назад до поїзда, щоб взяти іграшкового мамонта. З ним слід піти до начальника станції. При питанні про Совіньоні він відразу втече, що свідчить про його зв'язки з контрабандою. Знайти його в наступний раз можна на мосту, в діалозі слід знову згадати про Совіньоні. Начальник станції стане виправдовуватися і всю вину звалить на професора Понса. Шлях Кейт Уолкер знову лежить у дальній корпус університету. З Понсом можна домовитися, віддавши фігурку мамонта. Тоді професор люб'язно надасть доступ до своєї лабораторії. З неї слід забрати з собою новий циліндр, тримач колб і якийсь порошок невідомого призначення. У майбутньому всі ці предмети дуже знадобляться.

Шлях до нової відправлення поїзда

Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
Якщо гравець знає, як пройти початок «Сибіру 2», то в подальшому складнощів з першою частиною не виникне. Механізми дій схожі. Коли користувач забере всі предмети з лабораторії, йому необхідно знову звернутися до Понсу з питанням про Совіньоні. Тепер слід звернутися до начальника станції і заявити про контрабандному перевезенні даного сорту винограду. Той відкриє двері в сад, в якому його вирощують. У новій локації слід рухатися в самий кінець, до відкритих воріт з іншого боку. Там Кейт може взяти трохи Совіньон, що і слід обов'язково зробити. Потім головну героїню необхідно направити до мосту і повернути праворуч. Перед сходами сидять птахи і не дають пройти далі. Якщо згодувати їм виноград, то відкриється шлях. Нагорі тримачем для колб слід підняти яйце зозулі, воно буде виділятися серед інших. Після цього слід спуститися до начальника станції, щоб той дав в якості презенту пляшечку вина з контрабандного винограду. Якщо користувач знає, як пройти рівень 1 у грі «Сибір», то тут також не виникне ніяких складнощів. Гравець повинен відправитися до університету. У місці зі зламаним великим механізмом і скрипалями є вхід. Гравець повинен на чашу терезів покласти яйце птиці. З'явиться рівновагу, і колесо у центрі можна буде повернути. Всередині досить спуститися по сходах, а потім смикнути за важіль. Після цього можна йти в кабінет ректорів за заслуженою нагородою. Слід зазначити, що після прочитання даного керівництва, складнощі з тим, як проходити гру «Сибір 2» також не повинно виникнути із-за схожості головоломок. Гроші ректорів потрібно віддати капітана баржі, а він натомість дасть ключ від контрольної панелі. Розташована вона на залізничній станції зліва від виходу. Щоб активувати управління шлюзами, потрібний код. Комбінації можна шукати підбором чисел за набраними номерами. Або ж просто ввести #42* і тоді вони піднімуться. Кейт повинна повідомити про це капітана баржі, і він попливе в потрібне місце. Потім гравцеві слід повернутися і натиснути #41*, це дія закриє шлюз.

Знову подорож

Питання про те, як пройти гру «Сибір 3» будуть виникати в майбутньому, якщо не впоратися з цим складним моментом у першій частині. Кейт повинна звернутися до капітана, щоб він скинув ланцюг. До неї потрібно прикріпити гак з інвентарю і зачепити до поїзда. Баржа потягне транспорт, героїні потрібно відправлятися за ним, але в цей задзвонить телефон. Це професор Понс запрошує на заняття, що присвячено мамонтам. Гравцеві потрібно піти знову в університет до місця зі скелетом вимерлої тварини, а звідти – вгору по сходах в аудиторію. Розповідь затягнеться, до цього слід бути готовим. Далі користувач повинен самостійно здогадатися, як проходити гру «Сибір». Достатньо піти після лекції в кабінет Понса, забрати фотографії і фігурку мамонта. Після цього можна повертатися до поїзда, але не заходити всередину. Потрібно повторити дії з механізмом в передній частині локомотива. Після цього Кейт Уолкер повинна відправитися до себе в каюту, прослухати голосову циліндр з інвентарю і повернути фігурку мамонта на місце. Далі слід розмова з Оскаром і відправлення.
Гра "Сибір": як пройти, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
Раптом поїзд зупиниться, а шкідливий робот-машиніст запросить візу для продовження шляху з Баррокштадт. Потрібно спуститися і з лівого боку обійти будку для продажу квитків. Далі шлях лежить в башту. Ці труднощі потрібно подолати, щоб надалі знати, як пройти гру «Сибір 2» і бути готовим до головоломкам у продовженні. Всередині нового приміщення головна героїня повинна поговорити з капітаном, після чого налаштувати телескоп. Потрібно на верхню червону клавішу натискати до того моменту поки не буде видна чітка картинка. На столі варто оглянути доступні предмети. В стакани для вина доведеться налити напій з інвентарю, а капітану підсипати порошку з лабораторії Понса. Потім попросіть співрозмовника поглянути в телескоп, він визнає свою неправоту і видасть візу. Після цього потрібно забрати квиток у того самого Оскара в будці, а потім йому ж його віддати тільки в поїзді. Транспорт відправиться в подальший шлях.

Прибуття в Росію

Щоб повне проходження гри «Сибір 3» було більш простим, слід уважно стежити за головоломками в цій частині. Наступна зупинка відбудеться вже в місті Комколзград. Гравцеві слід вийти з поїзда і пройти до фігури робітника. На неї можна піднятися по сходах. Нагорі буде ліжко, а над нею полку з кресленнями Ханса, новим голосовим циліндром і рукояткою. Всі предмети слід забрати і пройти до контрольної панелі. В неї необхідно вставити важіль з інвентарю і почати рухати робота. В результаті правильних рухів він повинен опинитися над поїздом. Тоді за допомогою червоної кнопки з аутоматона вилетить трос, який заведе поїзд. Біля нього буде незнайомий чоловік. Він піде у напрямку до заводу. Оскара всередині поїзда можна виявити в спальні з зав'язаним ротом і без рук. Тут кожен гравець повинен зрозуміти, як проходити гру «Сибір» далі. Потрібно повернути кінцівки машиністові. Перед подальшим відправленням слід прослухати циліндр. Потім знову залізти на гіганта і повернути його важелем в інше положення. З нього можна перелізти на другий поверх заводу, куди вирушив невідомий викрадач. Тут за допомогою плоскогубців Кейт розширить дірку в огорожі і проникне в кімнату. На полицях зліва свічка запалювання, яка стане в нагоді в майбутньому. Далі потрібно повернутися до гіганту, смикнути важіль назад один раз і спуститися на землю. Головний шлях героїні лежить в інший кінець локації, в якому гравцеві належить здогадатися, як пройти гру «Сибір 1». Досить уважно вивчати місцевість і шукати постійно застосування предметів з інвентарю. Якщо слідувати цим простим радам, то можна легко дістатися до фіналу, який не так далекий від цього моменту.

Популярі новини
Загрузка...