Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів

203 0 Новини високих технологій

Добру половину користувачів ПК не влаштовує штатний відеоплеєр, що йде з платформою «Віндовс». Його інтерфейс не змінювався з сьомої версії ОС, а функціональність і зручність користування залишають бажати кращого. В якості альтернативи штатному софту багато воліють сторонні продукти. Благо останніх греблю гати на просторах Інтернету, тому залишається тільки зробити вибір на користь самого доброго відеоплеєра для комп'ютера. Про них ми і поговоримо. Велика кількість подібного софта інший раз збиває з пантелику пересічних користувачів, а підібрати потрібний варіант стає проблематично. І багато хто задається цілком закономірним питанням: а який відеоплеєр для комп'ютера найкращий? Однозначної відповіді тут немає, тому як вибір ускладнюється ще й тим, що кожен користувачів висуває якісь свої індивідуальні вимоги до поняття «кращий». Одному важливий безпроблемний перегляд 4К-контенту, іншому подавай зручний інтерфейс, а третій зовсім вивчає іноземні мови за субтитрів, і йому особливо важливий супутній функціонал.


Так що, який відеоплеєр найкращий для ПК, вирішує для себе кожен сам. Ми ж зупинимося на найбільш важливих продуктах, які відзначилися своєю якісної складової і великою кількістю приємних відгуків від користувачів. Отже, спробуємо розібратися, які відеоплеєри найкращі, на прикладі нижчеописаних рішень. Розглянемо основні можливості додатків, особливості їх роботи та інші не менш важливі характеристики.

Media Player Classic Home Cinema

Багато користувачів вважають даних продукт найкращим відеоплеєром для «Віндовс». Утиліта оснащена всіма необхідними кодеками для відтворення як відео-, так і аудіоконтенту. Причому оновлюються бази щомісяця і завжди актуальні.


Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів
Працює найкращий відеоплеєр з усіма версіями операційної системи «Віндовс», починаючи від застарілої ХР і закінчуючи останньою «десяткою». Що стосується інтерфейсу, то тут він максимально спрощений, і з ним розбереться навіть новачок в цій справі, не кажучи вже про завзятих гуру. До того ж, продукт отримав якісну україномовну локалізацію.

Особливості програми

Управління також дуже зручно побудовано. Можна працювати з інструментами як мишею, так і з допомогою гарячих клавіш. Останні, до речі, переназначаются, так що при переході з іншого програвача проблем ніяких не виникне. Крім того, один з кращих відеоплеєрів для Windows спокійно організовує паралельний перегляд двох різних файлів, роботу з двома моніторами (телевізором) і синергію з пультом управління.
Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів
Переваги продукту:
 • повноцінна підтримка субтитрів з перемиканням доріжок в один клік;
 • зміна дозволу, масштабування та зміна позиції відеоряду під час перегляду;
 • автопідстроювання колірної гамми, яскравості і контрастності;
 • видалення артефактів і тремтіння кадрів;
 • наявність всіх актуальних кодеків;
 • управління функціоналом допомогою командного рядка «Віндовс» (cmd.exe).
 • Недоліки:
 • професійні користувачі нарікають на відсутність можливості редагування метаданих;
 • простенький дизайн.
 • Поширення

  Розробником продукту є група Gabest, і він поширюється абсолютно безкоштовно. Місця на жорсткому диску один з кращих відеоплеєрів багато не займе – всього 20-30 Мб. Працює софт як з 32-, так і з 64-бітними платформами плюс абсолютно невимогливий до «начинки» комп'ютера.

  KMPlayer

  Професійні користувачі вважають KMPlayer найкращим відеоплеєром для ПК. У той час як новачки і любителі з цим не згодні. Так, продукт має великий і специфічним функціоналом, але інтерфейс програми дуже заплутаний і складний для рядового споживача. Запустити відеоряд без мануала ще можна, але от з усім іншим інструментарієм доведеться розбиратися з інструкцією або навіть за допомогою відеоуроків, кажуть відгуки.
  Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів
  Незважаючи на пристойний поріг входження, один з кращих відеоплеєрів може запропонувати своєму користувачеві великий і вкрай корисний у деяких складних випадках функціонал. Утиліта, завдяки зусиллям розробників, несе в собі всі актуальні кодеки і може відтворити все, що може звучати і показувати. Можна в прямому ефірі налаштувати ефекти для відеоряду, змінити швидкість відтворення, а також підбити потрібний формат субтитрів. Розумна автоматика сама підлаштовує яскравість, контрастність, а при необхідності і колірну насиченість. Також є «розумна» робота зі звуковою доріжкою: загасання, приглушення, нічний режим.

  Відмінні риси софта

  Користувачі у своїх відгуках окремо відзначають грамотну роботу з 3Д-візуалізацією. Це один з самих кращих відеоплеєрів для відтворення 3D. На відміну від інших конкуруючих рішень, тут немає тієї маси глюків і лагів, якими супроводжуються специфічні 3D-формати. Крім того, в плеєрі є вбудована можливість програвання потокового відео типу Live Video.
  Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів
  Просунуті користувачі також оцінили функціонал захоплення відео і створення якісних скріншотів без тремтіння і артефактів. За винятком останніх відповідають грамотно налаштовані фільтри. Одним словом, для тих, хто не побоявся провести кілька годин за мануалом, даний продукт став кращим у своєму сегменті. Плюси програми:
 • наявність актуальних кодеків, так само як і «всеїдність» плеєра;
 • практично миттєве відкриття відеоряду;
 • грамотна україномовна локалізація і достаток довідковий матеріалів;
 • завидний функціонал з підтримкою 3D-форматів;
 • приємний оку дизайн і велика кількість сорочок».
 • Мінуси:
 • програма вимоглива до системних ресурсів (ПАМ'ЯТЬ, процесор);
 • високий поріг входження.
 • Поширення KMPlayer

  Розробником є однойменна група KMPlayer. Поширюється продукт за безкоштовною ліцензією, але є просунута Pro-версія з більш широким функціоналом для вирішення специфічних завдань. Програма займає близько 50 Мб місця на вінчестері та ненажерлива до оперативної пам'яті з процесором.

  BSPlayer

  Продукт відмінно зарекомендував себе не тільки на десктопних ПК, але і на мобільних платформах. Багато експертів, так само як і користувачі, вважають BSPlayer найкращим відеоплеєром для «Андроїда». Крім того, утиліта чудово справляється як з офлайн-, так і онлайн-реаліями.

  Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів
  Програма може перехоплювати потокове відео з популярних сервісів на зразок «Ютуб» і «ВКонтакте». Те ж саме можна сказати і про звукових доріжках: «Яндекс Музика», "ВК", «Однокласники» та інші сервіси легко перехоплюються даними софтом. Що стосується порогу входження, то інтерфейс програми максимально простий, зрозумілий, і з ним розбереться навіть новачок у цій справі. Крім того, наявність російськомовної локалізації і тямущого майстра помічника допоможе в найкоротші терміни ознайомитися з продуктом і його можливостями. Причому останніх тут чимало.

  Відмінні риси програми

  Функціонал програми дозволяє відтворювати контент в декількох режимах і надає користувачеві можливість налаштовувати зображення за своїм смаком: масштабувати, переміщувати його і грати з квітами, яскравістю і контрастністю.
  Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів
  Продукт також підтримує декілька звукових доріжок і спокійно працює в тандемі з акустичними системами аж до формату 7.1. Більш того, в програму вже вписаний код Adobe Flash Player, тому проблем з відтворенням веб-контенту немає ніяких. Судячи з відгуків користувачів, візуальна частина також не підкачала: розробник передбачив велику кількість тем оформлення, окремих обкладинок і навіть індивідуальне налаштування іконок інтерфейсу. Так що плеєр буде відмінно виглядати в парі з будь-яким робочим столом.
  Переваги програми:
 • підтримка всіх популярних форматів, у тому числі цифрових камер «Соні», «Панасонік», JVC і «Кенон»;
 • невимоглива до системних ресурсів;
 • повноцінна робота з субтитрами;
 • робота з мультимедійною клавіатурою і аудиопериферией;
 • хмарне сховище для зручності сполучення між платформами («Андроїд»/«Віндовс»);
 • низький поріг входження;
 • привабливий інтерфейс і можливість кастомізації.
 • Недоліки:
 • у безкоштовної версії багато реклами (особливо на «Андроїд»);
 • користувачі часто скаржаться на корявий переклад.
 • Поширення софта

  Розробником продукту є компанія AB Team і пропонує споживачу два варіанти ліцензії – безкоштовна і платна. Перша обмежена у функціоналі (наприклад, не може качати відео і музику з "ВК"), а також обтяжена рекламою. Платна версія з приставкою Pro не має ніяких обмежень і врятована від банерів і сторонніх блоків, але коштує майже 2 тис. рублів. Обидві версії займуть на жорсткому диску не більше 30 Мб.

  VLC Media Player

  Одна з головних особливостей цього плеєра – відтворення «битих» файлів. Навіть якщо ваш трек або фільм трохи зіпсований, наприклад не до кінця докачан, то ця утиліта прийде на допомогу. Вона програє все, що у вас є, і не буде обурюватися про неповну або бітом файлі.
  Найкращий відеоплеєр: розробники, вага програми, виконувані функції, характеристики, особливості роботи, вибір та відгуки користувачів
  Також варто відзначити, що продукт є кросплатформним. Його можна побачити на операційних системах «Віндовс», Мас і «Лінукс», так і на мобільних платформах Android і iOS. Що стосується відтворення контенту, то, судячи з відгуків користувачів, проблем тут немає ніяких. Програма має велику базу кодеків і прочитає все, що ви їй подсунете. Крім того, продукт дозволяє працювати з потоковим «живими» відео з Мережі і прослуховувати радіо з того ж інтернету. Просунуті користувачі люблять цей плеєр за можливість віддаленого управління контентом за допомогою інтернет-протоколів http, кодів AJAX і telnet.

  Особливості софта

  Тут же, в програмі, можна конвертувати наявні рідкісні в найбільш популярні формати – avi, flv і mp4. Цей момент доведеться особливо до речі, якщо ви плануєте переносити вміст на флешку для перегляду, наприклад, у вбудованому в телевізор плеєрі. Також є великий функціонал для роботи з субтитрами, де користувачеві доступні самі широкі можливості налаштування, починаючи від розмірів тексту і закінчуючи «розумним» накладенням на картинку. Для любителів поекспериментувати з музичної доріжкою передбачений тлумачний еквалайзер, де можна підвести будь-які частоти. Плюси програми:
 • швидкий запуск відеоряду;
 • крос-платформний продукт;
 • зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • відсутність реклами;
 • вбудована можливість конвертування відеоформатів;
 • настроювані гарячі клавіші;
 • підтримка мережевих протоколів pv4 ipv6 для трансляцій в 4К;
 • повноцінна підтримка субтитрів.
 • Мінуси:
 • багато користувачів скаржаться на підвисання програми у складних випадках;
 • не працює з кодеками TS;
 • регулювання гучності не дуже зручна.
 • Поширення програми

  Розробником є компанія VideoLAN, і вона поширює свій продукт абсолютно безкоштовно. VLC Media Player – це по суті прикладної софт іншого просунутого рішення для користувачів, що професійно займаються відео. Програма займає близько 50 Мб вінчестера і не особливо вимоглива до ресурсів.

  Популярі новини
  Загрузка...