Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування

301 0 Новини високих технологій

Спочатку слід зрозуміти, що для будь-якого ремесла необхідні інгредієнти. В випадку з кузнею це зливки металу, шліфувальні камені, різного роду фарби, а також якісь речі, які можна буде поліпшити. Інгредієнти можна знайти в певних місцях, купити і так далі. Найчастіше другою професією вибирається гірнича справа, оскільки для цього знадобиться дуже багато руди.

Професія коваля

Ковалі можуть не тільки створити якісь предмети, але і змінювати їх, додаючи наприклад, в обладунки гнізда, в які можна вставити магічні камені. Вони можуть екіпіровку спорудити не тільки для себе, але і для своїх товаришів або продати якісь предмети на аукціоні. Вам знадобиться молот і ковадло. Молот продають торговці, ковадло потрібно шукати в містах, там же продаються горни.


Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Крім обладунків, ковалі можуть робити ключі, які знадобляться для відкриття різних сейфів і шаф. А точильні камені збільшують шкоди для зброї ближнього бою, Досвідчені гравці дають пораду: бажано, щоб обидва ці навички - ковальство і гірське - прокачувалися одночасно. В іншому випадку вам знадобиться дуже багато золота, тому що деякі речі вам доведеться купувати на аукціоні. Щоб отримувати шикарні епічні речі, прокачуватися доведеться дуже і дуже довго.

Відгуки про гру

Багато гравців говорять про те, що знаходяться в роздумах. Якщо в "ВВВ" 335 ковальство було більш-менш вигідним, то в даний момент (патч 7.2) багато хто схиляється до того, щоб вибрати між ковальською справою і ювеліркою. Але справа в тому, що коваль може створити речі для новачка, що дуже корисно на старті, особливо якщо є рідкісні рецепти.


Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Також висловлюються побоювання, що в патчі 720 занадто багато чого змінилося, і що у відповідності з деякими обставинами ковальська справа не так вигідно, як, наприклад, алхімія. Що ж до графіки, то вона не сильно змінилася, хоча у останньому патчі у гравців виникли з цього приводу розбіжності, і одні стверджують, що графіка залишилася тією ж, а інші кажуть, що вона покращилася. У "ВВВ" сюжет схожий на пазл, і складати його потрібно самостійно, при цьому в кожній локації сюжети різняться. Поступово з шматочків складається цілісна картина. Щоб зрозуміти її, не пошкодуйте часу на читання опису квестів. Сюжет описувати дуже довго, рекомендується подивитися фільм "Варкрафт: Початок". У відео розповідається про Азероте, що населяють його раси і т. д.
Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування

Ярмарок молодика

У "ВВВ" прокачування ковальської справи може бути здійснена за допомогою цього заходу. Ви можете один раз в місяць додати до професії 5 пунктів. Для цього потрібно виконати завдання під назвою "Малятку потрібні нові підкови". Завдання можна виконувати за обидві фракції, дає місію Эбб Ниблгир. Знайти його можна по цій картці, місце позначено кружечком.
Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Біля возів варто конячка на прізвисько Крихітка. Конячка запряжений в фургон, вона перевозить тварин зоопарку. Так як конячка досить часто пересувається по дорогах, то і підкови приходять в зношене стан теж часто.
Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Вам дається залізне сировину, з нього вам потрібно зробити підкови, після чого підкувати коня. Коли ви це зробите, вам дадуть якийсь кількість репутації та 5 очок ковальської справи.

Пандарія

Ви зможете прокачувати до "ВВВ" ковальська справа в даному додатку, для цього вам знадобляться злитки примарного заліза. Ви можете перебувати поруч зі своїм учителем і прокачувати свою професію.
Щоб мати можливість кувати з примарного заліза, вам знадобиться навик гірничої справи. Йдете до дзен-майстру, заплатите йому, після цього ваш навик професії може бути підвищений до 600. Вчителів можна знайти в різних місцях, наприклад у Штормграде є Гельман Крепкорук. У Подгороде можете відшукати Брому Кіліана. Але при цьому для того, щоб з примарного заліза що-небудь робити, потрібно підійти до двом вчителям, які повідають вам таємниці рецептів. Якщо ви граєте за Орду, то вам потрібен Джуронг Кам'яне кільце. Ви знайдете його у Святилище Двох Місяців. Якщо ж ви граєте за Альянс, то вам потрібен Куллен Хмуробров. Він знаходиться в Святилище Семи Зірок. Нижче ви побачите таблицю вчителів ковальської справи, вони розміщені за рівнями. Якщо в таблиці рівень не зазначено, значить, вчитель тренує кілька рівнів.
Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Отже, ви повинні зробити з примарного заліза кілька предметів. Все залежить від рівня. Так, починаючи з 1 по 21 рівень, вам потрібно буде зробити шпильки в кількості 2 штук. Далі ви робите столові прилади, кочергу і статую.

Трохи про інгредієнти

Щоб видобувати кобальт, краще всього ходити в Борейскую тундру. Це місце найбільш сприятливо для видобутку цього матеріалу. Саронит найкраще видобувається в Крижаній Короні, оскільки його там дуже багато. Ще одне місце для його видобутку - Озеро Крижаних Оков. Обсидіан у великих кількостях водиться в Хиджале. Якщо піти в Ульдум, то можна відшукати там элементиум, також часто знаходять його на Сутінковому нагір'я. Вам знадобиться Кров Сагреаса, краще всього її шукати по нижчеподаній карті.
Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Хоча вона на англійському, в принципі все можна зрозуміти. Ви можете її виловити в деяких місцях, в тому числі в Сурамаре, в Азсуне, Крутогорье та інших. Це місця рибної ловлі, в підземеллях також можна відшукати деяку кількість крові, коли будете вбивати босів. У нормальних босів шанс взяти кров становить 40 %, у героїчних - приблизно 70 %. Якщо ви володієте при цьому навиком травничества, і у вас є навички знаходження рідкісних матеріалів, то випадково при зборі трав можете виявити цю кров. Однак шанс дійсно малий. Коли ви ловите рибу у вищевказаних місцях, то можете виловити близько 7 крові в годину.

Коротко

Будь-гайд "Ковальська справа "("ВВВ"335) скаже вам йти до тренера з ковальства. У нього або неї ви можете стати учнем і гойдатися до 75 рівня. Після чого ви вже вчитеся на підмайстра до 125-го. А на цьому рівні гойдаєтеся до 200-го. Далі вам потрібно буде вивчити ковальська справа, щоб стати умільцем. Коли ваш персонаж досягне 40 рівня, а ковальство - 200-го, ви можете вибрати одну з двох спеціалізацій. Або ви стаєте зброярем, який робить власну зброю: мечі, сокири і так далі, або ви стаєте бронником і, відповідно, виготовляєте різного роду броню. На 110 рівні, перш ніж починати роботу з демонічною сталлю і сланцем Скверни, вам знадобиться поліпшити ковадло. Тому вам потрібно відправитися на Крутогорье до тауренам для подальшого вивчення в "ВВВ" ковальської справи. Камінь Піднебесся - ось що вам необхідно. Ця річ є священною ковадлом тауренів. Дає завдання Нал'рісс у Суматрі, ви йдете в Крутогорье до Барму Камнелому.

Коли ви досягнете 350 рівня, вам знадобиться Нордскола, де ви навчитеся знову ковальства і станете великим майстром. Після чого ви зможете використовувати злитки кобальту. На 500-му ви станете дзен-майстром, і вам будуть доступні рецепти з примарним залізом. На 600-му можна робити епічні речі. Слід знати, що якщо ви перебуваєте в гільдії, то у вас будуть бонуси, завдяки яким ваше ковальська справа може бути значно прокачано. Також цікаво те, що якщо ви посадіть на городі цикуту, будете її вирощувати і збирати, то вона дасть вам деяку кількість залізної руди. Також ви можете отримати з неї руду триллия, білу або чорну, а дзвіночки дадуть 2 частинки гармонії. Взагалі, навіть якщо ви не плануєте використовувати кулінарні навички і не хочете їх прокачувати, то можна створити собі город, де знаходиться багато корисних рослин, деякі з них знадобляться вам для якихось завдань. Насіння торговець продає Зелене поле. Наприклад, чарівна цибулина дасть не тільки загадкову субстанцію, дуже корисну для ремесел, але і пил духів. Також вам знадобиться загадкове насіннячко, воно дає золотий лотос, насіннячко хищнолиста дає шкури, а також кактус, який при зборі видасть вам ветрошерстяную тканина.

Прокачування

Як прокачати ковальська справа в "ВВВ"? Вам знадобиться грубе точило, надалі воно буде замінюватися шліфувальним каменем. Радять ці шліфувальні камені нікуди не викидати, оскільки вони можуть вам стати в нагоді далі в прокачуванні. Так, наприклад, ними ви затачиваете зброю, отримуючи збільшення шкоди. Грубе точило можна застосовувати до різних предметів, однак якщо вони 200-го і вище рівня, ви використовувати його по відношенню до них не зможете. Грубе точило ви робите, відповідно, з грубого каменю. Чим краще інгредієнт, тим кращий предмет ви отримуєте.
Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Чим далі ви будете прокачуватися, тим більш серйозні і дорогі предмети вам знадобляться. Наприклад, у додатку Burning Crusade вам потрібен буде злиток оскверненого заліза. З 40 таких злитків ви отримаєте 10 плетених капюшонів, якщо цей предмет надіти на себе, то він стане персональним. З цього ж заліза робляться наручи, рукавички, пояс і так далі. Багато гравців вважають, що даний рецепт дуже дорогий, але з 300 по 350 рівень цей рецепт буде єдиним, який ви можете вивчити у вашого вчителя. Якщо ж у вас є гроші і час, то купіть рецепт виготовлення шпаги, вона робиться з злитка адамант, з нього ж проводиться простий оберіг.

WotLK і Катаклізм

У WotLK вам знадобиться злиток кобальту, з якого виробляють щит, рукавиці, і інші предмети. Добре зробити з нього пряжку пояса, бо з 70 рівня можна прикріпити його до ремінцю, після чого з'явиться ще одне гніздо. Дуже часто твінкі купують таку пряжку на аукціоні, внаслідок чого можна на них заробити. Катаклізм - тут вам знадобиться злиток обсидіану. Зробіть з нього побільше гнутого обсидіану. Досвідчені гравці вирішили, що потрібно 96 подібних штук, для цього буде потрібно 192 злитка. З них ви будете робити шолом, наручі тощо. Наприклад, можна зробити загартовані бурею набедренники, які дають плюс різних умінь і навичок, в тому числі дає броню і 19+ до критичного удару.

Дренор

Щоб ви могли купити собі рецепти для підвищення навичок від 600 до 700 рівня, для початку побудуйте кузню. Будується вона в гарнізоні. Для того щоб побудувати кузню, вам потрібно виконати декілька завдань.
Ковальська справа, "ВВВ": гра, графіка, сюжет, герої, прокачування
Поки ви будете виконувати ці завдання, вивчіть два рецепти, які вам необхідні для прокачування. Перший рецепт - злиток істинної сталі, а другий рецепт - Таємниці дренорского ковальської справи. Однак слід мати на увазі, що в добу ви можете створити тільки певну кількість подібних злитків, внаслідок чого прокачуватися вам доведеться десь приблизно півтора місяця. З 700 рівня вам краще робити істинної стали формователь. Він може змінити деякі характеристики обладунків. Але для нього необхідно підняти кузню до 2 рівня. Також вам буде потрібно зробити дух кузні істинної сталі і чарівного вогню. Якщо у вас буде деяка кількість духа кузні, можете продати його на аукціоні. Ви вже можете спокійно робити не тільки зброю, але і зброю для себе, а також продавати.

Легіон

У "ВВВ Легіон" ковальська справа просто так не прокачаєш - ваш персонаж повинен бути 100 рівня. Ви йдете на Розколоті острова, знаходите там Даларан і Аларда Шміда. Він дасть деякі завдання, після вивчення ковальської справи - новий квест, який називається "Дивна нова руда". Вам потрібно буде добути силовий камінь у кількості 10 штук. Коли ви виконаєте, то станете ковалем Легіону. Таким чином, ви можете за кресленнями виготовляти предмети і прокачаєте собі професію. Завдань буде 34 їх треба виконати, щоб розблокувати собі рецепти. Вони досить прості, деяку частину з них вам доведеться виконувати в підземеллях. Слід знати, що краще всього досягти 110 рівня, так як ви інакше виконати завдання не зможете. Останнє завдання називається "Мудрість племені", коли вам потрібно буде повернутися до коваля на Сурамар. Після того як ви виконаєте це завдання, ви отримаєте рецепт. З демонічною стали ви зможете зробити бойові наручі. Щоб виготовити інші предмети, в тому ж самому Сурамаре вирушайте до Ураэлю. Вам потрібно буде створювати пояси, шолом і так далі. Тому рекомендується запастися рудою силового каменю, оскільки її потрібно досить багато. Подивіться на карті, потрібно перевіряти локації. На них ковадлом позначаються завдання, які пов'язані з ковальським справою. Вони генеруються рандомно, тому можуть бути, а можуть і не бути. Якщо їх немає, то перевіряйте карту кожен день, поки вони не з'являться. Якщо ви не хочете чекати, то йдіть в Клоаку Даларана, відшукайте там Пряжечника і купіть у нього рецепт для виготовлення поясів. Також, коли ви в Чертогах Доблесті вб'єте самого останнього боса, то в скрині відшукаєте рецепт для створення шолома. Як тільки у вас рівень навику буде першим, то створюйте злитки демонічної стали, вам буде потрібно їх дуже багато. Краще всього використовувати Кров Саргераса, завдяки якій можна дуже добре прокачати свій навик. Коли ви досягнете рівня 100 то будете виготовляти також військові пояса третього рівня. Але радять постаратися виготовляється зберегти, оскільки потім можна отримати дуже важливий предмет - аннігілятор. Для цього вам потрібно буде відправитися в горн і зруйнувати створені предмети. Насправді можна виготовляти не тільки паски, а й інші предмети, чим більше інгредієнтів речі потребуватимуть для свого виготовлення, тим швидше вийде у вас прокачування. Але дивіться на рецепти, оскільки плавень з лисоцвета зажадає від вас грошей. Одна штука коштує цілих 4 золотих. Хоча якщо у вас є гроші, то можна скористатися ними. Вам потрібно буде також сланець скверни, після чого ви зможете зробити злитки з демонічною сталі. Не продавайте нічого, не треба нічого викидати. Коли досягнете 739 очок навику, купіть рецепт виготовлення пояса з демонічною сталі. Хоча можете вибрати будь-який інший предмет, але найбільш ефективним вважається саме виготовлення пояса. Деякі активно користуються, щоб прокачати ковальська справа, аукціоном, тому слід купити рецепт бойових наручей. Якщо ж взяти третій рівень поясу, вам потрібно Кров Саргераса, а от її ви ніде не купите. Муирн Залізний Ріг дасть вам наступні рівні рецептів. Створюйте ті предмети, які ви перед цим вибрали: поясу або наручі. Рецепти 3 рівня можна купити або в Клоаці Даларана - рецепт паски, або в Громовом тотемі на Крутогорье - рецепт наручей. Тепер дуже важливо знати, що, починаючи з 780 рівня і закінчуючи 790-м, рецепти стануть жовтими. Починаючи з 790-го і закінчуючи 800-м - стають зеленими. Тому не кожен предмет дасть плюс до навички. Внаслідок чого робіть речі 3 рівні: 30 військових поясів або стільки ж бойових наручей.

Епік

Щоб створювати епічні речі, вам потрібні будуть духи війни і злитки триллия. Триллий ви можете знайти в двох місцях: Долина вітрів Чотирьох або Нефритовий ліс. Там дуже хороше родовище даної руди. Щоб зробити Дух війни, потрібно розпорошити деякі предмети, в основному героїчні, наприклад черевики тління. Духи війни прискорюють виробництво яких-небудь предметів. Один раз в день ви можете з злитка триллия зробити злиток збалансованого триллия. Плюс в тому, що ви вивчіть рецепт для виготовлення епічних речей, однак цей рецепт буде випадковим.

Популярі новини
Загрузка...