Need for Speed: ProStreet. Моди на машини

317 0 Новини високих технологій

Ганяти весь час на одній машині нуднувато. Набридає літати і на стандартних. На щастя, гра Need for Speed: ProStreet на моди багата. Вони розширять ваш автопарк реальними машинами. Представляємо лише кілька модів Need for Speed: ProStreet на машини.

Volkswagen Scirocco III 2.0 TSI

Одна з найбільш вдалих моделей концерну "Фольксваген". Вперше випущена у 1974 році. Автомобіль пережив три покоління випусків. Остання машина зійшла з конвеєра в 2006 році. Користувалася популярністю у шосейних раллийщиков. Мод підтримує тюнінг, унікальні вініли, пошкоджується при зіткненнях якісно. В оригінальній грі замінює Volkswagen Golf.

Citroen DS3 WRC v0.6 beta

Шосейна ралійна модель міського молодіжного автомобіля французького автоконцерну. Випускається з 2009 року. Мод підтримує тільки зміну дисків. Замінює Golf GTI.

BMW E36 M3

Спортивна модифікація "БМВ". Довгожитель на конвеєрі. Модель випускається з 1992 року. Однак висока технологічність і постійне оновлення дозволяють автомобілю бути затребуваним. Мод підтримує практично повний тюнінг. Прибирає з гри Nissan Skyline GT-R R34.

URO Vamtac

Армійський легкоброньованої позашляховик іспанського виробництва. Аналог російського "Тигра". Знаходиться на озброєнні, звичайно ж, іспанської армії. Експортується також ряд країн Латинської Америки та Африки.


Щоб отримати "армійця", потрібно пожертвувати Nissan 240SX. Якість мода гарантовано.

McLaren P1

Need for Speed: ProStreet. Моди на машини
Гіперкар з гібридним двигуном від британських виробників знаменитих гоночних болідів "Формули-1", на які зовні схожий. На ринку відносний новачок (з 2013 року). Гібридний двигун - мабуть, спроба потрафити модної нині екологічності. Частковий тюнінг, дозволяються руйнування корпусу. "Вбиває" в грі свого історичного попередника McLaren F1.

Lamborghini Sesto Elemento

"Шостий елемент" - швидше концепт-арт, ніж реальний автомобіль. Вартість "італійця" - 25 мільйона "американських президентів". Назва пояснює вартість. Шостий елемент таблиці Менделєєва - вуглець. У корпусі машини повно деталей з волокнистого вуглецю, бо машина неймовірно легка, але і неймовірно важка для кишені. Не дивно, що випущено їх всього кілька десятків.


Уважніше з цим модом: бродять його варіанти з помилками. Замінює родича - Lamborghini Gallardo Superleggera.

ВАЗ-2101 "Жигулі"

Need for Speed: ProStreet. Моди на машини
Легендарна радянська "копійка" удостоїлася честі стати першої російської машиною в NFS. Напевно, найбільш масова легкова машина не сходить з конвеєра вже з 1988 року, але її досі можна побачити на вулицях міст Росії, колишніх союзних республік СРСР, колишніх країн соцтабору і країн Латинської Америки. Мод зроблений з любов'ю до "копійці": підтримується все, повно вінілів. Прибирає з гри Nissan, мало кому відому модель Silvia S15.

Ось ще одна машинка

Need for Speed: ProStreet. Моди на машини
Наведений список далеко не повний. Модотворчество, любов до автомобілів і гоночним симуляторам забезпечують різноманітність у грі. Тому шукаєте моди Need for Speed: ProStreet своєї мрії і випробовуйте нові авто.

Популярі новини
Загрузка...