Як прокачувати ковальська справа в WoW?

272 0 Новини високих технологій

Серед усіх професій WoW ковальська справа є найбільш відповідним заняттям для гравців, охочих займатися створенням зброї та обладунків. Зазвичай ковалями стають паладини, лицарі смерті і воїни. Для створення будь-якого предмета потрібні дві речі: ковадло і спеціальний молот. Роль основного ресурсу, використовуваного в ковальській справі, виконує руда — саме тому багато ковалі вирішують стати ще і шахтарями. У вигляді особливого бонусу майстри можуть прикрашати свої творіння спеціальними роз'ємами, куди вставляються самоцвітні камені. Примітно те, що ковалі не можуть займатися ремонтом власних речей. У разі поломки або несправності якогось айтема, гравцеві доведеться скористатися платним ремонтом. Дана послуга надається спеціальними продавцями.


Як прокачувати ковальська справа в WoW?

Детальніше про ресурси

Як ми вже говорили раніше, основний ресурс у ковальській справі WoW — це руда, що добувається з простих і дорогоцінних каменів. Саме тому ковалі дуже часто займаються гірським справою, щоб отримати доступ до необхідних ресурсів. Якісь ресурси можна купити у торговців, приміром, плавень — спеціальний вид добавки, очищаючий метали. За виробництво багатьох предметів "відповідальні" такі матеріали, як шкіра, нитки і тканина, а також продукти алхімії і чародійства. Іноді ковалі використовують у своїй роботі особливий вид інгредієнтів, екзотичний — це може бути Дика лоза або щось ще. Майстри високого рівня можуть користуватися різними есенціями і "початковими".

Що виробляють майстри ковальської справи?

Коваль здатний викувати будь-яка зброя для ближнього бою (виняток — палиці) і кілька видів метальної зброї. В продукти виробництва також можна віднести і різноманітну важку броню, яка демонструє переважно бойові параметри. Зброю та екіпіровку можна вважати головним продуктом виробництва будь-якого майстра даної професії.


Крім виготовлення стандартного озброєння, ковалі можуть займатися створенням виробів з особливими характеристиками. Деякі вироби наділені ефектом тимчасового поліпшення предметних характеристик і можуть стати в нагоді персонажам будь-якого класу. Так, наприклад, використання точив і вантажив додає відсоток до втрати від гострих (кинджалів, ножів тощо) та тупих (молотов, посохов і т. д.) видів зброї. А з допомогою захисних оберегів і рун, які розміщуються поверх обладунків, герой може поглинати заподіяну йому фізичну шкоду.
Як прокачувати ковальська справа в WoW?
Інший тип предметів з нашого гайда з ковальства WoW нагадує энчанты. Такі речі наділені постійними ефектами, які можуть бути накладені лише ковалями. Так, сталева ланцюг здатна в два рази скоротити час дії обеззброєння; залізна шпилька для щитів завдає додатковий втрат під час кожної блокування удару; митриловые шпори кріпляться на взуття і додають швидкості до навичці "Верхова їзда". Ще ковальські майстри займаються виробництвом одноразових відмичок, які підходять до замків будь-якої складності. Такі відмички є хорошою альтернативою навичці розбійників "Злом".

Початок навчання. Як прокачувати ковальська справа в WoW?

За основами даної професії можна звернутися до відповідного тренеру, який знаходиться в одній із стартових локацій (варіант локації залежить від обраної гравцем раси). Єдині умови, при яких персонаж може почати навчання — це 5 рівень прокачування і можливість заплатити тренеру десятьма срібними монетами. Коли професія буде вивчена, коваль-новачок зможе займатися виробництвом декількох виробів з міді, а максимальний навик досягне 75. Подальший прогрес прокачування ковальської справи в WoW досягається через виконання спеціальних квестів.
Як прокачувати ковальська справа в WoW?

Квести "Варварське залізо"

По досягненні 32 рівня персонаж відкриє доступ до першого квесту з даної серії. Квест дається персонажем на ім'я Орокк Омош, який знаходиться на локації Алея Честі, Оргриммаре. Починати виконання завдання можна ще до того, як прокачування ковальської справи досягла навички 160. В якості нагороди за проходження кожного квесту персонаж отримає кілька ковальських рецептів. Варто пам'ятати, що вивчення таких рецептів стає можливим тільки після того, як професійна навичка досягне рівня 160-185. В такому випадку скористатися отриманою нагородою можна трохи пізніше.

Квести "Орден Митрила"

По досягненні 40 рівня персонаж зможе зайнятися проходженням самого першого завдання з квестової ланцюжка "Орден Митрила" (професійний навик має дорівнювати 200+). Ця серія є обов'язковою для виконання, у разі якщо гравець бажає отримати звання майстра Броні. Ковалям, що вибрали шлях майстрів Зброї, проходити "Орден Митрила" зовсім необов'язково.
Як прокачувати ковальська справа в WoW?

Квести "Братство Ториума"

Завдання з цієї серії гравець може отримати у місті Гаджетзан, Танарис. Практично всі квести зав'язані на одному сценарії — герой повинен отримати кілька рецептів на Імперську броню в обмін на велику кількість Торієвої руди.

Вибір спеціалізації

Гравець з 40-м рівнем (професійний навик має дорівнювати 200+) повинен зробити вибір на користь однієї з спеціалізацій ковальської справи. Таким чином, він може стати або зброярем (Майстром Зброї), або бронником (Майстром Броні). Для підтвердження вибору доведеться проходити додаткове завдання. Через якийсь час зброярі зможуть поліпшити знання свого ремесла через певну спеціалізацію, будь то освоєння молотов, сокир або мечів.

Як змінити спеціальність

Поміняти ковальську спеціальність можна у тренерів, попередньо заплативши їм необхідне кількість золота. Що стосується розміру плати, то він завжди варіюється і може залежати як від самої спеціальності, так і від рівня, на якому знаходиться персонаж в поточний момент. Після того як гравець опанує однією спеціальністю, він може освоїти нову без будь-якої додаткової плати.
Як прокачувати ковальська справа в WoW?

Що змінилося в "Легіоні"?

З часів класичного WoW 1121 ковальська справа зазнала безліч змін. Що стосується "Легіону", то в цьому оновленні можна виділити наступні нововведення:
 • Відтепер у кожного рецепту є кілька рівнів. З кожним наступним рівнем відбувається більш ефективне створення предметів. Якщо говорити конкретно про ковальській справі, то тут на кожен рецепт з більш високим рівнем буде йти набагато менше ресурсів, ніж це було раніше.
 • Що стосується нових рецептів для ковальської справи в WoW, то вони так і не були додані. Замість цього, додаток "Легіон" дозволило ковалям займатися створенням реліквій і засобів пересування.
 • Про локальних завданнях

  Крім квестів, спрямованих на прокачування, ковалі можуть виконувати і прості локальні квести. Як правило, все, що потрібно зробити гравцю в таких завданнях — це доставити в одне з зазначених місць який-небудь конкретний виріб. В якості нагороди гравець може отримати кілька матеріалів або рецептів (оновлення ковальської справи WoW 335 і вище).

  Як прокачувати ковальська справа в WoW?

  Професія і заробіток

  У випадку з ковальською справою більший прибуток при продажу зазвичай приносять жезли. Перед початком торгів радимо відвідати аукціон особисто, щоб добре вивчити ринок попиту і пропозиції. Якщо серед товарів немає ні одного жезла, то можна спробувати виставити свої (щоправда, така ситуація малоймовірна), якщо ж вони є в наявності — доведеться як слід оцінити ситуацію. Якщо загальна кількість жезлів досить маленьке, то можна спробувати скупити їх самостійно, тим самим збивши конкуренцію. Нижче ми склали невеликий список декількох найбільш дорогих жезлів, на продажу яких можна заробити непоганий стан:
 • Адамантитовые жезли — використовуються в процесі дезинчанта предметів; можна продати за 120-160 золотих монет.
 • Жезли з опоганеного заліза — дані айтемы застосовуються у прокачування навичок "Накладення чар" (тільки на високих рівнях); можна продати за 120-160 золотих монет.
 • Арканитовые жезли — застосовуються у прокачуванні професії; можна продати за 80-150 золотих монет.
 • Этерниевые жезли — з допомогою цих палиць гравці можуть докачати свій скілл до рівня 375; можна продати за 80-150 золотих монет.
 • Як прокачувати ковальська справа в WoW?

  Додаткові поради

  Як ми вже говорили раніше, головними продуктами виробництва в ковальській справі є броня і зброя, тому ця професія підходить всім воїнам. Нею також можуть зацікавитися представники інших класів, наприклад, паладини, шамани або мисливці. До цього списку можна додати і розбійників, які отримають можливість власноруч виготовляти собі клинки. Продаж виробів, в основу яких лягли матеріали, куплені на аукціонах, не завжди вигідна, тому підходити до цієї справи потрібно з обережністю. Радимо вивчити внутрішньоігровий ринок купівлі-продажу, щоб уникнути фінансових втрат.

  Популярі новини
  Загрузка...