Як вилікувати кротокрысью хвороба в Fallout 4

156 0 Новини високих технологій

Кротокрысья хвороба – несмертельна, але невиліковне захворювання в Fallout 4. Підчепити цю заразу ви зможете при проходженні квесту «Закуток» Притулку 81. Позбутися від хвороби «легальними способами» неможливо. Тому важливо знати, як не підчепити інфекцію або боротися з наслідками хвороби.

Як вилікувати кротокрысью хвороба в Fallout 4

Початок квесту

Місія «Закуток», під час якої ви можете заразитися кротокрысьей хворобою в Fallout 4 стане доступною після здачі крові докторові Форсайту і виконання квесту від Ерін. Тоді при наступному заході медичний відсік Притулку герой дізнається про заразившемся Остіні Энджилле. Хлопчика вкусила кротокрыс, і тепер дитина гине від інфекції. Щоб його врятувати, потрібно знайти антидот.


Проходження завдання

Вирушайте до таємного входу і йдіть в лабораторну частину притулку. З кімнати, засипаній землею, виберіться по сходах. Нагорі ви виявите пролом в стіні, через який можна потрапити в кімнату з терміналом. Всередині немає нічого особливо цікавого, хіба що тут можна дізнатися інформацію про локації. Будьте обережні, за наступним поворотом стоять дві башточки і бродить агресивний протектрон. Розібравшись з противниками, спустіться сходами до їдальні. Тут також варто турель і ще вимкнений протектрон-спостерігач. Робота можна перепрограмувати і зробити союзником у боротьбі з гризунами. Але не варто цього робити, адже тоді шанс заразитися кротокрысьей хворобою в Fallout 4 значно зростає. В кінці коридору з лівого боку ви побачите сходи. Тут бігають 6 гризунів, так що отстреливайте їх на відстані. Ідіть далі по коридорах, поки не дійдете до дверей з терміналом. Будьте обережні, на шляху вас атакує 15-16 гризунів. Відкрити термінал самостійно ви зможете при прокачанном навичці «Злому». Якщо рівень уміння недостатній, то йдіть в дальню праву кімнату. У цьому приміщенні лежить голозапись з паролем від терміналу.


Як вилікувати кротокрысью хвороба в Fallout 4
Відімкнувши двері, поговорите з Кюрі. Після розмови робот сама відкриє перегородку і видасть вам сироватку. Візьміть ліки і підніміться на ліфті в Притулок. Віддайте сироватку доктору і дивіться, як хлопчик зцілюється від хвороби. У нагороду ви отримаєте зброю «Короткий Ін'єкційний Карабін», і Кюрі стане вашим напарником. Якщо ж в процесі проходження завдання ви підхопили заразу, то можна залишити собі сироватку. Інакше ви будете страждати від хвороби і постійно втрачати здоров'я. Тоді хлопчик помре від інфекції, що погано вплине на вашу карму. До того ж при подібному результаті Кюрі не стане вашим компаньйоном. У будь-якому випадку вибір за вами.

Як не заразитися кротокрысьей хворобою в Fallout 4

Виконати завдання і не захворіти – досить складно, але можливо. Для цього важливо дотримати кілька умов. Перш за все візьміть з собою на місію скорострільна зброя з хорошою дальністю і втратою. Тоді ви вб'єте всіх гризунів, не підпустивши їх до себе. Ще одна важлива умова – не брати напарника на виконання квесту. Справа в тому, що заразна кротокрысья хвороба в Fallout 4 передається і через компаньйона. З тієї ж причини не можна програмувати другого протектрона для вашого захисту. Адже в цьому випадку він буде вважатися вашим напарником. І якщо гризуни вкусять робота, то зараза передасться і вам.
Виконавши ці умови, обережно отстреливайте кротокрысов і не забувайте зберігатися частіше. Але перед цим перевіряйте статус накладених на вас ефектів. Тоді ви пройдете завдання без наслідків.
Як вилікувати кротокрысью хвороба в Fallout 4

Як вилікувати кротокрысью хвороба в Fallout 4

Якщо при проходженні місії ви все-таки підхопили заразу, то доведеться або дати хлопчикові померти, або страждати від інфекції. У будь-якому випадку наслідки вибору принесуть тільки неприємності, адже смерть хлопчика позначиться на вашій репутації і подальших відносинах з Кюрі. Якщо ж врятуєте хлопчика ціною свого життя, то ніколи не зможете взяти в напарники Силача. Вирішити цю складну проблему допоможе консольна команда. Щоб добути додаткове ліки від кротокрысьей хвороби в Fallout 4 натисніть клавішу «~». У полі пропишіть наступну команду: player. additem 00055F10. Після цього в розділі «Допомога» з'явиться ще один шприц з сироваткою.

Популярі новини
Загрузка...