Залізна людина в "ГТА 5" – одна з найкращих модифікацією легендарної гри

262 0 Новини високих технологій

"ГТА 5" – сучасна гра легендарної серії. Відкритий світ, повна свобода дій, постійна підтримка з боку розробника, захоплюючі квести і багато чого іншого! Проте ніщо так не продовжує життя ігор, як адаптація їх для аматорського моддінгу. Що робити, якщо хочеться зіграти роль Тоні Старка і стати залізним людиною "ГТА 5"? Звичайно ж, встановити мод і насолоджуватися його функціоналом.

Залізна людина в "ГТА 5" – одна з найкращих модифікацією легендарної гри

Практично як у фільмі

Практично кожна людина дивився хоч один фільм про харизматичного мільярдера Тоні Старка і про команду Месників. Залізна людина завжди був родзинкою серії. Його любов до науки і технологій, гострий розум і харизма – все це настільки розкривало характер персонажа, що мимоволі притягувало до нього.


Можна, звичайно, створювати ігри з всесвіту «Марвел», але це лише пародія на неї. Жодна подібна гра ще себе по-справжньому не виправдала. Однак у шанувальників мають можливість насолоджуватися улюбленими супергероями в інших іграх. Наприклад, стати залізним людиною "ГТА 5" дуже легко. Досить просто поставити мод і запустити одиночний режим гри. До радості фанатів варто зазначити, що мод володіє хорошим функціоналом костюма. Промальовано все на хорошому рівні, немає нічого, що б здавалося недоречним або кустарно зробленим. Створюється враження, ніби самі розробники додали можливість стати залізним людиною. Тим більше, що в якомусь сенсі так воно і є. Движок гри досить просунутий для того, щоб автори могли створювати навіть самі немислимі моди і продовжувати життя грі на довгі роки.


Залізна людина в "ГТА 5" – одна з найкращих модифікацією легендарної гри

Де знайти?

Різні моди на залізної людини "ГТА 5" поширюються безкоштовно. Проте краще всього подивитися, хто ж є розробником модифікації, і завантажити його з офіційного сайту. В іншому випадку, є виправданий ризик разом з модифікацією встановити майнер кріптовалюти. На жаль, гарантій ніхто не дає. Навіть оригінальний мод може містити в собі неприємні «сюрпризи», а крім того, вони можуть виявитися настільки досконалими і непомітними, що користувач ніколи про нього не дізнається, а автор модифікації отримає додаткові гроші.

Що дає модифікація?

Мод на залізної людини "ГТА 5" дозволяє грати за старих часів Тоні. На жаль, він не вводить додаткових квестових ланцюжків, але додає бажаний костюм. Він же є і бронею, і засобом пересування. Крім цього, мод додає режим битви з вороже налаштованими безпілотними костюмами і здатність спавна союзників у дружніх костюмах. Ця частина модифікації дуже погано працює на слабких комп'ютерах, так і на потужних теж славиться своєю забагованностью.

Костюм з можливостями

Костюм залізної людини "ГТА 5" мало відрізняється від того, що ми можемо бачити в кінотеатрах. Справа в тому, що розробник модифікації, а також інші автори постаралися зберегти всі можливості костюма. Іншими словами, гравець отримує кілька різновидів атак лазерами, включаючи і постріл з грудей, здатність літати прямо як у фільмі, опціонально відключається інтерфейс шолома, голосовий помічник і меню управління модифікацією. В ньому можна запустити повітряний бій і заспавнить союзника.
Залізна людина в "ГТА 5" – одна з найкращих модифікацією легендарної гри
Деякі автори заходять ще далі і додають костюму протиракетну оборону і неймовірну броню, порівнянну з танкової, що в сутність збільшує живучість. В окремих випадках костюм збільшує швидкість пересування, проте вона буде нагадувати ходу «звіра», адже, по суті, саме вона і застосовується в моді з заміною текстур на костюм. Практично всі моди на залізної людини добре взаємодіють з фізикою польотів, але при цьому володіють загальним недоліком. У разі переривання польоту герой може розбитися об асфальт. Швидше за все, це обумовлено тим, що гра сприймає політ в костюмі як політ на парашуті.

Популярі новини
Загрузка...