Варфрейм "Мег": особливості і здібності

488 0 Новини високих технологій

Гра «Варфрейм» отримала свою назву за рахунок спеціальних костюмів, які використовуються в цій вигаданій всесвіту. Вони роблять носія швидше, сильніше, а також наділяють його особливими здібностями. Вам належить проходити місії, поєднуючись при цьому з іншими гравцями або ж вважаючи за краще робити це в поодинці. Природно, якщо гра отримала таку назву, то легко можна припустити, що ці самі «варфреймы» мають дуже велике значення. І це дійсно так, навколо них обертається все розвиток вашого персонажа, тому вам варто серйозно підходити до питання вибору костюма.


У даній статті мова піде про один дуже цікавий варфрейм - «Мег». Це костюм, який наділяє користувача дивовижними магнетичними здібностями. Ви дізнаєтеся в подробицях про те, що дасть вам цей варфрейм.

Варфрейм "Мег": особливості і здібності
«Мег» - це костюм, за яким полюють дуже багато геймери. Якими здібностями володіє ваш персонаж (між іншим, обов'язково жіночої статі, тому що це виключно жіночий костюм), коли ви отримаєте і надягнете цей варфрейм?

Тяжіння

Варфрейм «Мег» призначений в основному для ведення ближнього бою, тому вам обов'язково варто підібрати собі відповідну зброю. Зокрема, це обумовлюється ключовою здатністю цього костюма. Вона полягає в тому, що ви в будь-який момент, коли у вас є достатньо енергії, можете випустити на волю магнітну силу вашого варфрейма. Цей скілл притягне до вас всіх супротивників, що знаходяться в радіусі поразки, завдавши їм при цьому непоганий шкоди.


Зверніть увагу на те, що ви зможете нанести ще більше одиниць пошкодження, якщо перед цим активуєте здатність намагнічування, про яку мова піде далі. Це не менш корисний скілл, яким ви обзаведетеся, коли надягнете варфрейм «Мег».

Намагнічування

Варфрейм «Мег Прайм», природно, має далеко не одну здатність. Як ви вже могли зрозуміти, скіли цього костюма пов'язані з магнітними полями, і одне з цих полів ви можете створити навколо конкретного супротивника. Це поле буде притягувати до супротивника всі постріли, які будуть відбуватися в його напрямку.
Варфрейм "Мег": особливості і здібності
Ця здатність є неймовірно корисною, якщо у вашій команді є персонажі, що володіють високою потужністю стрільби з середньої та дальньої дистанції. Більше того, кожне попадання в створений вами поле буде завдавати шкоди супротивникам, які також будуть перебувати в цій сфері, разом з тим ворогом, на якому ви використовуєте даний скілл. Ця здатність у деяких випадках вважається найважливішою, яка може містити білд. Варфрейм «Мег» є дуже різнобічним і універсальним, так що ви можете використовувати його в самих різних бойових ситуаціях.

Поляризація щита

У деяких випадках білди в якості найважливішого скілла виділяють намагнічування. Однак дуже часто ви можете зустріти поляризацію щита, очолює повноцінний білд.
Варфрейм "Мег": особливості і здібності
Варфрейм «Мег Прайм» - це костюм, який дозволяє вам здійснювати неймовірні речі з магнітними полями, і даний скілл є тому чудовим підтвердженням. Справа в тому, що ви можете випустити спрямовану хвилю енергії, яка діє двома способами. Якщо на її шляху зустрічається союзник, у нього відновлюється енергія щита. Якщо ж на місці союзника виявляється противник, його щит отримає серйозної шкоди.
Так ви можете одночасно виступати як в ролі підтримки своїх партнерів, так і в ролі чистильника ворожих рядів.

Сокрушення

Ну і останній навик одночасно є самим потужним і жорстоким. Справа в тому, що при використанні цього скілла ви намагничиваете кістки супротивників, які опинилися в радіусі дії здібності.
Варфрейм "Мег": особливості і здібності
Як це позначається на ворогах з ігрової точки зору? Вони отримують дуже серйозний сумарний збиток, якого не так просто оговтатися. Більш того, існує ще один момент, на який варто звернути увагу. Справа в тому, що після використання скілла «Намагнічування» ви зможете завдати ще більше шкоди «Скрухою». Як бачите, другий навик дійсно є одним з ключових, а може, і самим головним, який ви отримаєте, одягнувши цей варфрейм. Відповідно, якщо ви отримаєте цей костюм, вам потрібно будувати свою стратегію саме на намагнічуванні, тому що воно дає бонуси абсолютно всім іншим скиллам, які ви отримуєте.

Популярі новини
Загрузка...