Half Life 2 Aftermath: вся інформація про модифікації

311 0 Новини високих технологій

Модифікація Half Life 2 Aftermath зроблена незалежними розробниками для всіх фанатів, які не можуть забути не вийшла третю частину або хоча б новий епізод для цієї гри. У ній можна знайти новий контент, пройтися по невідомим локаціях і ще багато іншого. Вся корисна інформація про моді присутній в статті.

Популярність модифікації

Щоб розуміти, чому Half Life 2 Aftermath рекомендується всім фанатам всесвіту, варто заглибитися в історію. У цього проекту було два епізоди, і компанія Valve планувала зробити третій. Вони почали створювати рівні, зброю, неігрових персонажів та інше.


Half Life 2 Aftermath: вся інформація про модифікації
Невідомо чому, але світ побачити третього епізоду не дано, що сильно засмутило прихильників серії. І тільки в 2017 році хлопці зі студії Lever Softworks вирішили порадувати гравців хоч тим, що було створено розробниками продовження. Вони зробили спеціальний архів, куди помістили напрацьований, але не побачив світ контент. Модифікація знаходиться у вільному доступі, повноцінним продовженням вважати її не вийде, але частинка нових пригод в улюбленій фанатам всесвіту гарантована.

Наповнення модифікації

Головним додавання в моді Half Life 2 Aftermath стали одинадцять нових локацій, які повинні були увійти в третій епізод або майбутнє додаток. Там є нові вороги, невідома місцевість з чіткою відповідністю канонами всесвіту, а тому занурення на кілька годин гарантовано. Якщо бійки швидко набриднуть, то можна прогулятися по чотирьох демонстраційним рівнів, де немає супротивників і інших персонажів.


Half Life 2 Aftermath: вся інформація про модифікації
Подивитися ці локації можна в роздумах над продовженням серії або ж просто заради занурення в атмосферу спокійним ввечері. Для битви на нових локаціях в Half Life 2 Aftermath гравцеві буде надана лазерна гармата в арсеналі з іншою зброєю, а також команда з викликом бойового робота для битви на своїй стороні. Також в бій разом з собою можна буде брати броньованого солдата. З лазерною гарматою в комплекті йде міської сканер. Предмети можна отримувати введенням спеціальних команд через консоль. Цього цілком достатньо для того, щоб затягнути фаната оригінальної серії на довгий час у вже знайомий світ. Пара годин розваги в інопланетному антуражі всім гарантована.

Установка і можливі проблеми

Щоб модифікація могла бути встановлена, у користувача повинні бути куплені в Steam і встановлено перший з другим епізоди офіційної гри. Якщо ж ви скористалися піратською версією, тоді можуть виникнути непередбачені проблеми. Файли з модифікацією необхідно помістити в директорію з однойменною назвою магазину, яка присутня на диску С.
Half Life 2 Aftermath: вся інформація про модифікації
Всередині в папку steamapps каталог sourcemods – туди і слід помістити весь архів з модифікацією. Якщо ж після цього Half Life 2 Aftermath не запускається, тоді слід скористатися утилітою від розробників офіційної гри Source SDK Base 2013 Singleplayer. Її можна отримати у вже згаданому вище магазині, тільки потрібно простежити, щоб у неї була включена бета-версія upcoming.
Якщо ж проблеми спостерігаються і далі, тоді варто спробувати перевстановити з нуля два епізоди гри і встановити модифікацію таким же шляхом. Для вірності можна спробувати додати файли від інших авторів з контентом і подивитися, чи працюють вони на комп'ютері.

Що означає вихід модифікації

Фанатам проходження Half Life 2 Aftermath на кілька годин здатне подарувати повернення в улюблений світ дитинства, який був пройдений безліч разів. Тільки ось це сигнал більше смутку, ніж радості. Вихід такої модифікації означає, що третій епізод для гри ніколи не побачить світ, як і наступна частина.
Half Life 2 Aftermath: вся інформація про модифікації
Про це говорять уже більше десяти років, але студія Valve вперто ігнорує всі прохання і гнівні нарікання шанувальників. Протягом усього цього часу сформувалася правдоподібна теорія, чому розробники не бажають створити завідомо успішне продовження. Продажу в кількості десятків мільйонів з великими доходами, відповідно, гарантовані, але в цьому і полягає причина. Друга частина стала культовою грою для цілого покоління, а тому третя повинна бути на тому ж рівні. На створення такого проекту потрібно потужне натхнення, робота величезної команди і довгі роки праці. При цьому гравці можуть не оцінити навіть найменший відхід від канонів, що часто буває в творчому процесі. Іншими словами, розробники не бояться досягти тієї планки, яка була задана в далекому 2004 році. Саме тому мод Half Life 2 Aftermath є єдиним поглядом на продовження, що так і не побачило світ.

Популярі новини
Загрузка...