Глобальні моди. "Сталкер" як і раніше актуальний

278 0 Новини високих технологій

Комп'ютерні ігри стали чимось більшим, ніж просто грою. Вони дозволяють нам прожити життя людини, яких нам ніколи не стати, і побувати в світах, яких не існує. Ігри дарують нам нові, ні з чим незрівнянні відчуття і всебічно розвивають кожного гравця. Існує безліч ігор, і всі вони різні. Трапляється, що виходить гра з великої літери. Вона стає символом для цілої покоління і вкрай приємним спогадом про минуле. Як правило, такі ігри актуальні роки, і фанати розробляють модифікації, які дозволяють істотно поліпшити як графіку, так і сам ігровий процес. Однією з таких ігор став "Сталкер". Пригоди на пострадянському просторі в незвіданій, повної аномалій і кровожерливих мутантів зоні повного відчуження сподобалися не тільки російськомовним гравцям, але і закордонним. Гра досі актуальна, і все ще випускаються на "Сталкер" нові глобальні моди.

Глобальні моди. "Сталкер" як і раніше актуальний

Якщо мод - то тільки глобальний!

Що таке модифікація для комп'ютерної гри? В першу чергу це додавання в гру нових елементів. Модифікацією буде і зміна текстур зброї, і зміна графіки. Буде неправильним говорити, що всі модифікації покращують гру, це далеко не так. Бувають і невдалі моди. Порівняно невелика модифікація, на зразок зміни текстур або поліпшення графічної складової, - це не глобальні модифікації, так як вони не зачіпають гру цілком. Те, що змінює сюжетні лінії, локації, графічний дизайн рівнів і зброї, - це глобальні моди. "Сталкер" був створений так, що в ньому спочатку був величезний потенціал для майбутнього моддінгу. Змінити можна абсолютно все. У деяких випадках, глобальні модифікації виглядали як повноцінна, абсолютно нова гра серії.
Глобальні моди. "Сталкер" як і раніше актуальний
У серії "Сталкер" існує оригінальна трилогія. Це три абсолютно різні ігри, створені на одному двигуні самими розробниками. Події в перших двох частинах відбуваються практично на одних і тих же локаціях, третя ж частина не має спільних локацій з іншими. Сеттінг світу гри самобутній у всіх частинах.

Награвшись вдосталь в оригінальні сценарії, фанати почали створювати різні глобальні моди. "Сталкер" змінився на очах. З'явилися нові можливості, сюжетні лінії розширилися, покращилася графіка, а згодом знайшлися й ті, хто об'єднав всі 3 гри одну велику, створивши новий продукт, що перевершує оригінал. Якісь з модифікацій поширюються абсолютно безкоштовно, а деякі продаються в магазинах і на віртуальних торгових майданчиках. Дивно, але в більшості випадків безкоштовні модифікації набагато краще і якісніше. Фанати самі намагаються допомогти матеріальними засобами авторам модів, хоч ніхто і не нав'язує.

Модів багато, і всі вони різні

Перш ніж розглядати великі проекти, бажано звернути увагу на маленькі. Було створено чимало значних глобальних модифікацій до кожної з 3-х частин сталкера. Найпопулярнішими є глобальні моди на "Сталкер: Поклик Прип'яті". Це не дивно, адже саме ця частина є найдосконалішою в серії. В неї грає найбільше людей, а тому підвищений попит. Цілком логічно те, що для цієї гри було створено найбільше різних модифікацій. Наприклад, "Сиджериус Мод" повністю змінює світ гри. Він додає безліч нових видів озброєння, квестів і предметів. Вводить в гру нові бази для різних угруповань і сотні інших дрібниць. Гравці оцінили По достоїнству можливість підтримати війну між кланами і вступати в кожен з них. Крім того, мод робить ігровий процес значно складніше. Тепер гравцеві доведеться вчитися розбиратися в різновидах боєприпасів і тактиці.
Глобальні моди. "Сталкер" як і раніше актуальний
Саме модифікації додають особливий антураж в гру "Сталкер: Поклик". Моди (глобальні з них не всі) урізноманітнюють вашу улюблену історію, вносячи щось нове.

Три гри в одній

Модифікації з об'єднанням локацій завжди цікавили гравців набагато більше. Їх було чимало. Першою великою модифікацією була "Народна Солянка". Цілий пак модів на базі оригінальної версії "Тіней Чорнобиля". Проект існував недовго зважаючи на вкрай поганий оптимізації. Всі погані проекти давно вже ніхто не згадує, увага гравців орієнтоване на кращі глобальні моди. "Сталкер" у них позбавлений оригінального сюжету, в догоду цілого світу. Найпопулярнішою такою модифікацією по праву вважається Call Of Misery. Повноцінний і відмінно пророблений світ, впливати на який гравець може самостійно. Всі локації присутні в одній грі і опрацьовані до дрібниць. Події, що відбуваються на одній локації можуть зачіпати і іншу. Більш сучасна графіка, багато нового зброї і предметів. Рівень складності не для новачків. Знизити його неможливо, а вбити гравця можуть навіть кулею. Гра нічого не дає гравцям просто так. Грати навмання неможливо, доведеться продумувати власну тактику і шукати гарне зброю. Атмосферний модифікація для справжніх фанатів серії.

Чому в модифікації варто грати?

Відповідь на питання досить очевидний. Для різноманітності і задоволення. Моди не дають улюбленій грі закінчитися також швидко, як і улюблена книга. Гравці можуть грати набагато довше, без втрати інтересу до самої гри. Крім того, модифікації - це відмінний привід пройти все заново, якщо гравець кілька років не грав.
Глобальні моди. "Сталкер" як і раніше актуальний

Яку вибрати модифікацію

Переваги всіх гравців різні. Якщо гравець не грав уже кілька років, не варто вибирати глобальні моди. "Сталкер" буде викликати ностальгію з модами на оригінальні ігри. У тому випадку, якщо гравець хоче випробувати нові відчуття, - тільки глобальні моди і бажано складніше. Деякі моди передбачають навіть поправки на вітер при стрільбі. Як правило, у таких модів вже інший движок і, ймовірно, інший сеттінг. Кожен вибирає своє.

Популярі новини
Загрузка...