Крик "Уповільнення часу" в "Скайриме"

270 0 Новини високих технологій

Крик «Уповільнення часу» в «Скайриме» – досить корисне заклинання. Завдяки йому ви зможете зупиняти противників, незважаючи на їх кількість. І хоча після використання заклинання герой також трохи сповільнюється, все одно цей прийом вважається одним з найбільш корисних. Головне - навчитися ним користуватися.

Опис

Як і будь-який інший крик, «Уповільнення часу» в «Скайриме» складається з трьох Слів Сили. Кожна фраза записана на окремій Стіні. Щоб вивчити Слово, знадобиться близько підійти до напису і постояти біля неї 4-5 секунд. Після цього частина заклинання буде вивчена, але перш ніж активувати її і почати користуватися, доведеться витратити душу дракона.


Варто враховувати, що кожне слово «Уповільнення часу» в «Скайриме» зупиняє супротивників на різний період часу. Перше - «Тід» - триває 8 секунд і перезаряджається півхвилини. Друге - «Кло» - уповільнює на 12 а відновлюється за 40 секунд. Найдовше діє третя фраза заклинання «Уль». Вона зупиняє час на 1 хвилину і перезаряджається за таку ж кількість часу. Якщо ви вивчите всі слова крику, то діяти він буде довше. Але і на відновлення голосових зв'язок після заклинання піде більше часу.
Крик "Уповільнення часу" в "Скайриме"

Де шукати?

Щоб знайти всі фрази «Уповільнення часу» в «Скайриме», доведеться побігати по карті. Першу фразу «Тід» ви знайдете у Відьминій гнізді. Ці нордские руїни розташовані західніше Солитьюда. Врахуйте, потрапити в локацію безпосередньо не вийде. І щоб вивчити слово, потрібно пробитися через локацію Лісовий оплот. Тут мешкають ізгої. Вони і так досить сильні супротивники, до того ж їх багато. Тому перед подорожжю запасіться лікувальними і захисними зіллями і візьміть з собою потужне зброя.


Друге слово «Кло» ви знайдете в Лабиринтиане. Ця локація розташована в гірському перевалі на південно-сході від Морфала. Потрапити всередину нордских руїн і вивчити слово можна тільки при виконанні квесту «Посох Магнуса» від Колегії магів Вінтерхолда. Якщо прийти сюди без завдання, то вхід в руїни виявиться запечатаним. Саму локацію охороняють драурги і примари. До того ж в ній живе древній маг – Марокеи. Тому не варто сюди сунутися на ранніх рівнях. Інакше ваш герой швидко загине. Останню фразу «Уль» ви вивчите в Корваньюнде. Ці нордские руїни розташовані на північному сході від Вайтрана. Дістатися до Стіни Слів ви зможете тільки при виконанні квесту «Зубчаста корона». Це завдання ви візьмете у генерала Туллія або Ульфрика, в залежності від того, яку сторону виберете в Громадянській війні. В цій локації мешкають рівневі драурги. Тому будьте пильні і візьміть із собою захисні і відновлюють зілля.
Крик "Уповільнення часу" в "Скайриме"

Як швидко вивчити крик «Уповільнення часу» в «Скайриме»?

Якщо немає бажання виконувати квести і вивчати локації, то можна скористатися чітами і миттєво отримати доступ до цього заклинання. Врахуйте, що доведеться вводити консольні команди для кожного Слова «Уповільнення часу» в «Скайриме». По-іншому вивчити цей крик не вдасться.
Отже, для початку встановіть англійська мова за замовчуванням і запустіть гру. Після цього відкрийте ігрову консоль за допомогою клавіші «~». У полі пропишіть наступні комбінації:
 • teachword 00048ACA;
 • teachword 00048ACB;
 • teachword 00048ACC.
 • Після цього фрази будуть вивчені, і ви зможете використовувати крик, як тільки «увіллєте» в нього душі драконів.
  Крик "Уповільнення часу" в "Скайриме"

  Новий мод на «Скайрим»

  «Уповільнення часу» – вельми корисний крик. Але на його перезарядку йде чимало часу. А хочеться зупиняти супротивників як можна частіше. Щоб виправити цю ситуацію, встановіть модифікацію «Злам часу». Завдяки їй ви не тільки зупините або сповільніть супротивників, але і зупиніть стрілу ворога або падаючий предмет. До того ж «Уповільнення часу» в «Скайриме» стане не криком, а звичайним заклинанням, яке можна використовувати, поки не закінчиться магія.

  Популярі новини
  Загрузка...