Як використовувати коди на "Скайрим" на душі драконів

370 0 Новини високих технологій

Душі драконів грають важливу роль в грі «Скайрим», адже без них неможливо відкривати і вивчати нові Слова Сили. Тому вашому героєві доведеться чимало поїздити по карті, щоб відшукати цих крилатих супротивників. У нашому невеликому гайде ви дізнаєтеся, де шукати монстрів, а також як використовувати коди на "Скайрим" на душі драконів.

Як використовувати коди на "Скайрим" на душі драконів

Опис умінь

Перш ніж дізнатися коди на душі драконів «Скайрим», давайте розберемося, для чого вони взагалі потрібні. В ході проходження основної лінії сюжету ваш герой отримає здатність керувати Голосом і вимовляти Слова Сили (Ту'уми). Що означає це вміння? Голос – фраза, сказана на драконі мовою, накладає певний ефект на супротивників або головного героя. Після використання Слова Сили ви зможете стати невразливим, бачити крізь стіни, долати великі відстані за секунду, дихати вогнем або холодом і багато іншого.

Як використовувати коди на "Скайрим" на душі драконів
Все можна вивчити 20 Криків, і кожен з них містить по три Слова Сили. Щоб відкрити Ту'розум, вам необхідно перш за все знайти його. Для цього доведеться відшукати Стіну Сили, на якій написані руни на драконі мовою. Найчастіше такі артефакти знаходяться в нордских руїнах або біля лігва драконів. Після того як ваш герой прочитає Слово Сили, воно стане відображатися в інвентарі. Але щоб почати використовувати його, необхідно витратити душу дракона. А для цього необхідно вбити одного з цих крилатих монстрів і поглинути його сутність. Досить складний шлях, особливо якщо у вас немає часу на пошуки. Набагато простіше використовувати спеціальні коди на душі драконів «Скайримі». Але перш ніж дізнатися про них, давайте розберемося, як знайти цих монстрів без використання «неспортивних» методів.

Як роздобути душі драконів

Щоб відкрити і повністю прокачати всі Слова Сили, вам буде потрібно відшукати не один десяток цих крилатих монстрів. Але проблема в тому, що на просторах «Скайріма» дракони трапляються не так часто, як хотілося б. І щоб відшукати їх, доведеться витратити не один ігровий годину. Вивчити Слова Сили, не використовуючи коди на душі драконів «Скайрим», буде проблематично, адже істоти зустрічаються досить рідко. Але якщо ви не хочете застосовувати такі «неспортивні» методи, то можете відшукати крилатих бестій в цих локаціях:

 • Висота "Відкушений мову". Знайти цю локацію можна в горах, южней Рифтена.
 • Осіння сторожова вежа, розташована нижче Айварстеда.
 • Хід Древніх. Ця обитель дракона знаходиться праворуч від Фолкрита.
 • Вершина Північного Вітру. Ця локація захована на північно-заході від Каменя Шора.
 • Пік Давніх – лігво, що знаходиться трохи южней від Морфала.
 • Двоголовий Пік. Ця локація розташована біля руїн Ральдбтхар.
 • Скелетный Гребінь. Ця локація знаходиться в болотах між Рифтеном і Виндхельмом.
 • Кратер Драконівські Зуб – локація, що знаходиться біля Карвастена.
 • Гора Антор. Лігво дракона заховано на вершині хребта, розташованого южней Святилища Азури.
 • У подібних локацій є одна перевага – через деякий час після вбивства в цих місцях з'являється нова крилата бестія. Так що ви можете отримати душу, відвідуючи ці лігва не один раз. Крім того, якщо у своїй подорожі ви будете рідко використовувати «швидке переміщення», то дракони, не прив'язані до якої-небудь локації, будуть часто зустрічатися на вашому шляху в грі «Скайрим».
  Як використовувати коди на "Скайрим" на душі драконів

  Чит-код на душі драконів

  Якщо ви хочете відкрити і вивчити всі Крики, то потрібно вбити більше 50 крилатих монстрів. А на їх пошук піде багато часу. Набагато простіше використовувати спеціальний код на душі драконів «Скайрим 5». Для цього відкрийте ігрову консоль за допомогою клавіші «~». Далі в рядку пропишіть таку команду: player.modav dragonsouls N. Замініть літеру N на кількість душ, які хочете отримати, та введіть дані. Після цього ви зможете відкрити всі Крики без будь-яких зусиль або витрати часу.

  Популярі новини
  Загрузка...