Докладно про ельфійських луках в "Скайриме"

238 0 Новини високих технологій

У «Скайриме», як і в «Обливионе», ельфійські луки представляють собою стрілецьку зброю, завдає середній шкоди по противнику. Їх можна відшукати або створити в кузні ще на ранніх стадіях гри. Про те, як це зробити, піде мова в даному матеріалі.

Докладно про ельфійських луках в "Скайриме"

Де знайти ельфійські луки

Цей вид стрілецької зброї стане з'являтися в грі, як тільки герой досягне 19 рівня розвитку. Але на даному етапі вдасться знайти лише звичайні ельфійські луки. І лише після 20-го рівня ви будете знаходити вже зачароване зброю. Де шукати предмет:
 • Цибулю можна знайти у випадковому схованці, контейнері або скрині різних локацій «Висування».
 • Зброя знімається з тіл убитих талморских юстициаров і випадкових супротивників.
 • Один примірник лежить у вітрині Йоррваскра (замок рівня «Експерт»).
 • Знайти унікальний ельфійський лук «Смерть Фириниела» можна при проходженні квесту «Поки смерть не розлучить нас». Це завдання ви отримаєте у темного Братства. Предмет володіє всіма звичайними властивостями, до того ж на нього накладено ефект з втратою холодом. Зброя захована на балконі, до якого веде двері, розташована ліворуч від входу в Храм Богів (Солитьюд). Врахуйте, що до початку квесту ви не знайдете предмет у цьому місці.


  Докладно про ельфійських луках в "Скайриме"
  Ельфійські луки продають ковалі і торговці. На покупку такого предмета ви витратите 470 монет, при прокачанном навичці «Красномовство» ціна знизиться. Але якщо не хочете розлучатися з золотом, то створіть зброю самостійно. Про це піде мова в наступній главі.

  Створюємо предмет своїми руками

  Щоб зробити лук самостійно, насамперед прокачайте навичка «Ковальська справа» до 30 рівня. Крім того, в гілці цього вміння ви повинні відкрити здатність «Ельфійські здібності». Для створення потрібні такі компоненти:
 • 2 очищених місячних каменю;
 • 1 злиток ртутної руди.
 • Ці матеріали ви можете купити у торговців або «викопати» з родовищ. Після одержання предмета з кузні не забудьте поліпшити його на Точильному камені. Для цього вам буде потрібно ще один очищений місячний камінь. Якщо хочете зробити отриманий ельфійський цибулю потужніше, то віднесіть його до пентаграмме душ. І зачаруйте його на свій розсуд.


  Докладно про ельфійських луках в "Скайриме"

  Як миттєво отримати ельфійський цибулю в «Скайриме»

  Якщо немає бажання шукати або створювати цю зброю самостійно, то отримати його можна за допомогою читів. Для цього відкрийте ігрову консоль клавішею «~». У діалоговому полі пропишіть наступну сходинку: player. additem 0001399d (кількість предметів). Дужки вказувати не треба. Після цього у вашому інвентарі з'являться всі «замовлені» ельфійські луки.

  Стрілецька зброя в «Обливионе»

  В цій частині гри створювати ельфійські луки в Кузні неможливо. Тому доведеться чимало побігати по локаціях, щоб відшукати зброю. Знайти його можна в випадкових скринях або схованках гри. Але для цього ваш герой повинен досягти як мінімум дев'ятого рівня розвитку. Купити ельфійський цибулю можна у торговців за 360 монет. Це стане можливим після того, як ваш герой прокачается до 12 рівня. Якщо немає бажання витрачати золото або вивчати локації, то отримаєте стрілецька зброя з допомогою консольної команди. Для цього запустіть гру і натисніть клавішу «~». У меню, пропишіть наступну команду: player. additem 000229BF 1. Після цього ельфійський цибуля буде доданий у ваш інвентар.

  Популярі новини
  Загрузка...