Кірка в "Скайриме": опис, знаходження, поради по використанню

374 0 Новини високих технологій

Багато геймери грали в Skyrim. Ця гра завоювала серця любителів комп'ютерних і консольних ігор своєю графікою і можливостями. Приміром, відкритим світом. Гравець створює персонажа, після чого він зможе подорожувати, виконувати завдання, і навіть будувати будинки! В The Elder Scrolls V можна відшукати масу цікавих предметів. Один з таких - кірка. У "Скайриме" цим об'єктом цікавляться багато. Але навіщо він потрібен? Як і де його віднайти?

Короткий опис

Кірка - це інструмент, що представляє собою своєрідний сокира. Він використовується для видобутку покладів руди в шахтах і печерах. Спочатку кірка в "Скайриме" мала тільки мирне призначення.
Кірка в "Скайриме": опис, знаходження, поради по використанню
Цей об'єкт може використовуватися як одноручне зброю, його можна зачарувати. Поліпшення звичайна кірка не підлягає. В The Elder Scrolls V можна відшукати:
 • звичайну кирку;
 • зазубрену кирку;
 • давню нордскую кирку.
 • Кожен з предметів має однакове призначення, але різні параметри.

  Де знайти

  Кирку в "Скайриме" можна відшукати або купити. Але де? Звичайна кірка найчастіше знаходиться близько поодиноких місць знаходження руди або в шахтах. Зазублена - на Глотці Світу, між малахітовими і ебонітовими жилами. Цей інструмент може завдавати 5 одиниць шкоди електрикою і прокачує ковальські навички персонажа.


  Нордская кірка дозволяє видобувати не тільки руду, але і сталгрим. Можна відшукати її, гуляючи по Столстхейму. Стародавня нордская кірка в "Скайриме" дається за виконання завдання "Послуга за послугу". Предмет продає Бальдор Залізний Рой в Столсхейме.

  "Білий іній"

  Є ще одна кірка в "Скайриме". Вона називається "Білий іній". Цей об'єкт з'являється після установки Skyrim: Dragonborn. Він може використовуватися і як звичайна кірка, і як зброя. "Білий іній" б'є холодом, уповільнює противника на 50 % на 3 секунди і може заморозити його. Заряду вистачає на 46 ударів. Розібрати "Білий іній" на пентаграмме душ не можна.
  Кірка в "Скайриме": опис, знаходження, поради по використанню
  Дана кірка в "Скайриме" видається за квест "Розкопки". Вона може бути куплена у Ралиса Седариса в кургані Колбьорн.

  Коди на отримання

  Є більш простий спосіб отримання досліджуваних об'єктів. Мова йде про використання ігрової консолі. З її допомогою можна видати себе будь-який предмет в The Elder Scrolls V. Ось коди кирки в "Скайриме":
 • Звичайна - player.additem E3C16 1.
 • Зазублена - player.additem 001019D4 1 або 001019D3 1.
 • Стародавня нордская - player.additem XX0398E6 1.
 • "Білий іній" - player.additem XX0179C9 1.
 • Популярі новини
  Загрузка...