Драконьи крики: проходження, поради, секрети

285 0 Новини високих технологій

Драконьи крики в Skyrim, відомі як Сила Голосу або Ту'розум – різновид магії, підвладна лише Драконорожденному. Ці фрази вивільняють величезний заряд сили, здатний відкинути, роззброїти або знищити супротивників, а також заспокоїти звірів або зробити гравця невразливим до втрати. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся все про те, як відшукати, відкрити і використовувати Слова Сили.

Драконьи крики: проходження, поради, секрети

Як відкрити і використовувати драконьи крики в "Скайрим"

Всього головний герой може вивчити 20 Ту'розум, причому кожен з них складається з 3 Слів Сили. Чим більше фраз вкладається в драконьи крики, тим сильніше заклинання. Деякі Ту'розум ви відкриєте під час проходження основної сюжетної лінії, інші ж доведеться пошукати. Для цього знадобитися знайти Стіну Сили, на якій написані слова з драконячого мови у вигляді рун. Щоб вивчити його, постійте поруч 2-3 секунди. Але поглинути слово – це тільки початок. Перш ніж використовувати його потрібно витратити душу літаючого монстра. Тепер, щоб видати драконьи крики, досить вибрати відповідне заклинання і натиснути клавішу Z.


Драконьи крики: проходження, поради, секрети

Де знайти Слова Сили

Дізнатися про місцезнаходження Стін можна різними способами. Іноді вам будуть доставляти лист, в якому вказано джерело Сили. Після прочитання записки на локації з'явитися маркер і до неї буде легко добратися. Якщо ви не хочете чекати, то дізнатися про нових локаціях можна у Арнгейра – ватажка Седобородых. Персонаж із задоволенням поділиться інформацією про Стінах Слів. Але це стане можливим лише після проходження основної сюжетної лінії. Крім того, побачити всі потрібні точки можна на карті драконівських криків Skyrim, представленої нижче.
Драконьи крики: проходження, поради, секрети

Квестові Слова Сили

Навіть якщо ви не хочете шукати Стіни і використовувати магію голоси, то деякі драконьи крики доведеться вивчити під час проходження сюжетної лінії. Перше, що ви дізнаєтеся – це слово «Шторм» Ту'розуму «Стрімкий ривок». Про нього вам повідають Седобородые при проходженні завдання «Шлях Голоси». Завдяки цьому крику ви зможете переміщатися на великі відстані за секунду.


Друге слово «Лють» ви знайдете в локації Упокоище, захованої на південно-заході від Солитьюда. До цього місця можна дістатися за виконання квесту «Підпалюй» від Колегії бардів. Останнє слово «Вихор» знаходиться в локації Вольскигге, розташованої північніше Лісового Оплоту. В це місце не ведуть завдання, тому доведеться шукати його самостійно.
Драконьи крики: проходження, поради, секрети
Седобородые навчать вас словами «Рівновага» і «Поштовх» крику «Безжальна сила». Цей крик допоможе відштовхувати супротивників на кілька метрів. Останню фразу заклинання ви дізнаєтеся в підземеллі Вітряний пік. Ця локація знаходиться західніше Ривервуда. Потрапити сюди можна при проходженні однойменного завдання від ярла Вайтрана, або виконуючи квест «Золотий кіготь», який ви візьмете у місцевого торговця. Наступні драконьи крики - «Драконобой», «Поклик Дракона» і «Чисте небо» - необхідні лише під час основної сюжетної лінії. Ви пізнаєте їх моментально, не витрачаючи на відкриття душі літаючих монстрів. Вони не несуть користі в іншій грі, тому не варті пильної уваги.
Останній квестовый Ту'розум – «Поклик Доблесті». Заклинання викликає героя Совнгарда, який прийде вам на допомогу в бою. Цьому слову вас навчать у завданні «Драконоборец».

Вогняна магія

Хочете наносити максимальний шкоди противникам? Обов'язково вивчіть драконівські крик «Вогняне дихання». Цей Ту'розум робить вас справжнім монстром, адже при прочитанні слів з вашої горла виривається стовп полум'я. Щоб знайти заклинання, відвідайте локацію Розділене ущелині, що у володінні Фолкрита. Печера захована пасткою Грота Утоплеників. Наступну фразу ви виявите в Стародавньому каирне. В цю локацію герой потрапить при проходженні квестів від гільдії Соратників. Останнє слово крику написано на стіні, розташованої на вершині Глотка Світу. Сюди вас приведе основна сюжетна лінія квестів.

Заморожувальні магія

Один з найбільш корисних драконівських криків «Скайрим» — «Крижана форма». Завдяки цьому Ту'розум ви зможете перетворити декількох супротивників в застиглі брили, що дуже корисно в бою. Але для цього доведеться відшукати всі три фрази заклинання. Першу з них ви прочитаєте на Горі Антор, розташованій південніше Вінтерхолда. Другу фразу вивчіть у Саартале. У це підземелля можна потрапити при проходженні квесту від Гільдії Магів. Останнє слово заховано в локації Фростмир, що знаходитися на південно-заході від Данстара.
Ще одне «зимовий» заклинання — «Морозний подих». Цей крик завдає шкоди холодом, і вельми корисний проти вогняних істот. Фрази Ту'розуму заховані в наступних локаціях: Вівтар Народженого Небом, Фолгунтур, Скелетный гребінь.
Драконьи крики: проходження, поради, секрети

Корисні заклинання

Крім бойових Ту'розум, у грі є декілька драконівських криків, які допоможуть при проходженні основних і додаткових завдань. До них відносяться:
 • Бесплотность. Ту'розум робить героя невразливим до будь-якого урону. Перше слово цього крику ви знайдете в локації Устенгрев (квест «Ріг Юргена»). Друге заховано в печері Залізний Курган, розташованої пасткою Виндхельма. Останнє ви дізнаєтеся в Оплоті Втрачена Долина.
 • Гармонія Кін. Крик допомагає заспокоїти тварин. Фрази заклинання заховані в локаціях Рангвальд, Обитель Раннвейг і Курган Похоронний Вогонь.
 • Голосовий кидок. Ту'розум змушує супротивників шукати джерело звуку. Всі три слова крику написані на стіні, захованої на Двоголовому піку. Ця гора розташована на північ від фортеці Феллглоу.
 • Дружба зі звірами. Заклинання закликає диких створінь, які будуть захищати вашого героя. Фрази крику ви знайдете в локації Хід Древніх, Ангарвунд, Гробниця Исграмора.
 • Уповільнення часу. Це слово «заморожує» все навколо, що дає вам можливість втекти або отримати перевагу в бою. Першу фразу відшукайте у Відьминій гнізді, друга написана на стіні, розташованої в Лабиринтиане. Останню частину заклинання ви виявите в печері Корваньюнд.
 • Переляк. Вигукування заклинання викликає жах у противників. Фрази ви відшукайте в локаціях Висота Відкушений Мову, Лабіринт Шалидора, Пристаріла скеля.
 • Роззброєння. Цей крик виб'є зброя у ваших противників. Фрази заклинання ви знайдете на Піку Древніх, в Срібному лігві і локації Снігова Завіса — Святилище.
 • Смертний вирок. Ту'розум робить супротивників слабше і уязвимей для зброї або заклинань. Щоб відкрити слів крику відвідайте локації Осіння сторожова вежа, Забута печера, Притулок Темного Братства.
 • Шепіт Аури. При прочитанні ви зможете побачити всіх живих істот, що знаходяться поруч з вами. Фрази знаходяться в локаціях Вершина Північний Вітер, Валтум, Волундруд.
 • Елементна лють. Це заклинання збільшує швидкість ударів вашого зброї. Щоб його вивчити вирушайте в Кратер Драконівські зуб, а потім в бастіон Кричущий вітер. Остання фраза знаходиться на стіні біля Статуї Меридии.
 • Необов'язково шукати слова драконівських криків в тому порядку, що вказаний у цьому списку. Адже фрази активуються незалежно один від одного. Тому плануйте пошук Стін Слів так, щоб нічого не відволікало вас від пригоди.

  Драконьи крики: проходження, поради, секрети

  Як моментально вивчити заклинання

  Якщо немає часу і бажання вивчати всі локації в пошуках Ту'розум, то скористайтеся кодами на драконьи крики. Для цього перейдіть в консоль ігри, за замовчуванням це клавіша «~». У полі введіть наступне: player. teachword (ID крику). Дужки вводити не потрібно. Список читів для Слів Сили:
 • Безжальна Сила – 00013E07.
 • Бесплотность – 00032920.
 • Гармонія Кін – 0007097E.
 • Голосовий кидок – 0007097F.
 • Грозовий Зов – 0007097D.
 • Драконобой – 00044250.
 • Дружба зі звірами – 0005FC77.
 • Уповільнення часу – 00048AC9.
 • Поклик доблесті – 0005196A.
 • Поклик дракона – 00046B8C.
 • Переляк – 0002395A.
 • Крижана форма – 00070980.
 • Морозний подих – 0005D16B.
 • Вогняне дихання – 0003F9EA.
 • Роззброєння – 00070981.
 • Смертний вирок – 0007097C.
 • Стрімкий ривок – 0002F7BA.
 • Чисте небо – 0003CD34.
 • Шепіт аури – 0007097B.
 • Елементна лють – 00032921.
 • Приміром, якщо хочете відразу відкрити крик «Уповільнення часу», то в консолі пишіть наступну фразу: player.teachword 00048AC9. Після цього заклинання буде додано у ваші вміння.
  Драконьи крики: проходження, поради, секрети

  Як видавати драконьи крики в реальному житті

  Перегортати меню швидкого пошуку під час битви не так вже зручно. І нерідко на пошук і активацію потрібного Ту'розуму йде чимало часу. Виправити цю ситуацію допоможуть спеціальні моди на драконьи крики в «Скайрим». Завдяки модифікації Thu'u Mic, придуманою і створеної Бенджаміном Суинбексом, ви зможете видавати Ту'уми, просто промовивши або прокричавши їх у мікрофон. Досить завантажити і встановити мод і запам'ятати потрібні слова, щоб насолодитися пригодами по-новому.

  Популярі новини
  Загрузка...