Новини високих технологій
» » Драконні жерці в "Скайримі": місце розташування масок жерців, моди і проходження квестів

Драконні жерці в "Скайримі": місце розташування масок жерців, моди і проходження квестів

23-04-2018, 08:20
934
Найпершими слугами драконів у всесвіті "Древніх Сувоїв" були відомі Драконні Жерці з Скайріма. Місцями їх проживання вважаються самі різноманітні локації, наприклад, Лабиринтиан, нордские руїни і Стіни Слів із зображеними на них Словами Сили. Якщо гравець захоче їх відшукати, то в першу чергу він повинен звернути увагу на ті місця північної провінції, де дракони колись були культом поклоніння.

Загальна інформація

Коли гравець порушує спокій Жерців, вони повстають і нападають на нього. Під час бою Драконні Жерці Скайріма користуються різними заклинаннями і здатністю призову істот. Те, що їм вдалося стати безсмертними личами-некромантами, говорить про їх могутньому минулому.


У грі також існує спеціальний спелл, який дозволяє Довакину закликати собі на допомогу послідовників Драконячого культу. Головною умовою для заклинання остання маска Жерців — Конарик. Зазначимо, що призываемые таким чином лічі значно поступаються в силі іменним персонажам.
Докладна інформація про Драконі культі зберігається в книзі "Війна драконів".

Жерці проти Довакина

Будь-яка битва вимагає правильної тактики, і битва з Драконніми Жерцями Скайріма не є винятком. Для початку ми розглянемо основну поведінку противника в бою. Як вже було сказано раніше, лічі-некромант люблять користуватися магічними спеллами, а також закликати різних істот. Непідготовлений гравець середніх рівнів навряд чи вистоїть проти такої сили. Саме тому відправлятися до місця розташування Драконівських жерців Скайріма краще на високій прокачування або після ретельної підготовки.


Крім величезної сили, послідовники Драконячого культу володіють високою живучістю. У ближньому бою вони не настільки ефективні, як на далекому, тому супротивник буде намагатися відійти від гравця як можна далі. Жерці не люблять стояти на одному місці, тому вони завжди змінюють своє положення. Під час пересування вони використовують унікальну силу своїх зачарованих посохов. Якщо удар потрапляє за Довакину, то його здоров'я почне стрімко зменшуватися.

Відповідна тактика

Взявши до уваги всю вищезазначену інформацію, можна уявити, як повинен проходити бій. Найбільш виграшна стратегія полягає в декількох нескладних діях, потребують неодноразового повторення. Для початку ми вимовляємо ту'розум, який уповільнює час, і б'ємо по противнику кілька разів. Ліч не зможе ухилитися від всіх атак відразу, тому який-ніякої шкоди він все ж таки отримає. Далі підбігаємо до нього ближче, щоб скористатися самими потужними артефактами, наприклад, Сяйвом Світанку або Бритвою Мерунеса. Якщо жрець встиг покликати собі на допомогу кількох істот, то можна спробувати скористатися спеллом Ланцюгова Блискавка (або ціпком, у якого є такий же ефект). Однак якщо говорити про найбільш ефективне зброю, то це, безумовно, заклинання школи Руйнування. Вони допоможуть пробити не тільки броню Драконівських Жерців Скайріма, але і будь-якої іншої нечисті. У свою чергу, використання крижаних заклинань і ту'умів практично марно.

Маски Драконячого культу

Вісім Жерців (тринадцять разом з Dragonborn) вважаються іменними. Кожен з таких послідовників зберігає у себе унікальну маску з різними дивовижними ефектами. У всіх масках Драконівських Жерців Скайріма укладена особлива сила — це може бути здатність керування великою вагою, або бонус до магічної енергії.
Все це робить Жерців дійсно складними опонентами для простого гравця. Деякі з них можуть бути наділені тими ж самими здібностями, що й Довакин. Мова йде про розуміння драконячого мови, а також про вміння використовувати певні ту'уми. Після виявлення всіх іменних масок (плюс дерев'яна), у гравця з'являється можливість знайти останню і найсильнішу з них — Конарика.

Маски Драконівських Жерців Скайріма — де їх знайти? Частина 1

Збирати маски можна не тільки заради магічних бустов — також вони відкривають доступ до додаткового квесту, пройшовши який можна отримати останню, саму потужну маску. Дерев'яна — за цією маскою гравцеві доведеться відправитися в Лабиринтиан. Її головна властивість — переміщати свого володаря в часі. Якщо надіти Дерев'яну маску в гробницю, неподалік від вівтаря культу, то можна відправитися назад в минуле. Перед гравцем з'являться кілька п'єдесталів, на які необхідно помістити вісім масок Драконівських Жерців Скайріма. Таким чином ми відкриємо прохід до останнього артефакту. Для того щоб переміститися назад в даний, досить забрати Дерев'яну маску.
Вольсунг — захована в нордских руїнах Вольскигге. Надівши її на себе, гравець зможе отримати доступ до нескінченного запасу кисню, щоб перебувати під водою, і збільшити переносимий вага на 20 одиниць. Серед її головних властивостей можна також відзначити отримання двадцятивідсотковій знижки на весь товар у торговців. Морокеи — за третьою маскою Довакин повинен знову відправитися в Лабиринтиан. Підходить всім магам, так як повністю регенерує ману.

Продовжуємо полювання за масками. Частина 2

Вокун — ще одна маска, відповідна магам, розташовується в межах руїн Високих Брам. Завдяки її магічним властивостям герой може використовувати під час заклинань (тільки школи Ілюзій і Зміни) на 20% менше мани. Кросис — захована в локації Двоголовий пік. Ця маска підходить того типу гравців, які вважають за краще вести прихований і швидкий бій. З її допомогою можна збільшити на 20% навички лучника, стелса, а також уміння алхіміка. Отар — під час пошуків шостий маскою гравець відвідає простори Рангвальда. Отар вважається своєрідним бонусом до здібностей усіх "танків". Завдяки їй герой отримує збільшену на 30% стихійну захист. Захист діє проти холоду, вогню і електрики. Хевнорак — розташовується у межах Валтума. Маска дає сильний імунітет і захищає гравця від всіх хвороб і отрут, якими так багата північна провінція.
Рагот — зберігається в Форелхосте. Завдяки тому, що маска Рагот збільшує рівень сили на 70 од., її можуть використовувати воїни. Накрин — останній артефакт, який захований в нордских руїнах Скулдафн. Маска улюблена всіма учням шкіл Руйнування і Відновлення. Вона збільшує магічний шкоди (на 50 од.) і зменшує поглинання мани заклинаннями (на 20%).

Маска Конарика

Після того як гравцеві вдалося зібрати всі існуючі маски, він отримує доступ до Святилища Бромьунара. Всередині зберігається головна і сама сильна маска — Конарик. Її унікальні властивості наділяють персонажа справжнім безсмертям. Працює маска Конарика за наступним принципом: коли здоров'я Довакина наближається до нуля, він отримує здатність миттєвого зцілення. В цей же час він завдає супротивникам вельми значущий шкоди.

Конарик — Драконівські жрець

Для розширення ігрового лора стараннями моддерів був створений досить цікавий мод на Драконівських Жерців Скайріма. Він додає в гру новий квест про великому і жахливому Конарике, з яким може битися Довакин. В якості нагороди за проходження модифікації гравець отримує ту саму маску Конарика, правда, з більш поліпшеними характеристиками і бустами.
Квест починається зі святилища Бромджунаар (локація Лабиринтиан) — там, неподалік від бретонського скелета, знаходиться кривава записка. Читаємо її і виконуємо всі умови. Після цього знаходимо Конарика і боремося з ним в нерівному бою. Вбиваємо Жерця і забираємо вдосконалену Маску — квест завершено!
Цікаво по темі
Формат MHT: чим відкривати
Формат MHT: чим відкривати
У цій статті ми поговоримо про те, чим відкривати MHT, але перш варто пояснити, що це за формат. Якщо коротко, то він є форматом інтернет-сторінок
Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?
Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?
Говорячи про квестових предметів в легендарній грі The Elder Scrolls V: Skyrim, не можна не згадати про драконі сапфіровому пазурах. Пропонуємо
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Під час своїх подорожей Довакин нерідко зустрічає різноманітні рудні жили. Якщо в інвентарі знайдеться кірка, йому вдасться не тільки добути трохи
Обтравочна маска в "Фотошопі" (Clipping Mask Photoshop). "Фотошоп" для чайників
Обтравочна маска в "Фотошопі" (Clipping Mask Photoshop). "Фотошоп" для чайників
Потужний графічний редактор Adobe часто лякає новачків функціями і інструментами, які здаються непотрібними і надто складними. Обтравочная маска в