Fallout 2: редактор для збережень гри

312 0 Новини високих технологій

Постапокаліптичний світ гри Fallout 2 побачив світ у 1998 році. Рольова комп'ютерна гра з вже полюбилися відкритим світом, страждаючим після ядерної війни, була дуже популярна в свій час і по нинішній день вважається однією з кращих RPG-представників. "Фоллаут" пропонує різноманітну варіативність проходжень, свободу дій (поки гравець не вступив в бій, з якого він може вийти переможцем або переможеним). Рішення, що приймаються в грі, впливають на її кінцівку. У грі присутні теми алко - та наркозалежності, сексу, організованої злочинності, проституції, політики, рабства.

Fallout 2: редактор для збережень гри
Створення персонажа засноване на системі S. P. E. C. I. A. L., яка використовується в усіх іграх всесвіту Fallout і визначає геймплейний стиль гравця. У грі персонаж відкрито подорожує, взаємодіючи з NPC і їх організаціями, допомагаючи або караючи їх, тим самим визначаючи свій шлях. Небезпечний постапокаліптичний світ недружелюбний і надає гравцеві безліч завдань і шляхів їх вирішення.


Реіграбельность Fallout 2 висока, її дуже люблять геймери-"ветерани", які грали в неї ще в ті часи, коли ринок комп'ютерних ігор не був перенасичений і контент дійсно мав значення. Для полегшення і різноманітність геймплея існує безліч модов і редактори збережень.
Fallout 2: редактор для збережень гри

Вибір редактора збережень Fallout 2 російською

Редакторів для збережень гри Fallout 2 існує кілька різних авторів. Кращими є ті, які підтримують встановлені в грі моди, а також російську мову. Приміром, редактор, що підтримує моди Resurrection, Nevada і т. д.

Як встановити редактор збережень Fallout 2

Після скачування архіву потрібно натиснути на нього правою кнопкою миші і розпакувати в папку з файлом .exe, який запускає мод.
  • У налаштуваннях редактора вказати шлях, що веде в цю папку з модом.
  • У відкритому редакторі заповнити 2 поля у графі Override: у першому рядку вказати назву гри (FALLOUT2), у другій вказати файл .cfg - конфігурації вашого мода (наприклад, fores.cfg).
  • Натиснути ОК, потім оновити.
  • Переконайтеся, що у графі Game обрана Fallout 2.
  • Популярі новини
    Загрузка...