Новини високих технологій
» » Fallout New Vegas: Бункер Залишилися і моди на зброю

Fallout New Vegas: Бункер Залишилися і моди на зброю

15-09-2017, 13:09
471
У грі Fallout New Vegas Бункер Решти є таємним будівлею, в яке можна потрапити тільки з допомогою секретного слова. В цьому будинку користувачів чекають люди, які вижили, і цінні предмети. Серед них Броня Залишилися, і саме заради неї варто пройти весь шлях до отримання пароля.

Опис та місце розташування

У проекті Fallout New Vegas Бункер Залишилися повністю прихований під землею. Зовні видно тільки вхід до печерного тунель, який виведе до центральних броньованим дверям. Знайти цю печеру без певних знань майже неможливо.


Якщо на карті встановити шлях до цієї локації, то гра пропише маршрут через хімічну лабораторію Ред-Року, але цим шляхом пройти не вдасться, так як дорогу перегороджують високі гори. Їх варто обійти з східної сторони і слідувати по дорозі на Джейкобстаун. Коли гравець пройде трохи шляху, стане зрозумілим, як можна добиратися у цю локацію. Надалі ця порада стане в нагоді при пошуку шляхів до бункера.

Початок шляху в бункер

Кожному користувачу варто знати, що в Fallout New Vegas в Бункер Залишилися пароль можна отримати від супутника по імені Аркейда Геннона. Тільки він може видати завдання головному герою і відкрити секретне слово на доступ до сховища. Для початку слід попрямувати в локацію Старий Мормонський Міст і взяти цього неігрового персонажа в свою команду. Наступним кроком стане виконання дій по заслузі довіри даного супутника. Подібне можна зробити кількома способами. Наприклад, сказати Аркейду, що ви збираєтеся вивідати всі плани Цезаря або знайти виправдання вбивства Андерсона під час завдання «Пошуки Уайта».


Іншим простим способом є відвідати місце катастрофи гвинтокрила і вислухати розповідь Геннона в локації "Штаб-квартира РЕПКОНН". Це не займе багато часу, та довіру буде заслужено. Після цього потрібно проходити сюжетні квести до моменту, поки НПС не видасть своє завдання. Тільки такий шлях передбачає відкриття в Fallout New Vegas Бункера Залишилися.

Завдання для доступу

Як потрапити в Бункер Залишилися в Fallout New Vegas, користувач зрозуміє, якщо візьме завдання Аркейда. Зробити це можна після знищення Братства Сталі, містера Хауса або виконання місії «Джокер: Зміна керівництва», але тільки при наявності довіри з його боку. Після цього він розповість свою історію і дасть квест «Давні часи». У його ході головному герою доведеться зібрати команду досвідчених старих бійців і переконати їх ще раз вступити у військові дії. Перший знаходиться в Джейкобстауне, і звуть його Доктор Генрі, другий - Канібал Джонсон - з власної печери, а третій живе у Вестсайді і носить ім'я Джуда Крегер. Четвертий, Оріон Морено, проживає у невеликому будинку біля великих плантацій здольників, і останній, Дейзі Вітмен, ховається в Новаке. Після пробіжки по локаціях і розмови з усіма ними повертайтеся до Геннону. Зустріч з друзями поставить перед соратником складний вибір – виконувати волю батька або відмовитися від цього. У цих роздумах користувачі можуть підтримати його або схилити до однієї зі сторін.

Дії в бункері

Після виконання завдання Аркейда користувач зможе потрапити в Бункер Залишилися в Fallout New Vegas. Проходження на цьому не закінчується, адже у будівлі якраз проходить брифінг. Наближається фінальна битва між силами Легіону і Республіки. Воєначальник Крегер надає гравцеві ключовий голос у цьому питанні. Якщо вибрати сили Республіки, то Оріон Морено в запалі злості заблокує всі двері, одягнеться в броню і його доведеться вбити. При прокачанном красномовстві можна відмовити його від цього вчинку. Якщо обрати Легіон, то Канібал Джонсон покине ряди воїнів притулку і його відрадити буде неможливо. Після завершення всіх цих дій користувачеві подарують комплект потужної броні Залишилися. Це не залежить від того, яку сторону вибере користувач і вб'є чи Морено. Локація приваблює незвичайним зовнішнім виглядом і цікавими героями.

Модифікації арсеналу

Моди на зброю в Fallout New Vegas варто встановити будь-якому гравцеві, адже вони додають багато нових гармат для використання в бою. Велика кількість доповнень орієнтовані на появу в проекті гармат нового покоління. Серед таких варто відзначити файли дробовика Tactical Mossberg 590A1 автоматичної гвинтівки HK 417 снайперської зброї Remington 700 і іншого. Серед найбільш цікавих моделей, які додають моди на зброю в Fallout New Vegas, присутній важільний обріз, вінчестер різної колірної забарвлення і гвинтівка Драгунова (СВД). Встановлюються модифікації простим закиданням файлом в кореневу папку з файлами оригінальної гри. Варто згадати, що розробники проекту робили гармати згідно з атмосферою постапокаліпсису, і деякий нова зброя буде виглядати не дуже естетично. Тим не менш отримати ще більше видів знарядь для вбивства ворогів повинні всі фанати. Зробити це можна в будь-який момент, незалежно від того, наскільки далеко ви просунулися по сюжетній лінії. Крім модифікацій на арсенал, для гри зроблено багато інших додатків, які сильно змінює внутрішній світ.
Цікаво по темі
Missing operating system: що робити з помилкою?
Missing operating system: що робити з помилкою?
Одним з найбільш неприємних і викликають шок у користувачів повідомлень при старті операційної системи є поява на чорному екрані рядка Missing
Силова броня і ядерний блок Fallout 4
Силова броня і ядерний блок Fallout 4
Використання силовий броні в Fallout значно полегшує процес проходження гри. Розберемося докладніше в питаннях використання силовий броні, а також
Силова броня в Fallout 4: опис і розташування
Силова броня в Fallout 4: опис і розташування
Силова броня – це найкращий захист в світі Fallout 4. Одягнувши її, персонаж перетворюється в ходячу ...
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри
Будь-який геймер кілька раз у житті стикався з проблемою, коли гра дуже погано запускається на комп'ютері. Причина цьому - високі системні вимоги та
Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?
Проводка Fallout 4. Де знайти проводку в Fallout 4?
Життя в постъядерной пустки важка, і досить часто гравці "Фоллаут 4" стикаються з нестачею тих чи інших матеріалів, необхідних для створення корисних
Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?
Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?
Багато гравці стикаються з однією проблемою в грі Fallout 4: не видно замок і шпильку при зломі. Це досить неприємна ситуація, адже якщо не відкрити