Опис і особливості всіх ДЛС для «Скайрим»

157 0 Новини високих технологій

Встановивши ДЛС для «Скайрим», ви зможете взяти участь в захоплюючих пригодах, вивчити ще більше умінь і заручитися підтримкою нових соратників. Але смаки у всіх різні, якась частина завантажуваного контенту цілком може бути вам нецікава. Які з додатків вам потрібні, а які ні, дізнаєтеся з нашої статті.

Dawnguard

Сюжет цього DLC присвячений протистояння людей і вампірів. Хтось Харкон намірився вчинити жахливий злочин погасити Сонце, а Довакин може перешкодити негідникові зробити це, або допомогти здійснити задумане.
Опис і особливості всіх ДЛС для «Скайрим»
Що стосується нового контенту, то його в додатку дійсно багато. Так, у вашому розпорядженні буде основна сюжетна лінія, десятки додаткових завдань, унікальні локації, а також нова екіпіровка, заклинання і компаньйони. Окремо варто виділити появу можливості прокачувати на дереві здібностей вампіризм і ликантропию.


Hearthfire

Друга за рахунком офіційне ДЛС для «Скайрим». По суті, нічого не додає в сюжетному плані, але зате дає гравцеві можливість спроектувати і побудувати будинок для свого персонажа. Більш того, вже готове житло можна всіляко облаштовувати, розвішуючи по стінах трофеї і розставляючи меблі в кімнатах.
Опис і особливості всіх ДЛС для «Скайрим»
Звичайно ж, власний будинок потрібен не тільки для краси. Він несе і певну практичну користь. Приміром, ви зможете облаштувати поруч з житлом сад і вирощувати в ньому алхімічні інгредієнти, будь-яку з кімнат можна обладнати майстерню або лабораторію, а потім виготовити в ній відповідну екіпіровку. Маючи в розпорядженні дім завжди можна привести у нього дружину і завести дитину.


Dragonborn

Це додаток примітно тим, що дозволить вам покинути провінцію Скайрим і відправитися на таємничий острів Солстхейм. Сюжет побудований навколо протистояння Драконорожденных, з якого, як не складно здогадатися, Довакину належить вийти переможцем.
Опис і особливості всіх ДЛС для «Скайрим»
Нового контенту третє DLC додає чимало. У вас буде можливість вивчити нові крики і заклинання, знайти книги із забороненою магією, побувати в даэдрическом вимірі і багато іншого. Крім того, встановивши це додаток, ви нарешті зможете приручити дракона.

Legendary Edition

Може здатися, що це просто базова гра «Скайрим» з усіма ДЛС, але насправді в Legendary Edition розробники додали чимало покращень, які вносять різноманітність в геймплей. Приміром, з'явилися нові анімації добивань, битви верхи, просунута система розвитку героя, що дозволяє прокачуватися до нескінченності, і багато іншого.

Популярі новини
Загрузка...