Будівельні матеріали гри "Скайрим": кар'єрний камінь

494 0 Новини високих технологій

Після виходу доповнення Hearthfire гравці отримали можливість придбати земельні наділи і побудувати маєтку на свій розсуд. Але не все так просто, і для того щоб витівка вдалася, вам знадобиться чимало різних предметів, які необхідно шукати по всій карті гри «Скайрим». Кар'єрний камінь, а саме про нього піде мова в цьому гайде, один з основних будматеріалів, і для створення будинку цей предмет потрібно в величезній кількості.

Будівельні матеріали гри "Скайрим": кар'єрний камінь

Купівля будматеріалу

Для побудови власного маєтку вам буде потрібно багато різних предметів, але є основні будматеріали, без яких неможливо навіть закласти фундамент у грі «Скайрим»: кар'єрний камінь, глина, дерево. Всі ці предмети можна придбати у свого управителя. Якщо у вас ще немає «наглядача» маєтку, то наведіть будь-якого хускарла в своє майбутнє житло, і він обов'язково погодиться доглядати за вашим будинком у грі «Скайрим». Кар'єрний камінь обійдеться вам в досить круглу суму, незважаючи на те, що він досить дешевий, адже його потрібно дуже багато. Якщо хочете заощадити, то беріть кайло в руки і вирушайте шукати поклади цього предмета. Але перед цим викладіть все зайве з інвентарю, щоб не було перевантаження, адже цей будматеріал дуже важкий.


Будівельні матеріали гри "Скайрим": кар'єрний камінь

Де в «Скайримі» кар'єрний камінь

Знайти цей матеріал ви зможете неподалік від свого маєтку. Звичайно, доведеться трохи попетляти по окрузі, адже родовище зазвичай заховано. Для того щоб його відшукати, знайдіть невеликі гори або скелі біля маєтку. А тепер придивіться до них уважніше, адже вони і є джерелом цього будматеріалу в грі «Скайрим». Кар'єрний камінь, а точніше його родовище, зазвичай трохи світліше, ніж інші гори. Крім того, в якості підказки поруч з ним часто лежать кирки. Тепер можете приступати до видобутку, а вона виглядає як звичайна розробка родовищ металу.

Популярі новини
Загрузка...