Храм джедаїв - фортеця ордену

270 0 Новини високих технологій

"Зоряні війни" – найбільша космічна сага з коли-небудь знятих. Величезна всесвіт, наповнена неймовірними за своїм змістом історіями. Основою всього сюжету є протистояння лицарів джедаїв і егоїстичних ситхів. Ці дві армії представляють одну з сторін великої сили, яку використовують якій поклоняються. Храм джедаїв є основною будівлею, яке просякнуте їх вченням, а всі лицарі нерозривно пов'язані з ним.

Храм джедаїв - фортеця ордену

Релігія і храми

Будь-яке релігійне вчення знаходиться в тісному взаємозв'язку з місцями, які володіють певним символізмом, а іноді і сенсом. Як правило, їх називають храмами. Особливі споруди, які переповнені духовною силою і в яких коштує особлива атмосфера. Земля, на якій вони зведені, вважається святою, а будь-яка наруга над нею або самою будівлею – страшним злочином. До речі кажучи, храм на Корусанте є прямою відсиланням до Храму бога в Єрусалимі.


Храм джедаїв ж куди більш важливий, ніж подібні споруди в інших релігіях. Це не просто місце релігійних обрядів, це справжня база стародавнього лицарського ордену, що використовує велику силу для досягнення ідеалів справедливості у всій галактиці. Можна сказати, що це повноцінна високотехнологічна фортеця, просочена силою. Найдавніші храми хоч і не використовуються, але все ще несуть в собі сильний відбиток сили і містять забуті або добре заховані древні знання. Наприклад, інформацію про тонкий баланс між темною і світлою сторонами сили, який дає неймовірне просвітлення і могутність.
Храм джедаїв - фортеця ордену

У часи розквіту

У більш гарні часи храми джедаїв розташовувалися на багатьох планетах, а орден був досить численним. Вплив лицарів у галактиці було велике. Коли Галактична імперія встановила свою жорстку владу, вона першою справою постаралася повністю знищити все, що було пов'язано з джедаями. Повністю стерти їх з історії Всесвіту. Завдяки фільмам, глядачі знають лише про головному храмі на Корусанте, тобто на столичній планеті Республіки, але були й інші.


Майже античність

Найдавніші храми джедаїв сильно відрізнялися від того, що глядач бачив у фільмах. Тоді лицарі вважали за краще балансувати між світлом і темрявою, тобто вони проповідували баланс і розумне використання великої сили. У часи Республіки ж джедаї давно вже забули про те стародавньому вченні і займають лише світлу сторону сили, всіляко уникаючи її темних проявів.
Храм джедаїв - фортеця ордену
У "Зоряних війнах" храмам джедаїв приділяється не так багато уваги, а між тим вони багато розповідають про самій природі сили і про те, як чоловік відкрив здатності до її використання. Традиційно найбільш цікавими є можливості темної сторони, адже вони практично безмежні. Саме цього й боялися сучасні джедаї, а їх загальний страх лише посилював в подаючому надії Энакине його цікавість. Це, в свою чергу, призвело до його переходу на темну сторону і до катастрофічних наслідків, яких ніхто не передбачав.

Страж храму джедаїв

Традиційно ця посада є однією з найпрестижніших в ордені. Зайняти таку посаду може далеко не кожен, адже в основних вимогах до кандидатів вказаний досвід роботи джедаєм. Причому потрібно не стільки час, витрачений на службі, скільки абсолютна вірність. Варти завжди носять формені мантії і маски, що приховують їх особи. Ці бійці присвятили все своє життя служінню на благо ордена і змогли заслужити посаду сторожа.

Що всередині храму джедаїв?

Храм – це не тільки священне для ордена місце, але і постійна база, яка нагадує фортецю. З-за вічного протистояння з адептами темної сторони храми завжди надійно укріплені від нападів ззовні, але погано захищені від зради. Як показала історія, зрадник страшніше будь-якого, навіть самого підступного ворога.
Храм джедаїв - фортеця ордену
Усередині храму розташовані казарми для юних джедаїв, лицарів та магістрів. Особливу важливість має центральний информаторий. Це величезна база даних про все, що відомо людству. У храмі також є приміщення для навчання, змагань і зали для постійних медитацій, з яких відкривається приголомшливий вид на місто. Також у найвищій точці розташоване спеціальне приміщення для магістрів ордену, в якому вони не тільки радяться, але і регулярно медитують.

Популярі новини
Загрузка...