Джеймс Кідд: біографія члена ордена вбивць і проходження завдання з ним

273 0 Новини високих технологій

Джеймс Кідд – один з відомих персонажів в грі «Кредо Вбивць 4: Чорний Прапор». Його особистість оповита таємницею, адже насправді під чоловічим одягом ховається дівчина. Коротка історія про проходження завдань з пошуками персонажа можна знайти в статті.

Дитинство, військова служба

Ім'я Джеймса Кідда молода дівчина Мері Рід взяла вже після того, як вирішила стати піратом. З самого дитинства їй доводилося вбиратися хлопчиком для своєї бабусі, з якою вона жила, бо та не могла терпіти дітей жіночої статі. Так дівчина прожила десять років, після чого поступила на службу матросом у Військово-Морський Флот Великобританії.


Під час перебування в Індії вона познайомилася з тамтешнім лідером ордена вбивць А-Табаем. Мері змогла зрозуміти принципи братства, його цілі припали до душі юної дівчини. Її прийняли в ряди братів, після чого наступна згадка про неї з'явилося через кілька років, в 1715 році. Тоді вона під личиною Кідда зустрілася з головним героєм і декількома іншими капітанами.
Джеймс Кідд: біографія члена ордена вбивць і проходження завдання з ним

Дружба з головним героєм гри

Під ім'ям Джеймса Кідда Марія познайомилася з Едвардом Кенуэем, з яким вчинила набіг на плантацію цукрового очерету. Саме це завдання поклало початок міцну дружбу. Спільно капітани намагалися захистити свою «Піратську Республіку», а також штурмували іспанський корабель під проводом тамплієра Жульєна Дюкасса. Незабаром Мері Рід привела головного героя до скарбниці майя і розповіла, що за цими дверима ховається головоломка, розгадавши яку, можна стати неймовірно могутнім і багатим. Під виглядом Джеймса дівчина показала Едварду таємні шляху в будинок Дюкасса, де виявилася карта з таборами членів ордену. Для неї було шоком дізнатися, що саме головний герой продав цей документ тамплієрам. Вона змусила його попередити інших братів, що на них насувається біда.


Наступного разу двоє піратів зустрілися тільки через кілька тижнів в Юкатані, де Мері познайомила Едварда з А-Табаем.
Джеймс Кідд: біографія члена ордена вбивць і проходження завдання з ним

Подальші пригоди

Під виглядом Джеймса Кідда Мері Рід в Юкатані просить у свого наставника дозволу, щоб Едвард проводив її в храм майя. Вона каже, що той має неземним «зором». Тільки всередині храму дівчина розповіла Кенуэю всю правду про своє братерство і запропонувала приєднатися до них. Наступною спільною місією стала полювання на работоргівця з Голландії Лауренса Прінса, який повинен був привести їх до плененному мудреця Бартоломью Робертсу. Перед початком полювання на нього Мері відкриває Едварду свою справжню особистість. Це стає справжнім шоком для головного героя, але не заважає йому і далі слідувати за нею. Під час виконання завдання дівчина була взята в полон самим мудрецем, який не вірив піратам. Едвард зумів відвернути увагу чоловіка, щоб Рід вибралася. Разом вони зуміли втекти. Їх подальші пригоди - полювання на Джека Рэкхема, піратські промисли і два попадання в полон. Останнє з них закінчилася пологами і смертю.
Джеймс Кідд: біографія члена ордена вбивць і проходження завдання з ним

Пов'язане з Д. Киддом завдання

У завданні «Знайдіть Джеймса Кідда» проходження не найлегше, адже доводиться діяти приховано, щоб не бути виявленими. Величезна кількість ворогів перешкоджає завершенню місії, і пересуватися слід максимально обережно.
Активується завдання після того, як Едвард прибуває в Юкатан. Щоб не бути виявленим, слід активно використовувати кущі, приманити ворога і розправлятися з кожним з них поодинці. Таким методом гравець повинен знищити кілька десятків противників, пересуваючись з точки на точку за стародавніх руїн. Потрібне місце буде на самій вершині, де можна знайти Джеймса Кідда. Як пройти повз ворогів біля входу вирішувати вже самому користувачеві. Можна вичікувати в кущах, поки ті не наблизяться, або зіштовхувати ворогів з обриву, якщо випаде така можливість.

Популярі новини
Загрузка...