Даріон Могрейн - Верховний Лорд ордена Чорного Клинка

425 0 Новини високих технологій

У цьому невеликому огляді ми познайомимо вас з цікавим персонажем гри World of Warcraft по імені Даріон Могрейн. Цей верховний владика Ордена лицарів Чорного Клинка не раз зустрінеться гравцям, які вирішили заробити репутацію в цій фракції.

Даріон Могрейн - Верховний Лорд ордена Чорного Клинка

Історія

Даріон Могрейн – син великого полководця Александроса Могрейна, одного з лідерів Ордену Срібної Долоні і творця меча Испепелитель. В цьому юнакові з дитинства відчувалася якась невідома сила, яку він використовував в ім'я добра. Після смерті батька, зрадницьки вбитого власним сином Рено, юний воїн вирішив в що б те не стало повернути його до життя. Для цього він відправився в Наксрамос. Але спроба була не дуже успішною – Даріон Могрейн звільнив батька, але сам потрапив під вплив Короля-ліча і влився в ряди нежиті. Ставши новим полководцем лицарів смерті, воїн отримав наказ від господаря покінчити з Червоним Орденом і Срібним світанком.


Звільнення з полону

В бою за Каплицю Останньої Надії полководець зазнав поразки, хоча його військо було значно сильніше супротивників. Але щось пішло не так, і Даріон Могрейн повернувся до свого господаря з звітом. Король Ліч сказав йому, що спеціально відправив його воїнів на смерть лише для того, щоб виманити Фордринга. Впавши в лють полководець накинувся на свого повелителя, але здобути перемогу йому не судилося.
Даріон Могрейн - Верховний Лорд ордена Чорного Клинка
Повержений і зломлений, він кинув свій меч «Испепелитель» Фордингу, і зброю дивним чином очистилося в руках благочестивого лицаря, що змусило Короля-ліча залишити поле битви. Звільнений Даріон поклявся все життя переслідувати колишнього господаря, і для цього створив Орден, в який увійшли його соратники.


Лицарі Чорного Клинка

Ця грізна сила стала головним противником Батоги. Їх соратником може стати будь-хто, будь то орк або людина. Де знайти цю фракцію? Для того щоб вступити в ряди Лицарів Чорного Клинка, гравцеві необхідно вирушити в Крижану Гору, що у Нордсколе. В цій локації мешкає Верховний Лорд – Даріон, з яким ви не раз зустрінетеся, якщо увіллєтеся в ряди Ордену. Щоб вашому персонажу стали доступними представники фракції, а також щоденні завдання, необхідно виконати квест «Непроста робота». Місія ця нескладна, вам знадобиться відправитися в Похмурий звід і знищити пристрій Короля-ліча. Після цього завдання ви станете новачком фракції, але з часом ваша репутація буде рости, і ви отримаєте доступ до багатьох цікавих квестів, таким як «З праху повстаньте», «Злоб любить вогонь!», «Збір інформації» та іншим.
Даріон Могрейн - Верховний Лорд ордена Чорного Клинка

Як підвищити репутацію?

Орден Лицарів Чорного Клинка, засновником якого є Даріон Могрейн, дозволяє підвищити репутацію своїм адептам покупкою Рекомендаційних значків цього Ордена. Для того щоб придбати їх, гравцеві необхідно вирушити в Крижану Корону або Долоран. В будь-якій з цих локацій можна знайти торговця, що продає ці предмети в обмін на окуляри справедливості. Після проходження початкової ланцюжка квестів можна звернутися до Доріану Могрейну та придбати в нього гербову накидку. Після цього гравцю необхідно надягати її при проходженні підземель, розрахованих як мінімум для 80-го рівня. За кожен такий похід репутація персонажа буде істотно збільшуватися. Як тільки ви досягнете максимального поваги, вам стануть доступні рідкісні і епічні предмети цього Ордена. Крім того, ви отримаєте досягнення «Лицарі Чорного Клинка».

Популярі новини
Загрузка...