Видатні особистості Тамріеля: Пелинал Вайтстрейк

289 0 Новини високих технологій

Пелинал Вайтстрейк, також відомий як Лицар Світла – це один з найбільш загадкових героїв Тамріеля. Насамперед він знаменитий тим, що очолив повстання Святий Алессии, завдяки якому люди змогли здобути перемогу над айлейдами. Пелинал є кіборгом, що прибули з майбутнього, а шанувальники вважають його втіленням Шезарра.

Загальна інформація

На жаль, майже ніхто не бачив Лицаря Світла без шолома, тому його зовнішність залишається загадкою. Єдиним джерелом, з якого можна почерпнути хоч якісь відомості про вигляд Пелинала Вайтстрейка, є давня легенда. У ній сказано, що лицар народився з сивим волоссям, а його ліва рука несла убивчий світло. Під час війни людей і ельфів Пелинал зіграв вирішальну роль. Саме він, перемагаючи королів-магів, зміг переломити хід протистояння, тим самим подарувавши людству надію. Під час облоги Вежі Білого Золота лицар поодинці проник в цитадель айлейдов і зміг перемогти Умарила Неоперенного, в якому ельфи бачили свого спасителя. На жаль, вижити після цієї дуелі Пелиналу не вдалося.


Видатні особистості Тамріеля: Пелинал Вайтстрейк
Лицар Світла був похований в гробниці, спорудженої глибоко під містом Вануа. Проте навіть після смерті він наставляв свого племінника, а потім, хоч і не безпосередньо, допоміг людям здобути ще одну перемогу в протистоянні з давнім ворогом.

В Oblivion

У розпал Кризи Облівіона Умарил Неоперенный зумів відродитися в Нирне. Він очолив армію молодших даедра, які під його керівництвом почали здійснювати напади на церкви Дев'яти Божеств, жорстоко вбиваючи всіх парафіян. На щастя, Чемпіон Сіроділа втрутився в ситуацію. Він зв'язався з духом Пелинала, який допоміг йому з пошуком Реліквій Божественного Хрестоносця. Як нескладно здогадатися, це були обладунки Вайтстрейка і його зброю. У підсумку герою вдалося відшукати всі реліквії. Скориставшись їх міццю, Чемпіон здолав всіх послідовників Умарила, а самого короля-чаклуна знищив раз і назавжди.

У Skyrim

В оригінальній версії Skyrim Вайтстрейка, на жаль, зустріти можна. Проте знайшлися ентузіасти, які вирішили виправити цю несправедливість. Загалом, шанувальники Лицаря Світла, безумовно, будуть задоволені. Встановивши на «Скайрим» мод «Пелинал Вайтстрейк», ви отримаєте легендарного героя в якості свого компаньйона. При цьому лицар повністю озвучений і відповідає своєму каноничному образу. Так, наприклад, Сповивав, здавна ненавидить ельфів, виявляє в битвах з остроухими особливу жорстокість.
Видатні особистості Тамріеля: Пелинал Вайтстрейк
Після того як мод буде задіяний, ви зможете відшукати Лицаря Світла в Солитьюде. Але врахуйте, що ви не зможете взяти хрестоносця собі в компаньйони, якщо ваш герой є ельфом, орком або бретонцем.

Популярі новини
Загрузка...