"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради

328 0 Новини високих технологій

Відомо, що в Крижаній Короні монстрів купа, але також будуть попадатися і вельми несподівані предмети. Над створенням Цитаделі дизайнери і художники разом співпрацювали дуже довго, так як автори хотіли зробити так, щоб Цитадель вписалася в дизайн, але і одночасно чимось вирізнялася. Крім незвичайного дизайну тут є Попелястий Союз, нова фракція, яка принесе гравцям певні нагороди. Коли геймери думають, як проходити Крижану Корону, вони часто не знають про те, що найцікавіше полягає в тому, що не тільки боси, але і звичайні моби можуть принести епічний лут, для цього навіть була розроблена абсолютно нова екіпіровка. У рейдах гравців чекає нова механіка - Повітряний бій. У кожній фракції є кораблі, на борту яких можна відправитися на верхні поверхи Цитаделі. Творці стверджують, що вони планували зробити Цитадель Крижаний Корони у вигляді башти.

"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради
Гравці зможуть переміщатися за допомогою пристроїв для телепортації чи ліфтів, на бойових кораблях. Всередині гри є карта, завдяки якій стає легше орієнтуватися.

Історія Короля-Ліча

Десь у Великої Темної Всесвіту є освіта, яка називається Круговерть Порожнечі, воно об'єднує всі світи. Одного разу туди прийшов орк-шаман Нер'Зул, однак його вже чекали. Демон Кил'Джейден не торкнувся дух шамана, але став знущатися над його тілом, і ніякі прохання шамана подарувати йому смерть не приносили результат. Орки так і не змогли завоювати світ, тому Кил'Джейден вирішив, що пора створювати іншу армію, більш слухняну, нещадну, яка під командуванням одного лідера. Він сказав шаманові, що той може слугувати Легіону, або безмежно страждати. Нер'Зул погодився служити, після чого його помістили в кристал, і його свідомість розірвалося, демонічні енергії його змінили, і таким чином Нер'Зул став Королем-Личем.


"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради
Всі, хто пішов за ним, також змінилися, після чого демон пояснив: по всьому континенту Азерот Король-Ліч повинен поширити страх, ненависть, насильство, чуму, щоб більше не залишилося від людей ні найменшого сліду. Заражені чумою стануть нежиттю, а Король мертвих роздобуде собі їх душі. Також демон сказав, що якщо місія буде успішною, то шаманові дадуть нове тіло.

Крижана корона

Брила, де перебував дух шамана, була відправлена на Азерот. Кристал впав у Нордсколе і пошкодився, після чого своїми обрисами він став нагадувати трон. Згодом так і стали називати - Крижаний трон. Нер'Зул зміг досягти свідомості жителів і поневолив багатьох, після чого створив армію, відправивши її до місця свого проживання - льодовику. В цей час він виявляє, що на території Драконячого Цвинтаря живуть люди. Він відправляє туди чуму нежиті. Люди помирають, а потім повертаються у вигляді нежиті. Таким чином, його армія росла, і він її контролював.


Орда розкидана, її залишки намагалися врятуватися. Хто знаходився в Пустотах, хто полонений. Клан під назвою Дрэгонмоу очолював чаклун на ім'я Некрос, який виявив дуже древній артефакт - Душу Демона. За допомогою реліквії він міг контролювати Алекстразу, Королеву драконів (внизу, на фото), після чого зібрав армію, так як планував використовувати драконів і возз'єднати Орду.
"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради
Однак людський маг Ронін і його подруга знищили артефакт, Королева драконів більше не підпорядковувалася чаклуна, вона була обурена, напала на клан.

Новий Король-Ліч

Принц Артас намагався знайти спосіб вберегти свій народ від чуми нежиті, але Нер'Зул влаштував йому пастку і змусив його взяти свій меч, після чого принц втратив душі і став Лицарем Смерті. Врешті-решт він віддав своє тіло Нер'Зулуська і став новим Королем-Личем.
"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради
Після цих подій минуло вже цілих 5 років, але тепер створення стали ще більш підступними, а Король-Ліч незабаром відправить свою армію в атаку. Загроза війни підходить все ближче, і в Азероте збираються найкращі герої, щоб протистояти ворогам і відправитися в саме епічне подорож, мета якої - врятувати Азерот від жахливої долі.

Нордскола

Це континент, на якому безроздільно править Король-Лич, в основному складається з льоду і снігу. Досить великий, можна їздити на деяких тварин і літати. Знаходиться на півночі Азерота і за формою схожий на банан. Також там водяться мамонти.
"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради
Саме там знаходяться Крижаний трон і Крижана Цитадель Корона - вона складається тільки з льодовика. Землі немає, скелясті гори, нічого не росте. Це також будинок Батоги - фракції нежиті. В ній складаються скелети, зомбі, некроманти, лічі і мерці, а керує ними Король Мертвих. Некроманти воскрешають трупи, Також є баньши. Є й божевільні смертні, в основному люди, Культ Проклятих, які поклоняються Королю-Личу і хочуть стати такими ж. Послідовники вірять, що отримають владу і думають, що будуть жити вічно.

Цитадель

Спочатку слід надати дуже важливу інформацію: Цитадель Крижаний Корони розділена на кілька частин, там правлять досить серйозні боси. Існують 4 яруси, до яких потрібно підбирати колоду заклинань. Всього в підземелля можна увійти за допомогою декількох точок або телепортів, там 4 поверхи, а ще 12 босів. При цьому, діставшись до другого поверху, потрібно буде пересісти на військовий корабель і битися з протилежною стороною, і тільки переможці можуть піднятися на третій і четвертий поверхи. На третьому поверсі три крила, а на четвертому чекає головний бос і лиходій - Король-Ліч.

Нижній ярус

Перш ніж міркувати, як пройти Крижану Корону на Нижньому ярусі, треба знати, що там знаходяться 4 боса, троє очікують в Чумодельне, в Багровом залі двоє і три - в Залах ледокрылых. Є головні боси, їх потрібно обов'язково вбити, це: Лана'тель, Синдрагоса, Мерзоцид. Поки вони не будуть переможені, ви не зможете боротися з Королем-Личем. Проте є певна кількість спроб вбивства цих босів, і якщо в звичайному режимі ви їх не вб'єте, то не потрапите в героїчний режим і не зможете битися з вищезазначеним босом. Як тільки ви зайдете у Цитадель, то зустрінетеся з Королем-Личем, але він вас переможе, після чого підніме вас у формі ліча і відправить на бій. Спочатку вам зустрінеться Лорд Ребрад - він дуже сильний, і у нього серйозна здатність - Зрощення кісток.

Саурфанг Смертоносний - ось ваш наступний супротивник. Він викликає Кривавих Чудовиськ. Останнім босом тут є Леді Смертний Шепіт. Вам потрібно, щоб дракон Валитрия Сноходица вижила, після чого ви будете битися на кораблях.

Верхні поверхи

Товариш Мерзоцид - любитель божевільних експериментів, вже чекає нову жертву. Також двоє малосимпатичных громадян: Гниломорд і Тухлопуз. Крім трьох принців, в Багровом залі знаходиться Лана'тель, яка перетворить вас у вампіра. Останнім виходить Синдрагоса. Це крижаний змій, який палає до всіх смертним ненавистю, і головне його зброя - Крижані брили.

Колоди

Проходження Крижаний Корони починається з того, що ви заходите на Нижній ярус Крижаний Корони, і Король-Ліч вас уб'є, після чого ви теж станете личом по імені Джайни.

Лорд Ребрад

"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради
Він відновлює кожен хід максимальний рівень здоров'я. Мета - завдати якомога більше шкоди за один хід. Крім того, Ребрад викликає Кістяний шип, це дуже небезпечна істота, і рекомендується швидше його знищити. Ви повинні вбити шипів, або вони завдадуть 15 од. шкоди на початку наступного ходу, і треба швидко взяти під контроль стіл. Тому колоди для Крижаної Корони повинні містити Божевільного алхіміка або схожого, щоб убити вищезазначене істота. Далі рекомендується взяти собі в колоду істот, які можуть руйнувати зброю, і тих, хто при отриманні шкоди активують ефект, наприклад, Розлючений берсерк.

Саурфанг Смертоносний

Майте на увазі, що вам знадобляться персонажі, які носять зброю, щоб напасти на цього боса, і він має картами Кару, Сокрушення, а також істотою під назвою Криваве чудовисько. На нього діє тільки зброю, і від заклинань він шкоди не отримує. Криваве чудовисько дозволяє йому відновлювати на початку ходу три одиниці здоров'я.
Провокації допоможуть вам знизити життя боса. Вибирайте карту зразок Смертоносну отруту. Добре підійде Удар в спину, навіть малопрокаченная. Можна включити в колоду Лідера рейду, щоб істоти отримували до атаки + 1. Обов'язково звертайте увагу на втому. Бувалі радять вибирати Воїна для цієї місії.

Смертний Шепіт

"Крижана корона": сюжет, графіка, персонажі, проходження, поради
Володіє двома не дуже зручними для вас картами, здоров'ям у розмірі 30 одиниць, бронею 90. Коли бій почнеться, ви знайдете союзника - це дракон Валитрия Сноходица. Майте на увазі, що вам знадобиться лікування, інакше провокатори заподіють вам багато шкоди. Кожен хід ви повинні зцілювати дракона на 4 одиниці здоров'я. Не давайте їй провокацію, не бафайте її, не надсилайте на неї точкових заклинань. Візьміть карти з цілющим ефектом, особливо хороший Коло зцілення. Потрібні карти, завдяки яким ви можете взяти ще по карті. Бажаний бойовий клич, відновники здоров'я. Знайдіть Клірика Североземья. Ваша перша задача - знищення провокаторів, а сила героїв повинна працювати разом зі Знахарем вуду. Коли заходите на Верхній ярус, вас чекає Лана'тель. З першого ж ходу Лана'тель вкусить вашого героя, перетворюючи в вампіра. У вас з'являється нова здатність вампіра. Тут знадобиться карта Жага крові. Професор Мерзоцид - бій з ним проходить в три етапи. Візьміть собі Хранительку таємниць, щоб зменшити його здоров'я на 15 одиниць і почати наступний етап. Проте він зможе закликати до себе Гниломорда, який завдає 3 од. шкоди всім вашим солдатам в кінці ходу боса. Тому треба цю загрозу швидко усунути. Вам потрібно Кислотний слизнюк. Бажано, щоб у вас був Высокогрив Савани. Візьміть собі картку, яка закликає інших істот, наприклад Бродячого кота, знайдіть Фокус-котус, Жонглера кинджалами. Синдрагоса - битва почнеться з 4 блоків льоду у вас. Їх не можна прибрати, тому ви можете взяти тільки 3 слуг. При 20 і 10 життях Синдрагоса перетворить ваших слуг в крижані блоки. Мета - перетворити мінімум слуг. Бажано взяти Темні бачення або Гнома-винахідника. Король-Ліч - бій проти нього змінюється у відповідності з вашим класом. Мета - встановити і зберегти контроль над столом і розбити броню боса, якщо у вас з'явиться можливість. Тоді він буде накопичувати ману цілих сім ходів. За цей час треба захопити стіл, простежити за тим, щоб герой не отримав багато пошкоджень, а також збирати ресурси. Накопичивши 7 одиниць мани, Король-Ліч викине Крижану скорботу, після чого бій переходить у другий раунд, його слуги зникають, залишивши місце для 6 захоплених душ. Сила Короля живиться душами: бос і його зброю невразливі, поки Пастка Душ знаходиться на його боці при битві. Якщо душі будуть переможені, Король-Ліч розпочне третій раунд. Крижана Скорботу руйнується, а загиблі ворожі слуги повернуться. У боса нова здатність - Безжальна Зима - завдає шкоди по герою. Цієї здатності протистояти не можна ніяк. Кожен хід Зима завдає певну кількість пошкоджень, яке збільшується у відповідній прогресії. Так, наприклад, за перший хід герой отримає 1 шкоди, за третій - 3 за 7 - 7 одиниць шкоди і т. д. Щоб пройти, вам знадобиться Вісник рок, тільки треба виставити його перед тим, як Король-Ліч викине Крижану скорботу. Ви повинні вбити Короля-Ліча, поки його здатність не стане занадто сильною. Особливості:
  • Крижана Скорботу знищити не можна. Треба позбуватися душ, спіймані в пастку.
  • У боса немає карт у другому раунді.
  • Король-Ліч не має заклинаннями з прямим втратою.
  • Якщо ви переможете Короля-Ліча усіма класами, то принц Артас буде доданий у вашу колекцію.
  • Популярі новини
    Загрузка...