Принц Малчезар - головний бос Каражана. Як дістатися до Принца Малчезара

261 0 Новини високих технологій

У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся про тактику проходження рейдового підземелля під назвою Каражан, доступного для гравців з 70-го рівня. Цей інстанси примітний тим, що тут знаходиться Принц Малчезар – істота, з якого випадають абсолютно унікальні речі. Про те, як дійти до цього персонажа, читайте далі.

Принц Малчезар - головний бос Каражана. Як дістатися до Принца Малчезара

Принц Малчезар. Як до нього потрапити

Для того щоб пройти в підземеллі, вам знадобиться ключ. Отримати його можна за проходження ланцюжка квестів, яку видає Кадагар, мешкає в Даларане. У першому завданні вам знадобиться вбити Сковальда в Чертогах доблесті. Врахуйте, що всі квести вам необхідно проходити в епохальній режимі. Після вбивства першого боса повертайтеся до Кадагару і віддайте йому отримані предмети. За такими скарбами, необхідними для проходження квесту, вам знадобиться відправитися в Фортецю Чорного Грача. Знову повертаємося до Кадагару і отримуємо нову наводку.
Принц Малчезар - головний бос Каражана. Як дістатися до Принца МалчезараНаступним завданням стане Штурм Аметистовой фортеці, де вас чекає запеклий бій. Останнім квестом в цьому ланцюжку стане пошук предмета в Казематах вартою. Після того, як здасте всі завдання Кадагару, він дасть вам ключ від підземелля Каражан, де живе Принц Малчезар. Де знаходиться ця локація? Ви виявите вхід в це підземелля на перевалі Мертвого вітру, неподалік від локації Сутінковий Ліс.

Проходження Каражана

Перш ніж дістатися до головного боса локації, яким є Принц Малчезар, вам належить пройти довгий шлях і знищити дев'ять досить сильних супротивників. Перший міні-бос, якого ви зустрінете в локації – це Північ. Вбити цього супротивника досить легко, головне, зачистити від мобів кімнату перед боєм. Проходження цього боса може принести вам відмінного маунта – Вогняного бойового коня.
Принц Малчезар - головний бос Каражана. Як дістатися до Принца Малчезара
З ним буде набагато легше й швидше переміщатися по карті WOW. Принц Малчезар став на крок ближче, і ми переходимо до наступного босу Мороузу. Цей противник також слабкий, і ви зможете легко перемогти його.


Продовжуємо досліджувати Каражан

Наступний бос, якого ви зустрінете на шляху – це Благочестива Діва. Вбивство цього супротивника принесе незручність тим, що вона постійно вішає дебаф. Так що знадобиться комусь відволікати її увагу. Після бою ви перейдете в Оперу – один з найбільш цікавих місць підземелля. Боси цій області з'являються випадковим чином, але всі вони мають відношення до казок, які ми читали в дитинстві. Так вам може зустрітися Сірий вовк або Відьма, а може, Дороті з Смарагдового міста. У будь-якому випадку ці противники не стануть перешкодою для сильного гравця. Після цього бою на вас чекає зустріч з Доглядачем, після нього битва з Трестианом Хворе Копито і Тінню Арана. Якщо попередні вороги не були небезпечними, то з таким Гнівом Порожнечі, доведеться повозитися. Після його вбивства вам знадобиться зіграти в шахи з супротивником, якого звуть Ехо Медива. Партія ускладниться тим, що противник шахраює, так що, можливо, цей квест ви не пройдете з першого разу. Але тільки після вбивства короля, вам стане доступний Принц Малчезар, так що не відступайте.

Тактика проходження основного боса

Подолавши всі перешкоди, ви доберетеся до основного персонажа, яким і є Принц Малчезар.
Принц Малчезар - головний бос Каражана. Як дістатися до Принца Малчезара
Бій з цим супротивником складається з трьох фаз. На першому етапі бос використовує свої звичайні здібності. У другій фазі битви Принц збільшує рівень завдається шкоди, так що без захисту навіть потужному танку не обійтися. Цей період слід проходити якомога швидше, інакше все закінчиться дуже сумно. У третьому етапі бою бос починає випускати літаючі сокири, які завдають величезної шкоди одному з членів команди протягом декількох секунд, після чого перелітають на наступного гравця. Особливістю Принца є його вміння зменшувати здоров'я одночасно п'яти гравців до однієї одиниці. Триває такий ефект протягом семи секунд, так що тим, хто потрапив під заклинання, варто бути гранично акуратними. Вміння не поширюється на танк. Друге вміння Малчезара – це сяюча зірка, яка завдає шкоди всім цілям в радіусі 25 ярдів. Цей шар з'являється через кілька секунд, після того як принц накладе ефект на здоров'я, що додає родзинку в рейд. Крім усього іншого, в будь-який момент битви Принц Малчезар закликає собі на допомогу вогняних елементалів. Цей супротивник падає з неба і створює навколо себе вогненна куля, що завдає шкоди гравцям. Вбити елементали не можна, так що просто намагайтеся уникати їх утрати.

Популярі новини
Загрузка...